Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Labukas,

na ka mergytės su didžiausiu nekantrumu jungiuosi ir aš į jūsų gretas smile.gif skaitinėju šią temą gal jau kokį porą mėnesių smile.gif ir vis pagalvoju, kaip smagu tom mergytėm kurios jau po "visko", atsikračiusios gelbėjimosi ratų bigsmile.gif (man tas nukaręs pilvas labai panašus į jį biggrin.gif) Konsultacijai pas K buvau . Operuotis planuoju po naujų metų. Viskas priklausys nuo situacijos smile.gif bet jau dabar naktimis sapnuoju, kad pilvo nebekišu į kelnes smile.gif Aš esu po trijų nėštumų, tai mano pilvukas toks.... nu kaip sakan, pliaže geriau nenusirengti smile.gif Na bet tikiuosi, kad po naujų galėsiu ir aš džiaugtis savo nauju pilvuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 03, 18:03)
Labukas,

na ka mergytės su didžiausiu nekantrumu jungiuosi ir aš į jūsų gretas smile.gif


Sveika, atvykusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mykolaika, sveika 4u.gif
Kaip man K sake, mat as jo klausiau ar labai daug tokiu op darosi, tai sake, oi mergyt, oi smile.gif Sako cia mamu op smile.gif Tik labai daznai kartu ir (.)(.) dar susitvarko .
Atsakyti
Labuka, B nieko daug nesake, tik sake jeigu persigalvosiu paskambinti o konsultacijos pas K lapkricio 29 d.

Papildyta:
Dar pilvuka reikia nupaveiksluoti
Atsakyti
QUOTE(Lina77 @ 2012 11 03, 20:07)
Labuka, B nieko daug nesake, tik sake jeigu persigalvosiu paskambinti o konsultacijos pas K  lapkricio 29 d.

Papildyta:
Dar pilvuka reikia nupaveiksluoti
K lapkricio 29d. Londone rolleyes.gif Nebent pati esat ne LT smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mercedes B: 03 lapkričio 2012 - 23:50
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 03, 21:21)
Mykolaika, sveika  4u.gif
Kaip man K sake, mat as jo klausiau ar labai daug tokiu op darosi, tai sake, oi mergyt, oi smile.gif Sako cia mamu op smile.gif Tik labai daznai kartu ir  (.)(.) dar susitvarko .


tą patį ir man K pasakojo smile.gif tik man su (.)(.) bėdų kol kas nėra smile.gif svarbiausiai dabar pilvą susitvarkyt. O klausykit mergytės, kaip reagavo jūsų mamos uošvienės į visą šitą reikalą? ax.gif Nes maniškiai pradžioj taip užsipuolė... bet dabar jau nieko nebesako, žino, kad vistiek kitaip nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 04, 15:52)
tą patį ir man K pasakojo smile.gif tik man su (.)(.) bėdų kol kas nėra smile.gif svarbiausiai dabar pilvą susitvarkyt. O klausykit mergytės, kaip reagavo jūsų mamos uošvienės į visą šitą reikalą?  ax.gif  Nes maniškiai pradžioj taip užsipuolė... bet dabar jau nieko nebesako, žino, kad vistiek kitaip nebus biggrin.gif

pas mane labai nedaug kas zino, vos keli man artimiausi zmones, kurie zinau kad mane palaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 04, 14:52)
tą patį ir man K pasakojo smile.gif tik man su (.)(.) bėdų kol kas nėra smile.gif svarbiausiai dabar pilvą susitvarkyt. O klausykit mergytės, kaip reagavo jūsų mamos uošvienės į visą šitą reikalą?  ax.gif  Nes maniškiai pradžioj taip užsipuolė... bet dabar jau nieko nebesako, žino, kad vistiek kitaip nebus biggrin.gif

mama labai audringai, kad viskas gerai pas mane, kad problemų ieškau kur jų nėra, kad durna savo noru po peiliu gultis, kad rizika, du mažamečiai, komplikacijos ir t.t.
bet blogai buvo man, todėl tai apsisprendimo neįtakojo smile.gif
Atsakyti
Idomu, kiek laiko po operacijos reikalinga pagalba apsitarnauti namie: pasigaminti valgyti sau ir vaikui, apsitvarkyti buta? Ar verta kviesti mama i pagalba? Kaip jus tvarketes?
Atsakyti
Jeigu turi galimybe pakviesti kazka, kodel nepasinaudot? Pailsesi, atsigausi. Suspesi dar prisilakstyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 04, 19:48)

bet blogai buvo man, todėl tai apsisprendimo neįtakojo  smile.gif


drinks_cheers.gif
mano ne tiek kiek audringai,kiek sake labai pagalvoti, nes cia ne siaip koks s...
QUOTE(GZA @ 2012 11 04, 20:03)
Idomu, kiek laiko po operacijos reikalinga pagalba apsitarnauti namie: pasigaminti valgyti sau ir vaikui, apsitvarkyti buta? Ar verta kviesti mama i pagalba? Kaip jus tvarketes?

zinok as visa laika susitvarkau pati, niekas man nepadeda, esu su dviem vaikais, kurie dar ir sirgo, kai grizau namo ...
Dbr daugiau nei sav po op ir as nenustygstu vietoje, siandien net fotografavau vel smile.gif Bet aisku, jei butu kam padeti-tikrai neatsisakyciau. Labai sunku grindis plauti biggrin.gif
As kuria dien anorejau rasyti, kad man ne aukles vaiku reiketu, o namu tvarkytojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 04, 20:09)
drinks_cheers.gif
mano ne tiek kiek audringai,kiek sake labai pagalvoti, nes cia ne siaip koks s...

zinok as visa laika susitvarkau pati, niekas man nepadeda, esu su dviem vaikais, kurie dar ir sirgo, kai grizau namo ...
Dbr daugiau nei sav po op ir as nenustygstu vietoje, siandien net fotografavau vel smile.gif Bet aisku, jei butu kam padeti-tikrai neatsisakyciau. Labai sunku grindis plauti biggrin.gif
As kuria dien anorejau rasyti, kad man ne aukles vaiku reiketu, o namu tvarkytojos smile.gif

grindys palauks, pasaugok save. kad ir puikiai jautiesi, nepersistenk, o tai kaupsis skysčiai, išplatės randas mirksiukas.gif
Atsakyti