Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Labas rytas, pleputes biggrin.gif
Elvita, o koks tavo ugis, kad liepe 54kg sverti?
Ingute, as manau irgi kad viskas susitvarkys wink.gif
Katrix, na bet rando neryskumas tai pavydetinas bigsmile.gif
Visos grazios...ech..kada as tokia busiu biggrin.gif Nes dbr jau kaip istinusi unsure.gif kazkoks siaubas....
Merginos, nesupyksit, bet as albuma pageneravau taip, kad rodytu nuo tu, kurios paskutines foto ikele, nes ieskau ieskau po visa albuma, duoduos duoduos, tai vienos ieskau tai kitos biggrin.gif
Atsakyti
Liomi, tobulai wub.gif
Agnestar irgi labai grazus pasikeitmas, puikiai atrodai thumbup.gif
Ingute, viskas issilygins 4u.gif Kokie plaukai wub.gif
Agne, taigi jau nerealiai atrodai. Pavydziu pilvo odos, tokia lygi, elastinga wub.gif Grazuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrix: 31 spalio 2012 - 09:11
QUOTE(Gioia @ 2012 10 31, 01:18)
Sveikos. Gal galeciau junktis prie jusu. ax.gif
Nebenoriu dangstyti po megztinais ir visasi tysuoliais. Turiu labai graziu sukneliu kurios aptempia viska, bet jas uzsidetu pasigroziu pries veidrodi ir atgal idedu i spinta su ta mintim gal kada...
Dar kas mane labai gazdina tai tie jusu aprasyti po op nugaros skausmai. Mat as turiu isvarza ir man taip  be operacijos daznai paskauda, susuka ir pan. Tad zinau kas yra nugros skausmas.
Mano pirmasis vizitas echoskopijai gruodzio 10d. o po jo iskarto ir pas plastini chirurga.
Beje gal galite duoti patarima, i ka reikia atkreipti demsi renkantis gyd. (pvz. jis duoda pavartyti savo darytas op. nuotraukas) ar kaip bambas sutvarko, ar i pjuvi, ar i liemenis ir pan. Duokit man zaliai patarimu.
Aciu! 4u.gif

Laba 4u.gif smile.gif
As irgi tokia ir zinove, bet kiek zinau pastoti galima praejus bent keliems metams, aisku niekas negarantuoja, kad tavo pilvas vel nepataps tokiu kokiu buvo.
Mano nugara irgi suzalota tam tikra prasme, turi itarima del isvarzos, bet iki galo as nesu pasidariusi visu tyrimu, pritruko laiko, po op man dbr 6paros jauciuosi tikrai neblogai, nugaros skausmas tikrai pakenciamas smile.gif
Del gyd. as rinkausi K todel, kad man ji rekomendavo artimas zmogus, kuris pas ji dirbo smile.gif uztikrino 150% kad tai puikus savo srities specas. O pasiziurejusi jo darbus likau tikrai patenkinta,bambos graios, pjuviai puikus, cia mano akimis smile.gif
O tu ruosiesi IT operuotis ar LT grisi?

QUOTE(labo @ 2012 10 31, 10:03)
labas rytas,

va kaip gerai, kad naują sąvoką išgirdau - įliemenavimas - iškart talpinu į smegenas biggrin.gif

turiu porą klausimų:
- apie kokius masažus kalbat?
- įmeskit kokią nuorodą, jei tokia yra, į kokį konkrečiai drabužį/apatinį mane įvilks tiems porai mėnesių?

limfodrenazinis masazas smile.gif
korseto ar nebuvo kazkuri imetusi nuorodos g.gif
Papildyta:
Kazkas panasaus wink.gif
user posted image
Katrix, aciu, bet mano oda visiskai neelastinga biggrin.gif Kaip gydytojas sake, kad tempe jau susiles biggrin.gif Nepasiduoda nors tu ka....man tai dar labai patinkantis dalykas, kad striju nusipjove didzioji dalis smile.gif va , kad dbr taip kojas kas nupjaustytu :DDD
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 09:06)
Elvita, o koks tavo ugis, kad liepe 54kg sverti?


