Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 10:34)
niu panos, o daugiau nei viena nepamenat kiek laiko geret antibus?  g.gif

Negeriau visai, tik kol gulejau klinikoje leido ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 11:55)
Negeriau visai, tik kol gulejau klinikoje leido ir viskas.


as namie irgi lyg nieko negeriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 01, 17:08)
Galit man paaiskinti, kaip stipriai turi buti apspaustas kunas korsetu? Man atrodo, kad mano per laisvas, nes nejauciu apspaudimo, jis man toks laisvokas, kojos pvz kaip pedkelnes paprasto, nieko nespaudzia. Ar cia normalu?  g.gif Dabar uzdetas korsetas M dydzio, nors drabuziai S arba M kartais.


Kai vaziavau trauktis siulu, pasakiau, kad man per didelis gorsetas. Is M pakeite i S.


QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 10:52)

o nimesili kiek laiko? doh.gif na neprisimenu ka sake man  doh.gif

Nimesil nepamenu ir as, bet 7 dienas geriau tikrai.
Atsakyti
Man vakar savaite buvo po op smile.gif ta proga po kapines vaiksciojau..vakare luzau komine doh.gif bet tarp kita ko-issitiesiu visiskai, tik vaikscioti issitiesusiai sudetinga, l.greitai pavargstu smile.gif
Atsakyti
Kol gulejau klinikoje, antibus leido. Namo israse, kad pabaigciau kursa 4u.gif O Nimesilio askritai negeriau. Klinikoj kazka leido nuo skausmo pirma diena po op, o po to nebuvo poreikio.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 11:12)
bet tarp kita ko-issitiesiu visiskai, tik vaikscioti issitiesusiai sudetinga, l.greitai pavargstu smile.gif

Viskas tik geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
O man visgi korseto nekeis. Pasiule nusipirkti jei noriu g.gif man nuo pat pradziu didoka uzdejo, bet aiskino, kad viskas taip ir turejo buti. Bet kai palyginom dydziu lenteles, tai jos skiriasi kazkodel, nors gamintojas tas pats. Na, tikiuosi blogiau nebus nuo to, nes jau menuo po op. Jau tuoj nereikes is viso nesioti jo. Tai va, nelabai malonu, bet yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 02, 13:17)
O man visgi korseto nekeis.


verysad.gif Man irgi buvo seseles per dideli uzdeje. Nes pagal mano tuometinius ismatavimus turejo buti S. Bet K atsiprase, kad negali visko suziureti ir pakeite i S dydi. Bet realiai del kojyciu tai tikrai nepergyvenk, nes man pradzioje buvo tas zemiau keliu, o po 2sav. pakeite i bodziuka, kad spaustu tik pilvuka. Kojos vis tiek graziai susitvarke.
O tu pas ka op darei?
Atsakyti
JO bigsmile.gif
Papildyta:
Dėkoju Elvitai už nuoširdų patarimą smile.gif
Ačiū Tau
Atsakyti
QUOTE(Lina77 @ 2012 11 02, 13:39)
Dėkoju Elvitai už nuoširdų patarimą smile.gif
Ačiū Tau


Nera uz ka mirksiukas.gif Aisku, pamastyk dar, neskubek kol kas su atsaukimu. Pabendrauk cia, isileis mergaites i albumeli, palyginsi darbus ir nuspresi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 14:31)
verysad.gif Man irgi buvo seseles per dideli uzdeje. Nes pagal mano tuometinius ismatavimus turejo buti S. Bet K atsiprase, kad negali visko suziureti ir pakeite i S dydi. Bet realiai del kojyciu tai tikrai nepergyvenk, nes man pradzioje buvo tas zemiau keliu, o po 2sav. pakeite i bodziuka, kad spaustu tik pilvuka. Kojos vis tiek graziai susitvarke.
O tu pas ka op darei?


tikiuosi bus gerai... pas M dariausi. Na gal kitokius ismatavimus seseles naudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 02, 13:41)
tikiuosi bus gerai... pas M dariausi. Na gal kitokius ismatavimus seseles naudoja smile.gif


Girdejau, kaip K skambino seselem, kai pamate, kad didelis korsetas. Isvardino mano ismatavimus ir pasake, kaip su tokiais ismatavimais galejot uzdeti M dydzio korseta. Paprase, kad atnestu S ir pakeite.
O tu su M kalbejai del korseto ar su administratore?
Atsakyti