Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas



i masazu tema: pas mane buvo labai kieta, tai tikrai pati vakarais astigulus jau miegot i lova intensyviai ir tiek masazuodavau, kol viskas pasidarydavo minkstut minskta wink.gif
Masazuot reiktu is pilvo vidurio i sonus wink.gif nes ties randu nupjauti visi skysciui pratekejimo keliai wink.gif Zodziu reikia per sonus juos isvaryt wink.gif

QUOTE(Elvita @ 2012 11 09, 15:42)
O tai tik tiek sugebejo pasiulyti? Jei tavo pilvukas dabar nepasikeites, tai sakyciau visai nekoks vaizdelis  g.gif
Darius dirba Grozio chirurgijoje, savanoriu/partizanu g., kur yra ortopedijos technika. As mokejau po 45lt.
hihihi.gif ne sitas  biggrin.gif

Gan nemazai, as jau tiksliai nepamenu, bet is manes berods tokia suma eme, nors as nesioperavau pas juos g.gif

Neblogu cia temu pagvildenot, dar kazka norejau rasyt, bet ir uzmirsau, kol laikas atejo rolleyes.gif
Atsakyti
vat siandien man kaip tik aiksino kaip masazuoti namie. viska supasakojo, tai ryt jau rimtai as tuos ratus sukinesiu smile.gif o siaip as irgi visada nuo pilvo vidurio i sonus ,
Atsakyti
Tiesa prisiminiau, man siurbimo tikrai nereikejo ir nebutu reikeje, kad ir K ar M butu operaves, cia jau biskip proto reikia, nes tobulybej ribu nera wink.gif

o del sedmenu masazo, man ju tikrai nemasazavo smile.gif ir tokiu minicu nekylo, kad reikia, cia gal su siurbimais jums susije g.gif
Atsakyti
reiketu paklausti, bet kad man siurbe kelis simtus gramu, tai tikrai nemanau, kad todel g.gif ai net nzn, bt vakar nebuvo taip popa biggrin.gif O uz masaza moku 40lt.
einu ikelsiu foto 2sav, bet dar su siulais,
Atsakyti
QUOTE(Mercedes B @ 2012 11 04, 00:47)
K lapkricio 29d. Londone  rolleyes.gif Nebent pati esat ne LT smile.gif

Taip siuometu as ne Lietuvoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 11 09, 22:18)
o del sedmenu masazo, man ju tikrai nemasazavo smile.gif ir tokiu minicu nekylo, kad reikia, cia gal su siurbimais jums susije g.gif

drinks_cheers.gif Darius man ir nemasazavo. O mano masaziste masazuoja, ne del to, kad buvo siurbta, nes sedmenu niekas nesiurbia, o del to, kad as paprasiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 10 lapkričio 2012 - 15:30
QUOTE(Elvita @ 2012 11 10, 16:27)
drinks_cheers.gif Darius man ir nemasazavo. O mano masaziste masazuoja, ne del to, kad buvo siurbta, nes sedmenu niekas nesiurbia, o del to, kad as paprasiau smile.gif

g.gif
Atsakyti
Agne, matyt, super dupciuka turi, tai ir pamasazavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 10, 17:20)
Agne, matyt, super dupciuka turi, tai ir pamasazavo lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 10, 18:20)
Agne, matyt, super dupciuka turi, tai ir pamasazavo lotuliukas.gif

na klausykit hihihi.gif
Extra, tai apsisprendei kas K ar M operuotis ar pas B? 4u.gif
Atsakyti
Ne, Agne, dar nenusprendziau, sunkokai kazkaip mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 11, 10:58)
Ne, Agne, dar nenusprendziau, sunkokai kazkaip mastau.gif

nukeliauk i konsultacija pas abu wink.gif
as dar karteli perziurejau darbus, nzn man nepatinka B pati pjuvio linija, na nzn, K tai taip tiesiai, lyg su liniuote nurezia, o B daro ta vadinama U raide g.gif ir tos bambos smile.gif
gerai, kai as neziurejau i nieka kita tik i K arba dar buvo noras pas Vitku, bet kaunas arciau smile.gif
Sake man klinikoj, kad nepanasu jog as dziaugciausi op, smile.gif tai sakau jus nematote manes besistaipancios pries veidrodi biggrin.gif Kad ir patinusi, ebt jau kaip smagu rubelius vilktis biggrin.gif Laukiu nesulaukiu kada atslugs visi tinima smile.gif
Atsakyti