Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 11 07, 23:04)
Nea. Man masazavo pilva, sonus, kakla, nugaros virsu ir kojas. Sedmenu ne, nes nenorejo, ant pilvo guldyti.
Man net gi mano masaziste sedmenis neseniai pradejo masazuoti, kai jau galima buvo ant pilvo gultis. Neisivaizduoju, kaip ji masazuotu sedmenis gulint ant sono  g.gif

na va smile.gif o mane pakankino smile.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Taigi, buvau pas savo chirurgą, viską suderinom, lapkričio 22 d. 10 val. savanoriškai gulu po skalpeliu.
Klausiau, ar nereikėtų kur pasiurbti, tai pasakė, kad nelabai yra ką (nors man atrodo, yra), bent jau akivaizdžiai nesimato, ir dar kad jis nemėgsta daryti dviejų procedūrų per kartą. Jo paaiškinimas buvo toks, kad vien jau pilvo plastika visiškai išdarko kraujotaką, ir jei dar siurbti, tai paskui labai sunkiai gyja. Įtikino, nes man kuo greičiau reikia atsistoti ant kojų.
Klausimas jau išsioperavusioms: kada realu pradėti sportuoti/šokti, ir per kiek laiko galima pasiekti normalius krūvius? Man labai aktualu, nes gegužės mėn. yra mano kolektyvo jubiliejus, kuriame norėtųsi sušokti, o tam turėčiau tvirtai jaustis jau vasario pabaigoj (3 mėn. po op).

Labai lauksiu komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 08, 09:39)
na va smile.gif o mane pakankino smile.gif
Labas rytas  4u.gif

Mane tai uzgloste biggrin.gif

QUOTE(kgrey @ 2012 11 08, 09:51)
Klausiau, ar nereikėtų kur pasiurbti, tai pasakė, kad nelabai yra ką (nors man atrodo, yra), bent jau akivaizdžiai nesimato, ir dar kad jis nemėgsta daryti dviejų procedūrų per kartą. Jo paaiškinimas buvo toks, kad vien jau pilvo plastika visiškai išdarko kraujotaką, ir jei dar siurbti, tai paskui labai sunkiai gyja. Klausimas jau išsioperavusioms: kada realu pradėti sportuoti/šokti, ir per kiek laiko galima pasiekti normalius krūvius? Man labai aktualu, nes gegužės mėn. yra mano kolektyvo jubiliejus, kuriame norėtųsi sušokti, o tam turėčiau tvirtai jaustis jau vasario pabaigoj (3 mėn. po op).



Gyjimas priklauso nuo organizmo savybiu. As tikrai nesigulciau antra karta ant operacinio stalo del siurbimo vien del to, kad vel kuri laika buciau eliminuota is normalaus gyvenimo. Tad, jei reikia siurbti, daryk viska is karto.
Sportuoti pradejau praejus kazkur 1.5men. po op, sokau - 1men. po op. Dabar 2 menesiai, tai sportuoti kaip pries op dar negaliu, bet jau kruviai dideja.
Kaip tu jausies, priklauso tik nuo tavo organzimo.
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2012 11 08, 10:51)
Taigi, buvau pas savo chirurgą, viską suderinom, lapkričio 22 d. 10 val. savanoriškai gulu po skalpeliu.
Klausiau, ar nereikėtų kur pasiurbti, tai pasakė, kad nelabai yra ką (nors man atrodo, yra), bent jau akivaizdžiai nesimato, ir dar kad jis nemėgsta daryti dviejų procedūrų per kartą. Jo paaiškinimas buvo toks, kad vien jau pilvo plastika visiškai išdarko kraujotaką, ir jei dar siurbti, tai paskui labai sunkiai gyja. Įtikino, nes man kuo greičiau reikia atsistoti ant kojų.
Klausimas jau išsioperavusioms: kada realu pradėti sportuoti/šokti, ir per kiek laiko galima pasiekti normalius krūvius? Man labai aktualu, nes gegužės mėn. yra mano kolektyvo jubiliejus, kuriame norėtųsi sušokti, o tam turėčiau tvirtai jaustis jau vasario pabaigoj (3 mėn. po op).

Labai lauksiu komentarų  4u.gif

Idomiai, kad nesiurbia vienu kartu g.gif o tai jei nera ka siurbti, tai kame problema ?smile.gif
del atsistojimo ant koju, kaip elvita sake, tikrai turbut kiekvienam individualiai.
Apie aktyvu sporta kiek zinau, nerekomenduojama bent 4men nesportuoti, o siaip manau, kad su gydytoju tartis reiketu, jis geriausiai mato situacija ir pasakys kada gali smile.gif
Man siandien dvi savaiteles 4u.gif ryt siuliukus trauks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 08, 12:26)
Mane tai uzgloste  biggrin.gif
Gyjimas priklauso nuo organizmo savybiu. As tikrai nesigulciau antra karta ant operacinio stalo del siurbimo vien del to, kad  vel kuri laika buciau eliminuota is normalaus gyvenimo.


