Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

galiu duot savo masažistės vilniuj kontaktus, dirba centre pirmoj dienos pusėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 07, 09:40)
Kaip kokiu principu? Nezinau net ka atsakyti  4u.gif Masazuoja rankomis, gana stipriai, kad pasiektu gilesnius raumenis ir suaktyvintu ju darba. Kojas ir sedmenis skauda nerealiai, galeciau i stala sulysti doh.gif
Darausi olimpiniame sporto centre.
As pas Dariu vazinejau 2 sav. po 2 kartus per savaite. Dabar darausi 2-3 kartus per savaite, kaip gali masaziste.


Tai jei rankomis masazuoja, tai gal cia tas lipolitinis, as tiki dariausi pries op, pries metus, kai svorio numeciau, o pilvas nei pro kur nekrito, tai po jo man 10 cm nuo liemens nueme, ziauriai dziagiausi, bet jis tai skaudus labai, na bent jau pirmi kartai smile.gif o limfodrenazinis tai visur raso, kad su aparatu vakuuminiu daro blush2.gif
o kai pirmus kartus masazavo irgi neskaudejo...?bijau eiti, nes man atrodo, kad uzsicypsiu kai prades maigyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 07, 10:00)
galiu duot savo masažistės vilniuj kontaktus, dirba centre pirmoj dienos pusėj  4u.gif


aciu, as tai ne is Vln smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingute111: 07 lapkričio 2012 - 10:19
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 07, 10:21)
Tai jei rankomis masazuoja, tai gal cia tas lipolitinis, as tiki dariausi pries op, pries metus, kai svorio numeciau, o pilvas nei pro kur nekrito, tai po jo man 10 cm nuo liemens nueme, ziauriai dziagiausi, bet jis tai skaudus labai, na bent jau pirmi kartai smile.gif o limfodrenazinis tai visur raso, kad su aparatu vakuuminiu daro  blush2.gif
o kai pirmus kartus masazavo irgi neskaudejo...?bijau eiti, nes man atrodo, kad uzsicypsiu kai prades maigyti  biggrin.gif


Rando tai neskaudėjo ir kai pirmus kartus ėjau ir dabar neskauda. Šonai tokie šiaip sau, kentėti galima. O kojas ir sėdmenis, tai sakau, žiauriai skauda, bet ko nepadarysi dėl grožio biggrin.gif Bet už tai kaip greitai man nuo šlaunų mėlynės išsivaikščiojo, kai pradėjau masažuotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 06, 10:50)
Vakar igijau kompresine palaidine Lindexe, tikrai geris, savim veidrody groziuosi:) As dar pries operacija...



QUOTE(Agnestar @ 2012 11 06, 11:06)
TAI GAL IR OP NEBEREIKIA wink.gif  4u.gif



QUOTE(Elvita @ 2012 11 06, 12:23)
Ta pati mintis ir man buvo  biggrin.gif


biggrin.gif aš dvi turiu - vaikštau pastoviai, tik ne namie. kaip antra oda patapo
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 11 07, 14:52)
biggrin.gif aš dvi turiu - vaikštau pastoviai, tik ne namie. kaip antra oda patapo



Po op?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 07, 09:40)
Kaip kokiu principu? Nezinau net ka atsakyti  4u.gif Masazuoja rankomis, gana stipriai, kad pasiektu gilesnius raumenis ir suaktyvintu ju darba. Kojas ir sedmenis skauda nerealiai, galeciau i stala sulysti doh.gif



As vakar dariui skundziausi, kad kokio velnio as savo noru, da rpinigus moku, kad mane sitaip kankintu lotuliukas.gif doh.gif nes kai sedmenis masazavo jau ir beveik asara nubraukiau doh.gif
man gal siauliuose reiketu paieskoti kas daro rankom, nes i kauna neprivazinesiu ilgai ir daznai unsure.gif
O limfodrenazini irgi daro rankom 4u.gif ir su aparatu smile.gif Bet kad tikrai ne su vakuumu, yra vakuuminiai masazai, as juos dariausi po antro gimdymo. visa serija 10k.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 07, 17:09)
As vakar dariui skundziausi, kad kokio velnio as savo noru, da rpinigus moku, kad mane sitaip kankintu  lotuliukas.gifdoh.gif nes kai sedmenis masazavo jau ir beveik asara nubraukiau  doh.gif

O tai tai jis leido jau ant pilvo taip anksti gultis? Nes man sedmenu jis nemasazavo, neleido gultis ant pilvo, kad nesiplestu randas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 07, 19:49)
O tai tai jis leido jau ant pilvo taip anksti gultis? Nes man sedmenu jis nemasazavo, neleido gultis ant pilvo, kad nesiplestu randas g.gif

as ant sono gulejau wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 07, 20:06)
as ant sono gulejau wink.gif  4u.gif

Idomiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 06, 12:32)
Cha, gerai butu, kad nebereiketu operacijos:) Kaip tik nusipirkau Marenos korseta, kuri uzdes po operacijos, jau jauciuosi pasiruosusi, liko tyrimai ir pasimatymas su daktaru pries operacija..


Superinis korsetas thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 06, 15:02)
O su tais korsetais, tai ne pas visus reikia is anksto pirktis, ar ne? Pvz pas B. ir M. reikia paciai pasirupint, ar duoda ten? Ir idomu, ar turi visokiu dydziu, xs ar xxs?

Ingute, kazkaip manau, kad galesi tu sokti per ta baliu. Juk nemazai laiko bus praeje, trys menesiai visi.



B duoda korseta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 07, 21:57)

o tai tau nemasazavo sedimosios gulint ant sono? g.gif man koju nemasazuoja tik g.gif kaip ten bebutu, bet jausmas tikrai ne is maloniuju .
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 07, 21:58)
o tai tau nemasazavo sedimosios gulint ant sono?  g.gif man koju nemasazuoja tik  g.gif kaip ten bebutu, bet jausmas tikrai ne is maloniuju .

Nea. Man masazavo pilva, sonus, kakla, nugaros virsu ir kojas. Sedmenu ne, nes nenorejo, ant pilvo guldyti.
Man net gi mano masaziste sedmenis neseniai pradejo masazuoti, kai jau galima buvo ant pilvo gultis. Neisivaizduoju, kaip ji masazuotu sedmenis gulint ant sono g.gif
Atsakyti