Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 18:07)
o valstybe apmoka plastines  op?  g.gif


Taigi pas mus irgi apmoka smile.gif, tiesiog traktuojama ne kaip grozio operacija. Is musu tarpo juk yra tokiu merginu smile.gif
Atsakyti
Aha apmoka. Aisku jei noreciau riebalus nusiurbti ar ka pasigrazint tai taip, reiktu paciai moketis ir ieskotis privaciu kliniku. Bet kad jau trukdo gyv. ir kelia nepatogumu tai traktuoja kaip liga. As esu gan liekna blush2.gif 170ugio ir 56kg. sveriu, tad man ten jei ir yra koks lasiakas, tegu jis ten ir buna, man netrukdo gyventi, bet kad pilvas pupso ir yra didesnis uz papulius tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 19:09)
Taigi pas mus irgi apmoka smile.gif, tiesiog traktuojama ne kaip grozio operacija. Is musu tarpo juk yra tokiu merginu smile.gif

Jo zinau sita, truputi domejausi, bet turi buti tam tikros indikacijos ir pan, ty isvarza ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 18:54)
Jo zinau sita, truputi domejausi, bet turi buti tam tikros indikacijos ir pan, ty isvarza ar pan. g.gif


Manai, sunku parasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 18:55)
Manai, sunku parasyti  g.gif

Manau gerai patepus viska paraso!
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 09:43)
Manau, kad B tiesiog nemoka ir tiek.

Nemanau...Pasiziuriu Raimutos, Neri foto liemuo kaip reikalas...Be to kur sveri 63, o kur 73, o ugis 172 mano, nors su 59 kg atrodžiau (kažkada biggrin.gif) su "riebaliuku", nes kaulai smulkūs.

Na aš vietoje kurios nors, paklaussčiau K ar M kaip techniskai vyksta "įlemenavimas", nes kiek aš skaičius, tai tik baltosios linijos susiuvimas. Ir apskritai lyginti liemens apimtis mano nuomone kvaila, nes skiriasi raumenų masė, klubų platumas, svoris ir t.t. Aš asmeniškai žiūriu į rando žemumą ir bambą.
Atsakyti

Man siandien pirtyje vyras irgi sako, o tu nors pas viena gydytoja buvai, rodeis, gal tau skubiai reikia, gal kokia isvarza, gal kelti negali, gal tas anas. Nu kazkaip rimtai, reiktu pasirodyt pradzioj seimos gydytojai, tada si siustu pas chirurga. Nu bet tingis tampytis po visas tas istaigas, dar ir laiko gaila. Et, gerai Italijoj smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, as irgi nelaksciau per visus gydytojus ir pan, manau, kad buciau gavusi as ta op ir kompensuojama ligoniu kasu, bet...padariau kaip padariau smile.gif
as net nzn kas tas iliemenavimas ir man tai buvo anaiptol ne svarbiausias dalykas smile.gif tik pries op K pasake, kad iliemenuos ir t.t g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 10 31, 20:28)
Manau gerai patepus viska paraso!


Be abejo drinks_cheers.gif

QUOTE(**Leila** @ 2012 10 31, 22:36)
Aš asmeniškai žiūriu į rando žemumą ir bambą.


drinks_cheers.gif , bet ir tai B neypatingai pavyksta unsure.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 11 01, 09:09)

as net nzn kas tas iliemenavimas ir man  tai buvo anaiptol ne svarbiausias dalykas smile.gif tik pries op K pasake, kad iliemenuos ir t.t  g.gif

Ir as nzn, kol po op nepasake, kad iliemenavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 10:06)
Merginos, nesupyksit, bet as albuma pageneravau taip, kad rodytu nuo tu, kurios paskutines foto ikele, nes ieskau ieskau po visa albuma, duoduos duoduos, tai vienos ieskau tai kitos biggrin.gif


labai gerai thumbup.gif


Merginos, sutinku ir visiškai nesiginčyju, kad K ir M specai l.geri, bet nera jau kuom kvepuot temoj nuo tu dievinimu ir sodinimo situ gyd ant žvaigždžių. doh.gif
Atsakyti
Sveikos.

Galit man paaiskinti, kaip stipriai turi buti apspaustas kunas korsetu? Man atrodo, kad mano per laisvas, nes nejauciu apspaudimo, jis man toks laisvokas, kojos pvz kaip pedkelnes paprasto, nieko nespaudzia. Ar cia normalu? g.gif Dabar uzdetas korsetas M dydzio, nors drabuziai S arba M kartais.
Del iliemenavimo tai neturiu supratimo ka jis reiskia, ir as nelabai matau pas save to liemens doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 11 01, 12:06)
labai gerai   thumbup.gif
Merginos, sutinku ir visiškai nesiginčyju, kad K ir M specai l.geri, bet nera jau kuom kvepuot temoj nuo tu dievinimu ir sodinimo situ gyd ant žvaigždžių. doh.gif


tai cia tema apie tai juk smile.gif - kieno rankos galingiausios ,kieno rankos stebukladares.tai ka rasyt reiktu? blynu receptus? kvepuoti reikia bendraminciuose smile.gif

viskas prasidejo nuo pastarojo B darbo.as buvau sokiruota,todel nevyniojau -pasakiau,nes mergina klause .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 01 lapkričio 2012 - 17:17