Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Elvita wub.gif NEREALIAI thumbup.gif Pilvukas liuksiskas, o kojos kokios... Grazuole
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 21:46)
Idejau foto, kaip atrodau apsirengus, praejus 8 sav. po op  smile.gif Pagaliau pildosi mano svajones deveti aptemtus rubelius  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pradejau jau ruostis operacijai, uzsirasiau tyrimams, tikiuosi, bus geri. Dar reikia korseta isigyti, tik niekaip neistaikau i Olimpieciu 5 ofisa nubegti, ju ir mano darbo laikas sutampa.. O kas ligonineje operavotes, ka patartumet pasiimti su savim? Naktinukai tikriausiai patogiau nei pizama? Pleistrus reikia savo atsivezti, ar ten tures? Matyt protingiausia chirurgo pries operacija pasiklaust? Ar pasitaike, kad pykino po narkozes??
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 03, 11:01)
Pradejau jau ruostis operacijai, uzsirasiau tyrimams, tikiuosi, bus geri. Dar reikia korseta isigyti, tik niekaip neistaikau i Olimpieciu 5 ofisa nubegti, ju ir mano darbo laikas sutampa.. O kas ligonineje operavotes, ka patartumet pasiimti su savim? Naktinukai tikriausiai patogiau nei pizama? Pleistrus reikia savo atsivezti, ar ten tures? Matyt protingiausia chirurgo pries operacija pasiklaust? Ar pasitaike, kad pykino po narkozes??

Viskas bus ok wink.gif Tik naktinukai wink.gif chalatuko nepamirsk wink.gif Kada tau op?
Atsakyti
sveikos,
patarsiu Lindex pasimatuoti ir nusipirkti apatinę bliuzelę. va tokią turiu http://www.lindex.co...tyleId=16770333 yra juoda ir kūno spalvos. reguliuojasi šleikutės. man ji superinė - kumpius, pilvą apspaudžia, liemenį išryškina. yra visokių dydžių. man rods ir kiek praėjus po operacijos neblogai ji - kai tinimas nepraėjęs, liemuo dar neryškus, o norisi kur pasipuošus išeiti. labai miela man ji. aš net liemenuko nenešioju po ja, nes viską gražiai sukelia, sustumia. tikrai yra pirkti Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 03, 10:21)
Viskas bus ok wink.gif Tik naktinukai wink.gif chalatuko nepamirsk wink.gif Kada tau op?


Mane 19d turetu paguldyti, o 20d. operacija.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 21:54)
Vau..liux smile.gif Ir as taip noriu ir as smile.gif

Bus mirksiukas.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 02, 23:12)
Grazu, Elvita clap_1.gif


QUOTE(Katrix @ 2012 11 02, 23:23)
Elvita wub.gif NEREALIAI thumbup.gif Pilvukas liuksiskas, o kojos kokios... Grazuole


QUOTE(**Leila** @ 2012 11 03, 07:46)


Aciu, mergaites wub.gif As irgi labai laiminga, kad galiu rengtis, ne palaidomis bliuzelemis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 03, 11:34)
Mane 19d turetu paguldyti, o 20d. operacija.

Sekmingo laukimo 4u.gif \
sita lindexo apatine maikute ale, geris geris smile.gif as jau matavausi ne karta, bet vis nenusiperku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 11 03, 10:25)
sveikos,
patarsiu Lindex pasimatuoti ir nusipirkti apatinę bliuzelę. va tokią turiu http://www.lindex.co...tyleId=16770333 yra juoda ir kūno spalvos. reguliuojasi šleikutės. man ji superinė - kumpius, pilvą apspaudžia, liemenį išryškina.


Tai, kad po op, ji nelabai reikalinga smile.gif Cia toms, kurios tik ruosiasi op ir nori pasipuosti, tada tai thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, as uzsirasiau konsultacijai pas K paziuresime ka man pasakys galesiu palyginti su B
Atsakyti
QUOTE(Lina77 @ 2012 11 03, 12:52)
Labukas, as uzsirasiau konsultacijai pas K paziuresime ka man pasakys galesiu palyginti su B


Oi, labai idomu, parasyk paskui. Beje, o B. ka sake?
Atsakyti
QUOTE(Lina77 @ 2012 11 03, 11:52)
Labukas, as uzsirasiau konsultacijai pas K paziuresime ka man pasakys galesiu palyginti su B


thumbup.gif , sekmes mirksiukas.gif Butinai parasyk kaip sekesi? Beje, kada konsultacija?
Atsakyti