Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

paziurek koks mano liemuo buvo iki op.manau naudoja technika,igyta arba igimta,kur tiksliai nusiurbt ,kur paspaust,juk ir kirpejos viena nusruoguoja-omg ,o kita-wtf laugh.gif jei butu taip paprasta ...Kaikario auksines rankos,mieko as nepataikuoju,niekas man nemoka,o tiesiog sakau kaip manau.nes is savo pilvo tikejausi ,tokio kaip bugnas,ta oda uztraukta,be formu,siluetu,nes maciau kaip pavyksta ,merginoms,su panasiu pilvu(oda,strijos bla bla) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 30 spalio 2012 - 23:03
QUOTE(liomi @ 2012 10 31, 00:02)
paziurek koks mano liemuo buvo iki op.manau naudoja technika,igyta arba igimta,kur tiksliai nusiurbt ,kur paspaust,juk ir kirpejos viena nusruoguoja-omg ,o kita-wtf laugh.gif jei butu taip paprasta ...Kaikario auksines rankos,mieko as nepataikuoju,niekas man nemoka,o tiesiog sakau kaip manau.nes is savo pilvo tikejausi ,tokio kaip bugnas,ta oda uztraukta,be formu,siluetu,nes maciau kaip pavyksta ,merginoms,su panasiu pilvu(oda,strijos bla bla)  4u.gif

Tai gal pas tave tokia figūra prieš gimdymus buvo? Nes pvz pas mane, net kai būvau labai kūda liemuo nebuvo labai ryžkus, nes klubai siauri. Pas mane po op liemuo suplonejo dar nenuėjus tinimui apie 25 cm. Be to kiek atsimenu tu be viršsvorio dareisi op. O aš su 10 kg pliuso po peiliu guliausi, o nusiurbt gali tik 15 proc. riebalų. Manau jei tik bučiau sugebėjus numest daugiau, tai būčiau labai įliemenuota, bet deja... verysad.gif Pažiūrėjus merginų foto, kurios be viršsvorio op darėsi, tai super liemuo atrodo. Bet yra kaip yra, galiu tik save kaltint.
Atsakyti
Smagumos randas idealiai zemai thumbup.gif

Leila,nebuvo liemens,foto matosi.teisybe susakius-tokio,koks yra dabar liemuo,niekada nebuvo .
nesiparink,nu cia dabar - oda nemaskatuoja,niekas nekaba - rezultatas vertas 4u.gif

Ingute ,plaukai wub.gif pasikeitimai wub.gif jauciu tokia moteriska jautiesi thumbup.gif kurgi ne thumbup.gif

Elvita thumbup.gif tik dabar pamaciau thumbup.gif eiktusau,wow kaip dzinsai gula ,ajezaumarija!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 30 spalio 2012 - 23:20
Imeciau nuotraukas sio vakaro smile.gif Tikrai man pilvas dar patines, ir virs rando ir po juo, dar man "mano dienos", tai gal ir del to pilva pucia...
aciu, kad nuraminot, maciau moneles ir leilos randelius, tai tikrai labai pagrazejo, nu ka, reikia laiko laiko laiko...o tada jau matysim smile.gif
Papildyta:
Ingute, tavo pjūvis išsitiesins, būk rami. Aš tokius pjūvius turėjau du ir abu išsilygino 4u.gif Kaip jis man aiškino, kad siūnant tokiais siūlais yra kita siuvimo taktika. O dėl liemens, tai jis plonėja jau tada, kai susiuva raumenis, o dar jis pasiurbia nuo šonų ir apie skrandį. Tik yra toks dalykas, kuo daugiau siurbia, tuo daugiau tinsta. Ne kiekvienai vienodai laikosi tinimas ir ne visos labai patinsta. Aš buvau iš tų, kur labai tinau. Bet net jei aš įsipjaunu piršta jis ištinsta žymiai labiau nei kitiems, o čia intervencija.

Tikiuosi taip ir yra kaip rasai 4u.gif as ir issitiesti dar sunkiai issitiesiu, matyt pas mane viskas leciau vyks... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 31, 00:12)
Smagumos randas idealiai zemai  thumbup.gif

Leila,nebuvo liemens,foto matosi.teisybe susakius-tokio,koks yra dabar liemuo,niekada nebuvo .
nesiparink,nu cia dabar - oda nemaskatuoja,niekas nekaba - rezultatas vertas  4u.gif

Ingute ,plaukai  wub.gif  pasikeitimai  wub.gif  jauciu tokia moteriska jautiesi  thumbup.gif kurgi ne  thumbup.gif

Tai kad prieš op nebuvo tokio liemens aš tikiu...
Jo, svarbiausia, kad oda nemaskatuoja, nenoriu to net prisimint doh.gif O dėl svorio, tai viskas priklauso nuo manęs. Raumenys sutraukti, belieka svorį numest. Bandžiau kaip tu tą grikių dietą, bet man kažkaip sprangūs tie grikiai, tai mečiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 31, 00:18)


Tikiuosi taip ir yra kaip rasai  4u.gif as ir issitiesti dar sunkiai issitiesiu, matyt pas mane viskas leciau vyks... mirksiukas.gif

