Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 04, 21:21)
grindys palauks, pasaugok save. kad ir puikiai jautiesi, nepersistenk, o tai kaupsis skysčiai, išplatės randas  mirksiukas.gif

tai vat...bandau laikytis...bandau...nes suvokiu, kad poto tik blogiau bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 04, 14:52)
O klausykit mergytės, kaip reagavo jūsų mamos uošvienės į visą šitą reikalą?  ax.gif 

Mama, bijojo del komplikaciju, bet atkalbineti neatkalbinejo. Anyta pasake, jei tau nuo to bus geriau, pirmyn.

QUOTE(GZA @ 2012 11 04, 19:03)
Idomu, kiek laiko po operacijos reikalinga pagalba apsitarnauti namie: pasigaminti valgyti sau ir vaikui, apsitvarkyti buta? Ar verta kviesti mama i pagalba? Kaip jus tvarketes?

Pirma savaite padejo mama.
Atsakyti
labas rytas,

klausiu tų, kurios operavosi pas M - ar kojų pasiurbimas įėjo į "paketą", kai mokėta 7000lt (skaičiau, kad buvo kurios mokėjo ne 6500, o 7000)?

ir dar:

kai kurios mamos, kurios didinasi krūtis, kad apmažinti randus arba kad jie pabluktų, naudoja kremukus nuo randų. ar tepat? jei taip - kokius rekomenduojat, jei matosi poveikis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 05 lapkričio 2012 - 08:55
Labas rytas smile.gif

Aš pooperaciniam laikotarpiui planuoju vaikus bent dviem savaitėms išvežti pas mamą, ir nieko, nieko nedaryti, tik užsiimti savo randų gydymu smile.gif
Dėl pritarimo, mano mama labai palaiko...tėtis baisiai pergyvena, kad galiu neatsibusti po narkozės, tai irgi zyzia, kad viskas pas mane gerai ir ko aš čia prisigalvojau. Bet mano sprendimo tai nekeičia.

Šiandien einu pas savo chirurgą konsultacijai. Suderinsime viską, ir lapkričio 22 d. - po skalpeliu. Visiškai nebijau, bet jaudinuosi, nes labai labai noriu ir labai laukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 04, 14:52)
t kaip reagavo jūsų mamos uošvienės į visą šitą reikalą?  ax.gif


Mano nei tevai, nei anyta nieko nezino apie mano planus. As is viso nelabai kam sakiau, zino tik vyras ir dar 2 zmoguciai. o kai bus jau po visko, jei tevai tarkim sumastys mus aplankyti, o as gulesiu lovoj vos galedama paeiti, va tada ir pasakysiu kas buvo, bet turbut nupasakosiu, kad cia buvo butinas dalykas smile.gif

Visa savaitgali sedziu prie kompo ir skaitau senas temas nuo paciu pradziu, nes bendrauti cia gal nuo kokios 10 temos tik pradejau, tai norejau kazkaip viska pasiskaityti. Vyras jau grasino interneta atjungti smile.gif
O sianakt jau sapnavau, kad kraunuos daiktus i ligonine, nors siaip stengiuos per daug nieko negalvoti.
Atsakyti
Mergaites, turim albumelyje nauja pilvuka smile.gif Mykolaika, junkis prie pokalbiu, kad galetume rinkti - TAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2012 11 05, 11:55)
Labas rytas  smile.gif

Aš pooperaciniam laikotarpiui planuoju vaikus bent dviem savaitėms išvežti pas mamą, ir nieko, nieko nedaryti, tik užsiimti savo randų gydymu smile.gif
Dėl pritarimo, mano mama labai palaiko...tėtis baisiai pergyvena, kad galiu neatsibusti po narkozės, tai irgi zyzia, kad viskas pas mane gerai ir ko aš čia prisigalvojau. Bet mano sprendimo tai nekeičia.

Šiandien einu pas savo chirurgą konsultacijai. Suderinsime viską, ir lapkričio  22 d. - po skalpeliu. Visiškai nebijau, bet jaudinuosi, nes labai labai noriu ir labai laukiu  blush2.gif

ech..kaip as taupavydziu....smile.gif na bet as kitokiu galimybiu neturejau ir neturesiu, tad koks jau tas randas bus-toks smile.gif
Atsakyti
Laba rytas,

Agnestar, pasaugok save po op kiek įmanoma ilgiau 4u.gif Palauks tos grindys smile.gif

Aš turiu tris vyrukus namie, tai po op galvoju, kad išdalisniu seneliams, bent jau du tai tikrai biggrin.gif mano mažieji pametinukai, tai įsivaizduojat....

O dėl op pritarimo... vyrui tai net nesakiau , kad einu konsultacijos, galvoju sakys kad prisigalvoju nesamoniu ir t.t., tad konsultacijai nuvykau be jo žinios smile.gif bet kai vakare papasakojau kur buvau ir ka pasakė, tai jis labai už wub.gif sakė jeigu reikia tai reikia bigsmile.gif O va tėvukai... uošvienė tai sakė, kam tau reikia, gerai atrodai turi vyra ir tris vaikus, nuogu pilvu vistiek nebevaikščiosi... nu maždaug gali vaikščioti ir su bulvių maišu apsirengusi juk vyrą turi ir tris vaikus turi.
O mama tai irgi ale o kam tau reikia...nors man ji visada ir dėl visko sako "kam". važiuoji atostogauti- o kam? ka nors nusiperki -kam? Na bet dabar atrodo normaliai, jau mato kad kitaip nebus smile.gif

O aš irgi, kuo ilgiau čia skaitinėju, tuo labiau "spirgu" greičiau viską pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
Vakar igijau kompresine palaidine Lindexe, tikrai geris, savim veidrody groziuosi:) As dar pries operacija...
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 06, 10:50)
Vakar igijau kompresine palaidine Lindexe, tikrai geris, savim veidrody groziuosi:) As dar pries operacija...

TAI GAL IR OP NEBEREIKIA wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 06, 10:06)
TAI GAL IR OP NEBEREIKIA wink.gif  4u.gif


Ta pati mintis ir man buvo biggrin.gif
Atsakyti
Cha, gerai butu, kad nebereiketu operacijos:) Kaip tik nusipirkau Marenos korseta, kuri uzdes po operacijos, jau jauciuosi pasiruosusi, liko tyrimai ir pasimatymas su daktaru pries operacija..
Atsakyti