Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Radau nete dydziu lenteles ir man jis tikrai didokas. Ar kuriai nors buvo taip, kad keite korseta i mazesni? Man rytoj jau menuo po op sueina. Ar dar yra prasmes keisti? dar kokias 3-4 sav nesiociau korseta, man jis laisvokas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 11 01, 20:42)
Radau nete dydziu lenteles ir man jis tikrai didokas. Ar kuriai nors buvo taip, kad keite korseta i mazesni? Man rytoj jau menuo po op sueina. Ar dar yra prasmes keisti? dar kokias 3-4 sav nesiociau korseta, man jis laisvokas  unsure.gif

keitesi Elvita berods wink.gif
O geret antibiotikus po op? kiek laiko?
Atsakyti
as geriau visa kursa kur buvo israsyta recepte smile.gif gal 6 dienos gavosi, nepamenu dabar
Atsakyti
Labukas mamytes,isikisiu i jusu pokalbi ir as, sutinku su anila smile.gif zodziais,skaitineju jus jau kokie 3-4 menesiukai buvau berots pora klausimuku uzdavus...Bet ka norejau pasakyti,kad sioje temoje sie gyd. K ir M dievai.Pati pasidariau operacija pries tris savaites pas gyd. Viksraiti ir esu begalo laiminga ir dekinga jam,nes mano atzvilgiu jo darbas yra super kruopstus.O pasirinkau ji vienos mamytes deka kuri mane uzkalbino ir pasidalino jos patirtimi smile.gif Taip pat domejausi visu jusu minetu ir neminetu gyd. darbais ir labiausiai likau suzaveta gyd. V. ! Taigi kiekvieno akys mato kitaip taip pat ir nuomone kitokia smile.gif
beje kiekvienos musu kaip kazkuri mamyte minejo kunas yra visiskai skirtingas,ir klubai nevienodi ir uzpakaliukas kiekvienos kitoks,taip,kad nenorekit,kad is jusu barbes nulipdytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGrite: 01 lapkričio 2012 - 20:29
niekas nesako, kad Vikšraitis ar dar kas blogas. tiesiog iš to, kieno darbai matomi albume, M. ir K. neturi konkurencijos smile.gif
Atsakyti
as tai neskiriu vissiskai kuris geras, kuris blogas, tik mane operaves gyd man yra geriausias smile.gif kaip ten bebutu, jei mane op K, tai as nesakysiu, kad V yra labai liux, aisku , as nesigincysiu jis gal irgi geras specas, bet as pas ji nebuvau, tad jo neliaupsinsiu smile.gif Matyt cia daugiausiai K ir M klienciu 4u.gif
Antibu man irgi uzteko 6d, siandien paskutine tablete, bet kodel man i galva istrige, kad sake man dvi sav gerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2012 11 01, 21:26)
Labukas mamytes,isikisiu i jusu pokalbi ir as, sutinku su anila smile.gif zodziais,skaitineju jus jau kokie 3-4 menesiukai buvau berots pora klausimuku uzdavus...Bet ka norejau pasakyti,kad sioje temoje sie gyd. K ir M dievai.Pati pasidariau operacija pries tris savaites pas gyd. Viksraiti ir esu begalo laiminga ir dekinga jam,nes mano atzvilgiu jo darbas yra super kruopstus.O pasirinkau ji vienos mamytes deka kuri mane uzkalbino ir pasidalino jos patirtimi smile.gif Taip pat domejausi visu jusu minetu ir neminetu gyd. darbais ir labiausiai likau suzaveta gyd. V. ! Taigi kiekvieno akys mato kitaip taip pat ir nuomone kitokia smile.gif
beje kiekvienos musu kaip kazkuri mamyte minejo kunas yra visiskai skirtingas,ir klubai nevienodi ir uzpakaliukas kiekvienos kitoks,taip,kad nenorekit,kad is jusu barbes nulipdytu smile.gif

drinks_cheers.gif Ir mane stebina, kai dėl pastarojo B darbo tokie atsiliepimai, nors aiškiai paaiškini kas ir kaip ir kad viskas po laiko atrodys kitaip...Nu toks jausmas, kad bile aps...kt daktarą, nors nėra dėl ko.
Beja, butu idomu tavo pilva pamatyti, nes albume yra V du darbai...Tai vienai per liemeni baisu randa padare, o kitai randas grazus, bet irgi aukstokai.

Pinavija, aš nieko prieš M ir K, bet tikrai nesakyčiau, kad jiems konkurencijos nėra. Nu nepatinka man jų bambos. Ir Randai ne pas visas žemai ir t.t. Taip, kad nemanau, kad jie be konkurencijos.
Atsakyti
Gal kuri nors norite parduoti korseta S dydzio? Man reiketu zemiau keliu.
Atsakyti
O as manau kad mes esam jau dideles ir protingos mergaites ir joks garbinimas ir dievinimas neitakos musu nuomones. Kiekvienas atrinks pagal save, kas jam yra geriausia.
Atsakyti
niu panos, o daugiau nei viena nepamenat kiek laiko geret antibus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 02, 11:34)

niu panos, o daugiau nei viena nepamenat kiek laiko geret antibus?  g.gif

As 7 dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2012 11 02, 11:39)
As 7 dienas 4u.gif

g.gif
jei nuo op pradzios, tai ir man 7d iseina, na bet durna mano galva, durna..bet gyd butu recepta israses didesniam antibu kiekiui, jei butu reikeje ilgiau gerti g.gif ane?
o nimesili kiek laiko? doh.gif na neprisimenu ka sake man doh.gif
Atsakyti