Aš tik gal po daugiau nei 3 sav pilnai išsitiesiau ir tinimas ilgokai laikėsi. Kai eisi pas B parašyk kad pažiūrėtų ar tau skysčiai nesikaupia kartais. 4u.gif Gal dėl to taip į apčią pasipūtęs pilvas g.gif
Atsakyti
Ingute ,plaukai wub.gif pasikeitimai wub.gif jauciu tokia moteriska jautiesi thumbup.gif kurgi ne thumbup.gif
[/quote]

Aciu aciu biggrin.gif 4u.gif is tikruju jauciuosi zymiai moteriskesne, turedama toki ugi dziaugiausi vien tuo, kad klubus turiu, o tai visai buciau i berniukiskos figuros, o dabar ir klubai ir liemuo ir KRUTINE thumbup.gif laukiu nesulaukiu kada baigsis tas korseto terminas ir galesiu isisprausti i kokia dailia suknelike wub.gif
Atsakyti
as irgi mirkau tuos grikius,bet nu negaliu.vyras sako- ukininkauji,zeldini laugh.gif nes visada ispilu,koki sauksta suvalgius,bet vel merkiu doh.gif jooo,saugumo man reikia laugh.gif

ai,mano ugis 170 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 30 spalio 2012 - 23:22
QUOTE(liomi @ 2012 10 31, 00:21)
as irgi mirkau tuos grikius,bet nu negaliu.vyras sako- ukininkauji,zeldini laugh.gif nes visada ispilu,koki sauksta suvalgius,bet vel merkiu  doh.gif  jooo,saugumo man reikia laugh.gif

ai,mano ugis 170  4u.gif


aa, galvojau, kad aukstesne mirksiukas.gif o kam tau grikiu dieta ir taip liekna atrodai bigsmile.gif
Atsakyti
as meciau kg ,po dvynuku -20 kg ,grikiai prisidejo.bet dabar dantys rakinasi ,parduotuves kruopu skyriuj laugh.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galeciau junktis prie jusu. ax.gif
Zodziu esu jauna 2 vaikuciu mama. Po antro gimdymo niekaip nekrito pilvukas. Tai po metu susiemiau i rankas ir pradejau sportuoti. Padailinau kojytes, numeciau svorio, bet pilvas kaip buvo 5 men. nescia taip ir liko, nepaisant 300atsilenkimu per diena 5kart. per sav. Viska meciau nes pavargau sportuoti nematant rezultao net po 6 men. (pilvukas sumazejo 5cm, deka numesto svorio, bet kaip liko pupsoti taip ir pupso). Pradejau itarti, kad kazkas cia netaip. Apsilankaiu pas savo siemos gyd. ir ji, bei jos kolega(nes nepasitikejo vien savo isvada,ir dar pasikviete viena chirurga del patvirtinimo) itarie raumenu isiskyrima. Dabar turiu siuntima raumenu echoskopijai ir pas plastini chirurga. Cia IT apmoketu visas islaidas valstybe, jei reiktu paciai is savo kisenes darytis tai tikrai neisgaleciau doh.gif .
Skaiciau visa jusu tema, visa info pirmajame psl. ir t.t. ir norejau paklausti vieno dalyko kuris man neduoda ramybes ir i kuri neradau atsakymio. Ar po sios op. galima dar karta pastoti, ar nesuplys niekas ir pan. Nes as ateityje, jei pageres ekonomine situacija, noreciau dar vieno mazylio, bet negaliu gyventi ir laukti kol viskas pageres, o jei nepageres tai ir liksiu visa gyv. su nesciosios pilvu doh.gif Nebenoriu dangstyti po megztinais ir visasi tysuoliais. Turiu labai graziu sukneliu kurios aptempia viska, bet jas uzsidetu pasigroziu pries veidrodi ir atgal idedu i spinta su ta mintim gal kada...
Dar kas mane labai gazdina tai tie jusu aprasyti po op nugaros skausmai. Mat as turiu isvarza ir man taip be operacijos daznai paskauda, susuka ir pan. Tad zinau kas yra nugros skausmas.
Mano pirmasis vizitas echoskopijai gruodzio 10d. o po jo iskarto ir pas plastini chirurga.
Beje gal galite duoti patarima, i ka reikia atkreipti demsi renkantis gyd. (pvz. jis duoda pavartyti savo darytas op. nuotraukas) ar kaip bambas sutvarko, ar i pjuvi, ar i liemenis ir pan. Duokit man zaliai patarimu.
Aciu! 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(**Leila** @ 2012 10 30, 23:10)
  Be to kiek atsimenu tu be viršsvorio dareisi op. O aš su 10 kg pliuso po peiliu guliausi, o nusiurbt gali tik 15 proc. riebalų.


As irgi dariausi op, vietoj man lieptu numesti 54kg, as atvaziavau sverdama 63kg, nepaisant to, mane iliemenavo taip, kad sake, galesiu kaip statula stoveti. Is is tiesu, nors tinimas buvo ziaurus vidinis, kol kas laikosi atkakliai ir dabar doh.gif (tiek sonai, tiek po bamba) , bet iliemenavimas ryskus. Manau, kad B tiesiog nemoka ir tiek.
Atsakyti
labas rytas,

va kaip gerai, kad naują sąvoką išgirdau - įliemenavimas - iškart talpinu į smegenas biggrin.gif

turiu porą klausimų:
- apie kokius masažus kalbat?
- įmeskit kokią nuorodą, jei tokia yra, į kokį konkrečiai drabužį/apatinį mane įvilks tiems porai mėnesių?
Atsakyti