Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Sveikutes, na del aplinkiniu tai as pasisakiau savo artimiausiems draugams ir seimai, uosvenei irgi nieko nesakiau, bet ne del to, kad ji priestarautu, tiesiog del to, kad zinau, kad pasakys savo kokiai draugei, ta drauge dar kitai draugei ir taip pasklis bereikalingos kalbos smile.gif kuo maziau zmoniu zino, tuo maziau pasiaiskinimu lieka kam ir del to dareisi op smile.gif
man jau ketvirta sav eina, bet as su vaiku namie jau pirmos savaites kaip gryzau namo esu, tai ir valgyt darau ir kada reikia kambarius apsitvarkau, aisku, pasaugau save, kai pajuntu kad paduria kur ar siaip pavargstu, tai spjaunu i ta svara ir tvarka ir einu pailseti biggrin.gif man toks klausimas iskilo, o kazi kada galima tarkim tokius dalykus kaip sokiai? man uz poros menesiu baliukas nerealus nusimato, tai galvoju, as jau tada be korseto busiu, bet va kaip su tais judesiukais bus...sportuot negalima 4 men, o tai sokiai per baliu i sporta isiskaito ar ne? biggrin.gif
kada merginos pradejot randa kuom nors tepti? ar tepet kokiais tepaliukais zaizdu gyjimui, ar nieko? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingute111: 06 lapkričio 2012 - 13:16
O su tais korsetais, tai ne pas visus reikia is anksto pirktis, ar ne? Pvz pas B. ir M. reikia paciai pasirupint, ar duoda ten? Ir idomu, ar turi visokiu dydziu, xs ar xxs?

Ingute, kazkaip manau, kad galesi tu sokti per ta baliu. Juk nemazai laiko bus praeje, trys menesiai visi.

Dar idomu paliko, kurios pvz pas K. i konsultacijas ejot, ar dideles eiles yra operacijos datai pasiskirti? Nes as kazkaip vasari noreciau op, mastau, kada cia reiketu konsultuotis, kad neuzveluot paskui iki vasaros?
Atsakyti
Privaciose klinikose korseto kaina ieina i operacijos kaina ir jie pas tiekejus pagal pacientes ismatavimus uzsako. Mane ne privacioje ligonineje operuos, todel gydytojas ir liepe paciai nusipirkti. Kaina nemaza - 285 Lt, pas mane tik pilvui..
Atsakyti
GZA, o kazkaip pamirsau, matyt, kur tu operuosies? Paziurejau pilvuka, nu nebaisus jau toks (kai palyginu su savo raumenu prasiskyrimu). Tu per seimos gydytoja ir chirurga ejai ta kelia iki op?
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 06, 13:13)
*man toks klausimas iskilo, o kazi kada galima tarkim tokius dalykus kaip sokiai? 
**kada merginos pradejot randa kuom nors tepti? ar tepet kokiais tepaliukais zaizdu gyjimui, ar nieko? 4u.gif


*Rugsejo 11d. operavausi, spalio 13d. svenciau jubilieju. Kadangi buvo muzikantai, tai smagiai pasokau. Beje, korseta buvau nusiemusi, nes prie sukneles ne kaip ziurejosi.
**Netepu niekuo, tfu tfu tfu, randas gyja puikiausiai. Bet masazuojuos, todel ir tas gyjimas siek tiek kitoks smile.gif


QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 06, 14:02)
O su tais korsetais, tai ne pas visus reikia is anksto pirktis, ar ne? Pvz pas B. ir M. reikia paciai pasirupint, ar duoda ten? Ir idomu, ar turi visokiu dydziu, xs ar xxs?

Dar idomu paliko, kurios pvz pas K. i konsultacijas ejot, ar dideles eiles yra operacijos datai pasiskirti?


Grozio chirurgijoje korsetas ieina i op kaina. Per konsultacija ismatuoja ir korseta uzsako patys.

Eiliu nebuvo, data rinkausi tokia, kuri man pasirode geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 06, 15:45)
**Netepu niekuo, tfu tfu tfu, randas gyja puikiausiai. Bet masazuojuos, todel ir tas gyjimas siek tiek kitoks smile.gif


o sakyk normalu jausti skausma pjuvio vietoje, nes pries tai neskaudejo, dabar toks jausmas, kad net priliesti negaliu... verysad.gif ypac skauda per pati pjuvio viduri, mazdaug toj vietoj dar ir kur kateteriai buvo istatyti...

o koks masazas? gal pavadinima jis turi koki tai? kaip masazuoja? g.gif
Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 06, 15:02)
O su tais korsetais, tai ne pas visus reikia is anksto pirktis, ar ne? Pvz pas B. ir M. reikia paciai pasirupint, ar duoda ten? Ir idomu, ar turi visokiu dydziu, xs ar xxs?