Logikos tavo žodžiuose yra...bet aš ir nesigulsiu antrąkart dėl siurbimo...tikiuosi sportu save padailinti, jei dar reikės smile.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 11 08, 12:57)
Idomiai, kad nesiurbia vienu kartu  g.gif o tai jei nera ka siurbti, tai kame problema ?smile.gif


Taigi va, akivaizdžios problemos nėr, tik čia vos ne visos merginos operacijos metu dar ir siurbiasi, tai ir aš iš paskos norėjau taip pat smile.gif
Atsakyti
Kgrey,nu jei nera ka siurbti, tai ir nereikia. Noreciau as pamatyt gydytojo veida, kai paklausiu, ar nusiurbsit mane lotuliukas.gif

O ar skausmingas siulu traukimas? Man trauke is mazesnio rando, tai ner kaip palyginti su tokio ploto, kai po plastikos. Bet sistema deta buna, turbut g.gif
Atsakyti
nieko nejaučiau
Atsakyti
O ziurekit, tos kurios operavosi pas M arba K, tikrai nieko ir nesivezet su savim?Tik su rankine vaziavot?Ar visgi kokia tasike paemet ko nors?
Ir kada isleidzia?Kad po 2 paru ta zinau, bet kuriuo metu?Iki pietu ar po pietu?Ar ivairiai?
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 11 08, 13:19)
O ziurekit, tos kurios operavosi pas M arba K, tikrai nieko ir nesivezet su savim?Tik su rankine vaziavot?Ar visgi kokia tasike paemet ko nors?
Ir kada isleidzia?Kad po 2 paru ta zinau, bet kuriuo metu?Iki pietu ar po pietu?Ar ivairiai?

vežiausi žurnalą ir knygą smile.gif paleido ryte, apie 11.00 gal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinavija Nuostabioji: 08 lapkričio 2012 - 13:27
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 08, 13:27)
vežiausi žurnalą ir knygą smile.gif paleido ryte, apie 11.00 gal  g.gif


Oi, tai labai gerai tada, nes jau pradejau pergyventi, kad paleis kokia 14val, mano vaikai jau miegos pietu ir vyras negales atvaziuoti manes paimt. Tai jau buciau ka nors galvojus, bet jei taip, tai nesuksiu galvos.Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e.v.a: 08 lapkričio 2012 - 13:44
QUOTE(e.v.a @ 2012 11 08, 14:19)
O ziurekit, tos kurios operavosi pas M arba K, tikrai nieko ir nesivezet su savim?Tik su rankine vaziavot?Ar visgi kokia tasike paemet ko nors?
Ir kada isleidzia?Kad po 2 paru ta zinau, bet kuriuo metu?Iki pietu ar po pietu?Ar ivairiai?

Taip, tik smile.gif dar knyga ir zurnala turejau ir telefono pakroveja wink.gif
as isvaziavau apie 12val smile.gif buciau galejusi ir kokia val anksciau wink.gif
Skaiciau sena tema, ir ziuriu nemazai skundetes, kad kelnes neuzsisega per tinima g.gif as i visas kelnes, i visus dzinsus tilpau jau po sav, nors patinusi tikrai esu smarkiai g.gif
kazka dar norejau...
Pinavija, kada tau skysciai susikaupe? ty kiek laiko po op buvo praeje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 08, 11:57)

Apie aktyvu sporta kiek zinau, nerekomenduojama bent 4men nesportuoti

Cia vel gi priklauso nuo zmogaus, kaip jis jauciasi ir t.t. Man sake, kad sportuoti negali 2 men., o paskui jau pradek. Bet cia mano atveju, kadangi as puse savo gyvenimo praleidau sokdama ant parketo, tai man viskas daug greiciau atsistato. Jei zmogus iki to laiko nesportavo arba sportavo minimaliai, tai tada zinoma, apie sporta po 2 men. nera net kalbos.


QUOTE(kgrey @ 2012 11 08, 12:02)
Taigi va, akivaizdžios problemos nėr, tik čia vos ne visos merginos operacijos metu dar ir siurbiasi, tai ir aš iš paskos norėjau taip pat smile.gif

Siurbiasi dauguma, o tos kurios per op nesisiurbe, teko skaityti, kad gailisi, arba siurbiasi korekcijos metu.

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 08, 12:36)
O ar skausmingas siulu traukimas?


Neskausmingas.

QUOTE(e.v.a @ 2012 11 08, 13:19)
O ziurekit, tos kurios operavosi pas M arba K, tikrai nieko ir nesivezet su savim?Tik su rankine vaziavot?Ar visgi kokia tasike paemet ko nors?
Ir kada isleidzia?Kad po 2 paru ta zinau, bet kuriuo metu?Iki pietu ar po pietu?Ar ivairiai?

Isleidziai ivairiai. Pvz., mane isleido tik apie 15val., dar ir pietus spejau pavalgyti. Kai vaziavau i konsultacija, maciau, kad mergina isleido apie 17val.
Veztis nieko nereikia.

QUOTE(Agnestar @ 2012 11 08, 15:55)

Skaiciau sena tema, ir ziuriu nemazai skundetes, kad kelnes neuzsisega per tinima  g.gif as i visas kelnes, i visus dzinsus tilpau jau po sav, nors patinusi tikrai esu smarkiai  g.gif


Jau apkalbeta, kad tai individualu...
Atsakyti