Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 29, 13:20)
bet spaudzia :DDD

Nieko, spaude ir man, dabar jau ir S didelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2012 10 29, 15:43)
Sveikos, merginos,

Senokai čia bebuvau, kelionės, reikalai, skyrybos, taio nebuvo kada.
Sveikinu Agnestar, atrodo per tą laiką daugiau niekas nesioperavo, čia šviežiausios naujienos. Pavydžiu, kad jau po visko...
Aš užsirašiau operacijai lapkričio 22 d., iškart po gimtadienio. Ot dovanėlę sau pasidarysiu smile.gif Labai laukiu, beveik vien tuo gyvenu.
Linkėjimai visoms esamoms ir būsimoms gražuolėms  4u.gif


as namie grizus pirma diena svenciau gimtadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 29, 15:48)
Nieko, spaude ir man, dabar jau ir S didelis  bigsmile.gif

butu gerai, kad ir man sitaip pasisektu biggrin.gif
Jau ir taip geera..apsivelku palaidinuke ir grazu, kad ir istinusi, bet grazu smile.gif
po masazo kaip naujai gimusi, tik labai gaila, kad sekantis kartas tik po savaites sad.gif
Atsakyti
Agne, nu kaip saunu del tos palaidinukes thumbup.gif As tik svajoju, kada man pasiseks taip. O kokius nuskausminancius israso? Padeda jie pakankamai? Apibudink, koks tas skausmas dabar, dar tik keturiom dienom praejus. Taip kai paskaitai tavo postus, atrodo, ner taip baisiai, nuotaika gera biggrin.gif Beje, kaip randas, tu ji matei jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 29 spalio 2012 - 20:43
QUOTE(kgrey @ 2012 10 29, 15:43)
skyrybos...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 29, 22:04)


Aciu, bet viskas gerai, seniai jau viskas brendo, dabar jau net nebeskauda... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2012 10 29, 22:06)
Aciu, bet viskas gerai, seniai jau viskas brendo, dabar jau net nebeskauda... 4u.gif

O dar po op atgausi pasitikėjimą savimi ir gyvenimas nušvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 29, 21:42)
Agne, nu kaip saunu del tos palaidinukes  thumbup.gif As tik svajoju, kada man pasiseks taip. O kokius nuskausminancius israso? Padeda jie pakankamai? Apibudink, koks tas skausmas dabar, dar tik keturiom dienom praejus. Taip kai paskaitai tavo postus, atrodo, ner taip baisiai, nuotaika gera biggrin.gif Beje, kaip randas, tu ji matei jau?

Dbr jei skauda geriu elementaruji ketanova, bet priedu i diena du kart antibiotikai, nimesilis ir dar traumelis wink.gif o ketanova geriau tik karta smile.gif
Na klinikoje sake, kad labai cia man gerai viskas smile.gif labai gerai atsigaunu, bent kolkas, aisku pilvukas patines ir pan.
SKausmo praktiskai nera, jei kalbam apie pilva, o va su nugara jau kitaip...aisku, kai daugiau pagulineju, tai ir maziau skauda, vakar vyras pedu masaza dare, kaifas....atsigavau... dar vaikstau su kosmodisku zinok, irgi atrodo kad geriau smile.gif
Yra pastovus tempimas, ilgiau pasedejus, pagulejus sunku issitiesti, tuomet turiu kelias sekundes pastoveti, pasimasazuoti nugaryte ir issitiesiu ganetinai normaliai smile.gif vis ruosiuosi nufotografuoti kaip cia kas, bet neprisiruosiu, gal ryt smile.gif
Zinok as diena po op galvojau mirsiu..kokio velnio as ja dariausi ir pan....bet kuo toliau, tuo labiaus as dziaugiuosi smile.gif tad tik pirmyn su svajone wink.gif 4u.gif
ai randas, maciau jau ir ne karta biggrin.gif Nes liepe pats K paziureti koks dbr pilvas fainas biggrin.gif viskas ten gerai mano galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 29, 19:15)
O dar po op atgausi pasitikėjimą savimi ir gyvenimas nušvis 4u.gif

drinks_cheers.gif

irgi baliona duodu mergaitei...

trupineli,ka tu? kaip op,dare? siurbe? bais idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 29, 22:15)
O dar po op atgausi pasitikėjimą savimi ir gyvenimas nušvis 4u.gif



QUOTE(liomi @ 2012 10 29, 23:07)
drinks_cheers.gif

irgi baliona duodu mergaitei...



Ačiū, mergaitės, taip šilta ir gera šitame skyrelyje smile.gif
Po operacijos būsiu graži, be priekaištų sau, taip kad tikrai gyvenimas kitom spalvom švies smile.gif Kaip sakant, bus galima pradėti naują gyvenimą ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš dar nedaug čia rašinėju - naujokė visgi smile.gif

parlėkiau iš LT, kur konsultacijoj buvau pas gyd. Maslauską. paplepėjom, apžiūrėjo, pafotografavo. baisiai malonus daktariukas. man mane riebalų ant pilvo nėra, vien tik skūra. pjūvis baisus vertikalus iki bambos iš po ekstrinės kažkada buvusios ginekologinės operacijos. tą visą nuims. randų nebijau. įspėjo, kad naujasis gali būti platus ir didelis. šiaip ar taip randuota vaikštau, tai naujasis bent jau horizontalus ir žemiau bus smile.gif pasiurbs liemenį, kaip ir priklauso. kaina, sakė, tradicinė - 7000lt su viskuo. toli ta mano operacija, bet laukiu, laukiu... rolleyes.gif užsiminė, kad įrėmintai teks vaikščioti du mėnesius. dzin - penkis metus per didžiausius karščius su korsetais vaikštau...

skaitau ir sugeriu kaip kempinė jūsų įspūdžius ir patarimus smile.gif
Atsakyti
sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti