Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Ingute, na tau tai visai medali kabint, ir krutu, ir pilvo plastika vienu metu iskesti 4u.gif Man tik idomu (nes pati planuoju pas R. B.), ar ten pleistriukai klijuoti, neiziuriu, ar oda tokia pasiraukus sonuose virs rando?
[/quote]

Ne kam tas medalis..geliu uzteks lotuliukas.gif lotuliukas.gif Iskentet mes motriskas daug galim...as kaip sakant pataupiau ir laiko ir pinigu atzvilgiu ir esu patenkinta, kad is kart viska dariaus:)
pleistriuku ten jau nebera, is tikruju ten garbanos, jos kaip man aiskino ir pries op gali atsirasti del to, kad taupoma rando ilgio saskaita, tai, kad gautusi randas trumpesnis, gaunasi ir tos rauksles, bet jos sake isnyksta slugstant patinimui, tai as va ziuriu ir laukiu kada isnyks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katrix @ 2012 10 27, 23:47)
Nuo manes TAIP ingutei 4u.gif
Ingute, paziurejau nuotraukas, man rodos randas zemai. Juk kelnaites dengia ji?


na..kelnaites paaukstintu liemeniu dengia, o va su pazemintu juosmeniu niekaip... g.gif kazin kaip su kelnem veliau bus...vis dar tikiuosi, kad praejus tinimui dar nusileis i apacia... schmoll.gif
Atsakyti
Katrix tavo labai grazus pilvukas, randas toks plonytis jau po menesio, jauciu dabar is vis nebesimato 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kuriai siurbė žąstų sritį ir tą taip vadinamą priepažastę?Vietą tarp krūties ir pažasties?Galvoju kiek Kaikaris galėtų papildomai paimt už šias vietas.Nes kažkaip pagalvojau,kad tegu viską vienu kartu sutvarko,tik galvoju kiek čia prie numatomos sumos prisipliusuoti už šitą darbelį.Siurbt aišku ten nedaug yra ką,tik tiek,kad papildomai reiks 4 skylutes padaryti.Ir galvoju ar nereiks dėl to kitokio korseto užsakinėt..ar ir tom vietom po siurbimo būtina kompresija?Nes jei taip,tai čia išvis į kombinezoną įkiš mane doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 24, 00:37)
Va kaip issamiai Leila, dekui 4u.gif

Nu mano norai butu identiski-zemai randas, gili bamba, tik, kazin, ar kuri noretu kitaip smile.gif Bet tai, sakes, iseina, kad du kartus kentejai skausmus pooperacinius blink.gif  doh.gif

Antrą klartą raumenų nesiuvo, tai to skausmo buvo daug mažiau...Bet skysčiai vėl rinkosi, bet yra kaip yra...

QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 07:09)
Ir vel 6-8 sav. su gorsetu?

Aš ilgiau nešiojau, nes nusipirkau tokį patogų ir man be jo būdavo nlb. 4u.gif

Dija, B galėjo antrą kartą neoperuoti, galėjo tik žaizdos randą pagražinti ir viskas, o jis man antrą op padarė. Labai esu jam dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, na si naktis kur kas geresne smile.gif atsibudau tik 6val pakeisti poza miegojimo smile.gif
O as itariu, kad kaikaris persistenge man S dydzio korseta uzmaukslindamas :DDD Pervertino mane, nes verzia truputuka g.gif tiksliau tookia suspausta esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 29, 08:57)
Labas rytas, na si naktis kur kas geresne smile.gif atsibudau tik 6val pakeisti poza miegojimo smile.gif
O as itariu, kad kaikaris persistenge man S dydzio korseta uzmaukslindamas :DDD Pervertino mane, nes verzia truputuka  g.gif tiksliau tookia suspausta esu smile.gif

tam korsetas ir reikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 29, 10:26)
tam korsetas ir reikalingas smile.gif

tai suprantu tiek, bet kad jau labai as aptempta biggrin.gif
va, i masaza leksiu po pietu smile.gif pagaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 29, 10:14)
tai suprantu tiek, bet kad jau labai as aptempta biggrin.gif 


Matyt pabijojo, kad nebutu kaip man, kad antra korseta uz dyka teks duoti. Nes pirmiau sesutes buvo M uzdejusios, bet po 2 sav. pasakiau, kad jis man didelis, tai isrese sesutems velniu ir pakeite i S 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 29, 11:25)
Matyt pabijojo, kad nebutu kaip man, kad antra korseta uz dyka teks duoti. Nes pirmiau sesutes buvo M uzdejusios, bet po 2 sav. pasakiau, kad jis man didelis, tai isrese sesutems velniu ir pakeite i S  4u.gif

mhm, sakai tilpsiu as i ta S lengvai ? biggrin.gif
Jetau kaip man patinka tas daiktas pavadinimu talija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 29, 11:19)
mhm, sakai tilpsiu as i ta S lengvai ? biggrin.gif
Jetau kaip man patinka tas daiktas pavadinimu talija  lotuliukas.gif


Taigi jau tilpai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 29, 12:24)
Taigi jau tilpai  biggrin.gif

bet spaudzia :DDD
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Senokai čia bebuvau, kelionės, reikalai, skyrybos, taio nebuvo kada.
Sveikinu Agnestar, atrodo per tą laiką daugiau niekas nesioperavo, čia šviežiausios naujienos. Pavydžiu, kad jau po visko...
Aš užsirašiau operacijai lapkričio 22 d., iškart po gimtadienio. Ot dovanėlę sau pasidarysiu smile.gif Labai laukiu, beveik vien tuo gyvenu.
Linkėjimai visoms esamoms ir būsimoms gražuolėms 4u.gif
Atsakyti