Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

As sianakt ant sono miegojau biggrin.gif clap.gif
siandien 5para smile.gif jauciu i kapines siemet neiseis nukeliauti g.gif neatsitiesiu as per dvi dienas g.gif
labo, sveika prisijungusi wink.gif
Atsakyti
O kaip nusistatyti, kokio dydzio korseto reikia? Marenos psl. yra dydziai pagal apimtis, bet mano kol kas labai nestandartine figura, klubu ir liemens apimtis nedaug skiriasi... Bet iseina, skirtingi dydziai... Pagal kuria apimti orientuotis?? Ar lieka vienintelis budas: eiti i parduodancia firma, kad ten nustatytu?
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 29, 22:07)


liomi, dek i albuma savo manekeniska figura, idomu gi kaip atrodai smile.gif

QUOTE(labo @ 2012 10 30, 09:28)
kaina, sakė, tradicinė - 7000lt su viskuo.


Ziuriu pas M kainytes didesnes nei pas K, matyt savo darba brangiau vertina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 30, 09:54)
As sianakt ant sono miegojau biggrin.gif clap.gif


Liuks thumbup.gif Kai persirisinesi, nusifotkink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 30, 11:24)
Ziuriu pas M kainytes didesnes nei pas K, matyt savo darba brangiau vertina  biggrin.gif


kad aš ir šiaip manau, kad šita suma nedidelė g.gif ale kirminas viduj sujudo vistiek biggrin.gif kiek pas K kainuoja? taigi ta pati klinika... gal darbo pas mane daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 10 30, 10:28)
kad aš ir šiaip manau, kad šita suma nedidelė  g.gif ale kirminas viduj sujudo vistiek  biggrin.gif kiek pas K kainuoja? taigi ta pati klinika... gal darbo pas mane daugiau?  g.gif

Zinok, nesuprasi pagal ka jie tas kainas pasako. Vienos moka 6500lt tik uz plastika ir minimalu siurbima, kitos - ta pacia suma su siurbimu nugaros, koju, sonu. Taip, kad kiek jau pasake, tiek ir mokesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 30, 11:36)
Zinok, nesuprasi pagal ka jie tas kainas pasako. Vienos moka 6500lt tik uz plastika ir minimalu siurbima, kitos - ta pacia suma su siurbimu nugaros, koju, sonu. Taip, kad kiek jau pasake, tiek ir mokesi  smile.gif

aha g.gif aš tik įėjusi išsireiškiau, kad man jokių "trupučiuką, šiek tiek" nereikia - darausi vieną kartą ir noriu maximumo, kiek įmanoma pagal galimybes ir mano kūną. užsiminė jis ir apie vidinę šlaunų pusę ir jojiko kojas, kad pasiurbia moteroms. tai gal čia man ir bus su viskuo. nu, dar vistiek bendrausiu, tai paklausiu kas ir kaip. bet manau, kad tikrai ne kosminė kaina. man Klp Bagdonas buvo sakęs, kad už mano pilvą ir liemenį norėtų 6500, tai tie +500 man atrodo nedaug
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 10 30, 10:47)
aha  g.gif aš tik įėjusi išsireiškiau, kad man jokių "trupučiuką, šiek tiek" nereikia - darausi vieną kartą ir noriu maximumo, kiek įmanoma pagal galimybes ir mano kūną. užsiminė jis ir apie vidinę šlaunų pusę ir jojiko kojas, kad pasiurbia moteroms.


Man irgi siurbe maksimaliai viska, mokejau 6500lt, o tie 500lt masazams skirti buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 28, 10:19)
kol kas vietoj stovi, bet saziningai laikausi netoleravimo dietos, tikiuosi pajudes ledai. siaip man pasiekimas, kad nors nustojo jis augti, nuo pavasario nieko neriaugau, o tai budavo menesiu, kad ir po 5 kg i pliusa. zodziu neprarandu vilties  lotuliukas.gif 

As snekejau su zmogum, kuris laikes tokio dietos, sake labai padejo sutvarkyt svori 4u.gif Butinai ir tau suspades drinks_cheers.gif

QUOTE(ingute111 @ 2012 10 28, 22:34)
Katrix tavo labai grazus pilvukas, randas toks plonytis jau po menesio, jauciu dabar is vis nebesimato 4u.gif

Aciu 4u.gif Randas truputi paplatejo, bandysiu artimiausiu metu imest nuotrauka 4u.gif

QUOTE(labo @ 2012 10 30, 10:28)
pjūvis baisus vertikalus iki bambos iš po ekstrinės kažkada buvusios ginekologinės operacijos. tą visą nuims. randų nebijau. įspėjo, kad naujasis gali būti platus ir didelis. šiaip ar taip randuota vaikštau, tai naujasis bent jau horizontalus ir žemiau bus 

Sveika 4u.gif Pasiseke tau, kad graziai viska gales nuimt, neliks vertikalaus 4u.gif Kad ir platus, juk vis tiek pasisleps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2012 10 30, 11:15)
Randas truputi paplatejo, bandysiu artimiausiu metu imest nuotrauka 4u.gif


Aha, butu idomu, nes kol kas tik pjuvio, ne rando foto 4u.gif
Atsakyti
atsiuskit man kas nors albumo duomenys,prasau.pameciau doh.gif
Atsakyti
bet tai B pasidarbavo su Ingute111 blink.gif nei sonus sutvarke,nei palygino,mergina nebuvo sunku isdailinti dar geriau ....jo...

idesiu foto savo kada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 30, 13:01)
bet tai B pasidarbavo su Ingute111  blink.gif  nei sonus sutvarke,nei palygino,mergina nebuvo sunku isdailinti dar geriau ....jo...

idesiu foto savo kada  4u.gif

Tu turi omeny, pasiurbt reikejo sonus? g.gif Man tai gerai atrodo. Tos rauksleles turetu issilygint, manau 4u.gif
Kaip tu? Jau pamirsai apie op? Imesk irgi foto prie progos 4u.gif Tu gi pas mus modelis wub.gif Tik koju nefotkink, as ju pavydziu labiausiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrix: 30 spalio 2012 - 12:15