As R.B. gavau "veltui", iejo i kaina smile.gif mano korsetas toks, kad jisai apsivinioja aplink pilva ir prikimba sone, tai ji visa ta laika kaip nori taip ir nesioji, kiek nori tiek ir uztempi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 06, 14:13)
man toks klausimas iskilo, o kazi kada galima tarkim tokius dalykus kaip sokiai? man uz poros menesiu baliukas nerealus nusimato, tai galvoju, as jau tada be korseto busiu, bet va kaip su tais judesiukais bus...sportuot negalima 4 men, o tai sokiai per baliu i sporta isiskaito ar ne? biggrin.gif
kada merginos pradejot randa kuom nors tepti? ar tepet kokiais tepaliukais zaizdu gyjimui, ar nieko? 4u.gif


vat as per kaledas irgi noresiu patrepseti biggrin.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 06, 15:02)


Dar idomu paliko, kurios pvz pas K. i konsultacijas ejot, ar dideles eiles yra operacijos datai pasiskirti? Nes as kazkaip vasari noreciau op, mastau, kada cia reiketu konsultuotis, kad neuzveluot paskui iki vasaros?

Na kai as buvau konsultacijoje, tai sakau as apie men nenoriudar, tai sako kazin ar per menesi rastumem laiko ;)nebent jau tada kada yra, o ne kada noriu. op man buvo po 1,5men, bet data rinkausi kokia norejau wink.gif korsetas pas K i kaina issiskaiciuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 06, 20:19)
o sakyk normalu jausti skausma pjuvio vietoje, nes pries tai neskaudejo, dabar toks jausmas, kad net priliesti negaliu... verysad.gif ypac skauda per pati pjuvio viduri, mazdaug toj vietoj dar ir kur kateteriai buvo istatyti...

o koks masazas? gal pavadinima jis turi koki tai? kaip masazuoja? g.gif


Pjuvio neskaudejo ir neskauda, net, kai masazuoja g.gif

Masazas limfodrenazinis turbut, net nzn, tiesa sakant nesidomejau. Pradejau eiti, kad nesikauptu skysciai ir greiciau praeitu vidinis tinimas. Masazuoja pilvuka, sonus, kojas, nugaros apacia ir sedmenis.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 06, 14:22)
GZA, o kazkaip pamirsau, matyt, kur tu operuosies? Paziurejau pilvuka, nu nebaisus jau toks (kai palyginu su savo raumenu prasiskyrimu). Tu per seimos gydytoja ir chirurga ejai ta kelia iki op?


As operuosiuos Vilniuje Universitetineje greitosios pagalbos ligoninej pas plastines ir rekonstrukcines chirurgijos sk. vedeja G. Rauba. Buvau konsultacijos ir pas gyd. D.Jauniski Santariskiu filiale, bet apsistojau ties gyd. Rauba, man labiau patyres gydytojas pasirode. As su siuntimais vaiksciojau, seimos gydytoja siunte mikrochirurgo konsultacijoms. Lapkricio 20d. turetu ir operuoti, jei tyrimai bus geri ir nieko nenumatyto nenutiks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 06, 22:09)
Pjuvio neskaudejo ir neskauda, net, kai masazuoja  g.gif

Masazas limfodrenazinis turbut, net nzn, tiesa sakant nesidomejau. Pradejau eiti, kad nesikauptu skysciai ir greiciau praeitu vidinis tinimas. Masazuoja pilvuka, sonus, kojas, nugaros apacia ir sedmenis.


hmmm... o kokiu principu masazas atliekamas? kur daraisi? galvoju, kad man tikrai reiketu, nes tinimas dar didelis apie randa... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 06, 23:18)
hmmm... o kokiu principu masazas atliekamas? kur daraisi? galvoju, kad man tikrai reiketu, nes tinimas dar didelis apie randa... sad.gif

limfodrenazinis tikrai masazas mirksiukas.gif
Elvita, kiek kartu per sav daraisi? as pas dariu vazinesiu gal dar bent pora sav, poto nzn kaip cia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 11 06, 22:18)
hmmm... o kokiu principu masazas atliekamas? kur daraisi? galvoju, kad man tikrai reiketu, nes tinimas dar didelis apie randa... sad.gif

Kaip kokiu principu? Nezinau net ka atsakyti 4u.gif Masazuoja rankomis, gana stipriai, kad pasiektu gilesnius raumenis ir suaktyvintu ju darba. Kojas ir sedmenis skauda nerealiai, galeciau i stala sulysti doh.gif
Darausi olimpiniame sporto centre.

QUOTE(Agnestar @ 2012 11 07, 08:24)
limfodrenazinis tikrai masazas  mirksiukas.gif
Elvita, kiek kartu per sav daraisi? as pas dariu vazinesiu gal dar bent pora sav, poto nzn kaip cia bus  g.gif

As pas Dariu vazinejau 2 sav. po 2 kartus per savaite. Dabar darausi 2-3 kartus per savaite, kaip gali masaziste.
Atsakyti