160cm, uz tai dabar sveriu 53kg. Kai nuvaziavau pas K i konsultacija, sake viskas, daugiau nebandai mesti biggrin.gif
Papildyta:
Agne, paziurejau foto, liuks. Vis tik moka k ir pjuvius graziai sukabinti ir bambytes padaryti thumbup.gif Randas tavo kaip ir pas mane tokio pat ilgio, nes sake, kad kuo zemesnis pjuvis, tuo ilgesnis. Turetu irgi gerai sleptis po pazeminto liemens kelnaitemis thumbup.gif
Del striju, tai faina, kad nusipjove thumbup.gif Mano tai kur buvo virs bambos, gavosi po bamba, bet jau nieko nepakeisi. Nes sake, butu daugiau nupjoves, butu nebesusiuves. Bet siulo atvaziuoti pries kaledas, gal dar zemiau galima bus pjuvi daryti, tuomet ir strijos nusipjaus ir visai zeminto liemens kelnaites galesiu deveti. Tai ziuresiu ar verta is naujo koreguot ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 31 spalio 2012 - 09:38
Tikiuosi, priaugti neliepia niekam pries op biggrin.gif Sunkoka cia man butu...
Nu su tuo iliemenavimu jus susukot smegenis. Nors kai esi sakaliukas, turbut, nieko ir liemenuot nereikia. Nu kada B. kas pagirs be Leilos, jau taip laukiu nesulaukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
liomi, liuks thumbup.gif
Atsakyti
Agne, nu graziai labai atrodo thumbup.gif Net labai labai smile.gif
Atsakyti
Merginos ziurekit, o Donaciukas, ziurejau kas pasbagdona op daresi, kodel jos pilvas paskutineje foto vel na toks nemazas... g.gif gal pamenat kas nutiko?
o as po op priaugau va per kelias dienas vos ne du kg verysad.gif kame cia reikalas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2012 10 31, 10:31)

Del striju, tai faina, kad nusipjove thumbup.gif Mano tai kur buvo virs bambos, gavosi po bamba, bet jau nieko nepakeisi. Nes sake, butu daugiau nupjoves, butu nebesusiuves. Bet siulo atvaziuoti pries kaledas, gal dar zemiau galima bus pjuvi daryti, tuomet ir strijos nusipjaus ir visai zeminto liemens kelnaites galesiu deveti. Tai ziuresiu ar verta is naujo koreguot ar ne.

ne visos aisku nusipjove, liko tos kur virs bambos, bet nu nebuvo daug labai g.gif tai man jau kaip ir dzin biggrin.gif
o tai galvoji dar karteli darytis op? tam kad nutemptu galutinai visas strijas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 09:45)
o as po op priaugau va per kelias dienas vos ne du kg  verysad.gif kame cia reikalas?  g.gif

Taigi tinimas, limfa uzsilaiko ir t.t. As po op net nesisveriau, tik, kai pas K nuvaziavau liepe svertis, tai ir suzinojau, kad 53kg tesveriu smile.gif
Atsakyti
Katrix,Elvita 4u.gif blush2.gif

Agnestar thumbup.gif va iskart,pirmas ispudis - wow!ir liemuo koks iverztas,ir randas lygus,ta prasme nei a la sypsena,nei vigiu thumbup.gif labai grazu!
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 31, 09:48)
o tai galvoji dar karteli darytis op? tam kad nutemptu galutinai visas strijas?  g.gif


Nezinau dar. K siulo, nes sake, kad dabar jau visai visai zemai randa padarytu, pasalintu likusias strijas ir tik su vietine nejautra. Po poros valandu vaziuociau namo. Kaip pasake, tada jau tikru tikriausiai buciau 'ledine' biggrin.gif Tai nzn, ka nuspresiu, ziuresiu, kai galutinai nuslugs tinimas, nes sake, randas tada dar pazemes. Jei mane tenkins, tuomet ko gero nebesidarysiu, o gal ir pasidarysiu, bus matyt.
Atsakyti
Agne, kaip gerai, kad striju nemazai issipjove thumbup.gif
Man tai gaila siek tiek, papilvej tokia lygi ir svelni odyte, o ja lauk ispjaus ir nutemps ta nelabai grazia virs bambos esancia. Bet ka padarysi, kad tik lygu pilva turet.
Aplamai pastarosiom dienom vien pilvas galvoje, vis galvoju apie pooperacini laikotarpi, apie vaiku prieziura, apie gydytojus ir t.t. Zodziu, uzknisa jau kazkiek, sakau sau, pagalvok apie kazka kita ir vis tiek i sita tema lendu doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 31 spalio 2012 - 09:55