Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Ingute111, o kada B. tau siulus istrauke?
Atsakyti
Imeciau pora fotkiu 4u.gif Labai prastos kokybes, bet geresniu deja neturiu galimybes padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2012 10 30, 10:13)
Tu turi omeny, pasiurbt reikejo sonus?  g.gif Man tai gerai atrodo. Tos rauksleles turetu issilygint, manau 4u.gif
Kaip tu? Jau pamirsai apie op? Imesk irgi foto prie progos 4u.gif Tu gi pas mus modelis wub.gif Tik koju nefotkink, as ju pavydziu labiausiai biggrin.gif


turejau omeny isliemenuoti geriau,suverzti raumenis blush2.gif mergaites pries op liemuo ryskus buvo,tai cia didelis pliusas,bet liemuo nesiskiria su iki op foto blush2.gif

ajktu,Katrix,strosna as boba,bet vaikiuk kokiaaa tu isdziuvus blink.gif jetau unsure.gif turetum super atrodyti,su papuliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2012 10 30, 15:50)
Imeciau pora fotkiu 4u.gif Labai prastos kokybes, bet geresniu deja neturiu galimybes padaryt 4u.gif

Katrix, nugi liuks thumbup.gif Labai graziai atrodo smile.gif

As jau ir noriu kokiu 3 men. po, kai jau neliks tu tinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 30, 13:01)
bet tai B pasidarbavo su Ingute111  blink.gif  nei sonus sutvarke,nei palygino,mergina nebuvo sunku isdailinti dar geriau ....jo...

idesiu foto savo kada  4u.gif

Viskas gerai su ja, pas mane irgi pradžioj buvo taip sonuose, o liemuo pas ją gerokai patinęs, nes matosi, kad siurbė nemažai, visi šonai mėlyni. Atsiras tas liemuo 4u.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 30, 13:24)
Ingute111, o kada B. tau siulus istrauke?

Pas B siūlų iš rando nereikia traukt, tik iš bambos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 30, 16:44)
Viskas gerai su ja, pas mane irgi pradžioj buvo taip sonuose, o liemuo pas ją gerokai patinęs, nes matosi, kad siurbė nemažai, visi šonai mėlyni. Atsiras tas liemuo 4u.gif
Pas B siūlų iš rando nereikia traukt, tik iš bambos 4u.gif


nemanau.maciau kaip merginom buna.pirmas vaizdas - blink.gif ir nera ko gincytis,pamacius sia foto nenoreciau pas B darytis .ir bambo surauksleta .esme ta ,kad skubejo ziauriai abu darbus atlikti ir ..matosi.


INGUTE111,GERAI ATRODAI,TIKRAI,TIK CIA KALBA ISEJO ,TAI MES PALYGINOM, BENDRAI ,REZULTATA.BET,JEI IMT VIENO ZMOGAUS PILVA -VISKAS GERAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 30, 19:56)
nemanau.maciau kaip merginom buna.pirmas vaizdas -  blink.gif  ir nera ko gincytis,pamacius sia foto nenoreciau pas B darytis .ir bambo surauksleta .esme ta ,kad skubejo ziauriai abu darbus atlikti ir ..matosi.
INGUTE111,GERAI ATRODAI,TIKRAI,TIK CIA KALBA ISEJO ,TAI MES PALYGINOM, BENDRAI ,REZULTATA.BET,JEI IMT VIENO ZMOGAUS PILVA -VISKAS GERAI  4u.gif

Tai aš ir nesiginčyju, veliau Inga įmes foto ir pati pamatysi. B siuva su tirpstančiais siūlais, pats siuvimas yra kitoks. Kai pamačiau savo surauktą odą po op buvau šoke doh.gif Na o bamba tai jos labai graži, tik kad dar šašai ir berods siūlai yra.

Atsakyti
Na, man pamacius tas garbaneles irgi atrode taip hmmm. Bet tik todel, kad nemaciau panasiai pas kitas. Nu bet gi zino, ka daro gydytojas, manau. Reiketu pamatyti rezultata po kokiu 4 men, tik tada spresti. Nes kazkuriu merginu fotkes po operacijos irgi neikvepe, nu bet paskui rezultatas buvo neitikimai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 30, 10:54)
As sianakt ant sono miegojau biggrin.gif clap.gif
siandien 5para smile.gif jauciu i kapines siemet neiseis nukeliauti  g.gif neatsitiesiu as per dvi dienas  g.gif
labo, sveika prisijungusi wink.gif


Eina sau kaip pavydziu, man jau 2 savaites, o ant sono dar niekaip, kaip ti pabandau pasisukti, taip ir sugelia koki sona... sad.gif
Papildyta:
[quote=liomi,2012 10 30, 13:01]
bet tai B pasidarbavo su Ingute111 blink.gif nei sonus sutvarke,nei palygino,mergina nebuvo sunku isdailinti dar geriau ....jo...

o gal gali placiau pakomentuoti, nes as pati vis dar nesuprantu ar cia taip turi buti, ar ne... verysad.gif ka su sonais reikejo daryti, ir kaip cia dar palyginti?? kas cia jusu nuomone pas mane negerai...? man paciai atrodo, kad tos garbanos neissitiesins ir randas bus aukstai... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 30, 13:24)
Ingute111, o kada B. tau siulus istrauke?


Siulus trauke 10d. po op smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 30, 21:43)
Eina sau kaip pavydziu, man jau 2 savaites, o ant sono dar niekaip, kaip ti pabandau pasisukti, taip ir sugelia koki sona... sad.gif
Papildyta:
Siulus trauke 10d. po op smile.gif

man irgi neitiketinas sis faktas, bet taip-sianakt puse nakties miegojau ant sono smile.gif
Man siulai sake 2sav po op.
Atsakyti
Pas B siūlų iš rando nereikia traukt, tik iš bambos 4u.gif
[/quote]

aha is tikruju tai trauke tik is bambos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 30, 20:43)

ingute111, na pvz. man ne tik nusiurbe sonus, bet ir iliemenavo, kas salygojo liauna liemeni. Panasu, kad tau tik nusiurbe, bet neiliemenavo g.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 30, 20:45)

Man siulai sake 2sav po op.

drinks_cheers.gif
As ant sono negalejau kokias 2 sav. gultis, nes dare labai zemai pjuvi, o tai salygojo rando ilgi ir kai atsiguldavau ant sono, is karto skaudedavo pjuvio vieta doh.gif Bet dabar jau ir ant pilvo guliu thumbup.gif
Atsakyti