Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 14:46)
Girdejau, kaip K skambino seselem, kai pamate, kad didelis korsetasy. Isvardino mano ismatavimus ir pasake, kaip su tokiais ismatavimais galejot uzdeti M dydzio korseta. Paprase, kad atnestu S ir pakeite.
O tu su M kalbejai del korseto ar su administratore?

Su administratore. Ji sake kad su M kalbejo. Paskui sesele man paskambino. Galbut galejau as atstoveti savo nuomone, bet realiai jau daug laiko praejo. Uzsidesiu savo anticeliulitinius sortus, liemeni apspaudziancia maikute ir bus pats tas ir reikiamo dydzio :-)
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 12:12)
Man vakar savaite buvo po op smile.gif ta proga po kapines vaiksciojau..vakare luzau komine  doh.gif  bet tarp kita ko-issitiesiu visiskai, tik vaikscioti issitiesusiai sudetinga, l.greitai pavargstu smile.gif

Greita tu thumbup.gif as po 2 sav dar nebuvau visai tiesi :-) visoms skirtingai juk
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 02, 14:06)
Su administratore. Ji sake kad su M kalbejo. Paskui sesele man paskambino. Galbut galejau as atstoveti savo nuomone, bet realiai jau daug laiko praejo. Uzsidesiu savo anticeliulitinius sortus, liemeni apspaudziancia maikute ir bus pats tas ir reikiamo dydzio :-)


Na, is tiesu po menesio gal ir man nebutu niekas keites g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 02, 15:09)


Greita tu  thumbup.gif as po 2 sav dar nebuvau visai tiesi :-) visoms skirtingai juk

bet uztat siabdnien vaziavom iki miesto,tai nusikraciau, skauda dbr,tempia pjuvi kazi ko sad.gif
Atsakyti
labas moterytės,

norėčiau paprašyti leidimuko prisijungti prie Jūsų albumėlį. Norisi pamatyti kaip atrodo po operacijos pilvukai, o ne kaip jie atrodo inrenete smile.gif kaip suprantu man savo nuotraukėlę reikia siųsti Elvitai? tik niekur neberandu jos e-pašto. Tad jei priimsit ...4u.gif smile.gif
Atsakyti
http://i46.tinypic.com/1z4ev74.jpg

čia mano gražulis iš šono. o dar kiek į kelnes sukišta... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 02 lapkričio 2012 - 16:51
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 02, 16:35)
labas moterytės,

norėčiau paprašyti leidimuko prisijungti prie Jūsų albumėlį. Norisi pamatyti kaip atrodo po operacijos pilvukai, o ne kaip jie atrodo inrenete smile.gif  kaip suprantu man savo nuotraukėlę reikia siųsti Elvitai? tik niekur neberandu jos e-pašto. Tad jei priimsit ...4u.gif smile.gif


Parasysiu AZ savo el. pasta, atsiusi foto. Taciau neuztenka, tik ideti savo foto i albuma, reikia bendrauti temoje, surinkti 3 TAIP, tik tuomet isileisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 11 02, 17:49)
http://i46.tinypic.com/1z4ev74.jpg

čia mano gražulis iš šono. o dar kiek į kelnes sukišta...  verysad.gif

Na joa smile.gif kaip as tave suprantu smile.gif as atsisedusi niekada net nefotkindavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 11:34)
niu panos, o daugiau nei viena nepamenat kiek laiko geret antibus?  g.gif


Man tik ligoninėje leido, namie negėriau.
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 12:12)
Man vakar savaite buvo po op smile.gif ta proga po kapines vaiksciojau..vakare luzau komine  doh.gif  bet tarp kita ko-issitiesiu visiskai, tik vaikscioti issitiesusiai sudetinga, l.greitai pavargstu smile.gif


Ankstoka sakyčiau g.gif Randas gali labai išplatėti.
QUOTE(labo @ 2012 11 02, 17:49)
http://i46.tinypic.com/1z4ev74.jpg

čia mano gražulis iš šono. o dar kiek į kelnes sukišta...  verysad.gif

Man net sėdėt nereikėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 11 02, 20:33)
Man net sėdėt nereikėjo doh.gif

atsisegčiau kelnes - iki kelėnų išsivyniotų biggrin.gif
Atsakyti
Idejau foto, kaip atrodau apsirengus, praejus 8 sav. po op smile.gif Pagaliau pildosi mano svajones deveti aptemtus rubelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 21:46)
Idejau foto, kaip atrodau apsirengus, praejus 8 sav. po op  smile.gif Pagaliau pildosi mano svajones deveti aptemtus rubelius  thumbup.gif

Vau..liux smile.gif Ir as taip noriu ir as smile.gif
Atsakyti
Grazu, Elvita clap_1.gif
Ir as taip noriu... Ryt vakare i jubilieju reikia eiti, o man depresonas del aprangos verysad.gif
Atsakyti