Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(liomi @ 2012 10 31, 09:51)
Katrix,Elvita  4u.gif  blush2.gif



Nesigedyk, mergyt, liuks atrodai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 31, 09:53)
Aplamai pastarosiom dienom vien pilvas galvoje, vis galvoju apie pooperacini laikotarpi, apie vaiku prieziura, apie gydytojus ir t.t.


Kada tau op?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 10:56)
Nesigedyk, mergyt, liuks atrodai  mirksiukas.gif
Papildyta:
Kada tau op?


Na, as planuoju vasario menesi, kad maziui nors pusantru butu, nes visur ji reikia kelti (i lova, prausti, i maitinimo kede ir t.t.) Bet sunku, kai jau kaip ir apsisprendi pas B. , o paskui metytis imi, o gal pas K. Ai, truputuka perdegsiu ir apsiraminsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 31, 10:53)
Agne, kaip gerai, kad striju nemazai issipjove thumbup.gif
Man tai gaila siek tiek, papilvej tokia lygi ir svelni odyte, o ja lauk ispjaus ir nutemps ta nelabai grazia virs bambos esancia. Bet ka padarysi, kad tik lygu pilva turet.
Aplamai pastarosiom dienom vien pilvas galvoje, vis galvoju apie pooperacini laikotarpi, apie vaiku prieziura, apie gydytojus ir t.t. Zodziu, uzknisa jau kazkiek, sakau sau, pagalvok apie kazka kita ir vis tiek i sita tema lendu doh.gif  smile.gif

As taip gyvenau 4m su pertraukom smile.gif visada visada tik pilvas ir budai ji pasalinti smile.gif nenormalus sportas, nenormalios dietos, viskas isbandyta , vakuuminiai masazai ir pan. As labai dziaugiuosi uz moteris, kurioms tas pilvukas netrukdo gyventi, ir kurioms jis visiskai nekelia problemu...Bet man buvo labai sunku... Aiskiausias to irodymas-vyro 100% palaikymas smile.gif jis geriausiai is visu mate kaip man blogai, ir naktim kaukdavau, ir viso kito budavo smile.gif Pernai jis man jau buvo pazadejes, bet mazylis dar mazas buvo, pati nesiryzau, o ir maitinau. Bet iki vasaros numeciau visus kg, svarstyklese maciau savo issvajotus skaiciukus ir tvirtai zinojau, kad rudeni gulsiu smile.gif Atsiguliau ...ir dabar esu be galo laiminga.
nors lotuliukas.gif dbr sikna per didele lotuliukas.gif teks sporta i pagalba vel kviesti.
Extra, neperdegsi smile.gif tik islaukti dbr reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 31 spalio 2012 - 10:05
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 31, 10:04)
Bet sunku, kai jau kaip ir apsisprendi pas B. , o paskui metytis imi, o gal pas K.

Linkiu teisingai apsispresti 4u.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 10:04)
AAs labai dziaugiuosi uz moteris, kurioms tas pilvukas netrukdo gyventi, ir kurioms jis visiskai nekelia problemu...


As turbut buvau is tu moteru, kurioms pilvukas didelio diskomforto nekele blush2.gif , kol vasari neilindau i sia tema. Va, kai jau ilindau, tada supratau, kad gal reiktu ir man. Tai greitai susisukau ir pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 11:14)

As turbut buvau is tu moteru, kurioms pilvukas didelio diskomforto nekele blush2.gif , kol vasari neilindau i sia tema. Va, kai jau ilindau, tada supratau, kad gal reiktu ir man. Tai greitai susisukau ir pasidariau  biggrin.gif

Oi koks blogis sitas SM lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 10:20)
Oi koks blogis sitas SM  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, niu ka uzsiregistravau ir as pas plastikos chirurga. Vizitas gruodzio 17d. Uj jau pradedu bijoti. Tik beda,kad nezinau pas ka paeksiu. Jei operuos tai tik cia IT, nes neturiu galimybiu Lt. Be to mano tevai labai priesiskai nsiteike pries tai, o Mb palaiko. Sako jis: tureciau pinigu dar ir papulius istatytume grazius. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 10 31, 15:06)
Sveikos, niu ka uzsiregistravau ir as pas plastikos chirurga. Vizitas gruodzio 17d.


Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Gioia,nemegstu skaiciuot svetimu pinigu,bet toks smalsumas - op mazdaug nuo 5000 euru bus? Lt viska uz tiek pasidarytum ir kelionei ir net viesbuciui liktu
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 31, 15:23)
Gioia,nemegstu skaiciuot svetimu pinigu,bet toks smalsumas - op mazdaug nuo 5000 euru bus? Lt viska uz tiek pasidarytum ir kelionei ir net viesbuciui liktu


As tai supratau, kad jai op valstybe apmokes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 15:26)
As tai supratau, kad jai op valstybe apmokes  g.gif

Aha man valstybe turetu apmoketi. Nes jei reiktu moketi tai pirmenybe teiciau akiu operacijai blush2.gif Su tuo pilvu dar pagyvenciau doh.gif Po to poasididinciau papulius o tada ir pilvo nebesimatytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 10 31, 18:58)
Aha man valstybe turetu apmoketi. Nes jei reiktu moketi tai pirmenybe teiciau akiu operacijai  blush2.gif Su tuo pilvu dar pagyvenciau  doh.gif Po to poasididinciau papulius o tada ir pilvo nebesimatytu  lotuliukas.gif

o valstybe apmoka plastines op? g.gif
Atsakyti