Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Nuo manes TAIP ingutei 4u.gif
Ingute, paziurejau nuotraukas, man rodos randas zemai. Juk kelnaites dengia ji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrix: 27 spalio 2012 - 22:57
Labas rytas, merginos...kur Darius...kaip man nugara skauda sad.gif nakti pora kartu keliausi , geriau vaistus nuo skausmo, nes nezmoniskai skauda nugara verysad.gif
Klausykit, nuo kada galima ant sono miegoti? ant pilvo? sakiau paklausiu gyd, bet aisku pamirsau...
tas pilvo skausmas jau man juokas palyginus su tuo, kaip skauda nugara sad.gif siandien pabandysiu nufotkinti, jei kas iseis smile.gif
ingai Taip......
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 26, 11:30)

Zivilka ,kaip su svoriuku sekasi?

kol kas vietoj stovi, bet saziningai laikausi netoleravimo dietos, tikiuosi pajudes ledai. siaip man pasiekimas, kad nors nustojo jis augti, nuo pavasario nieko neriaugau, o tai budavo menesiu, kad ir po 5 kg i pliusa. zodziu neprarandu vilties lotuliukas.gif

QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 26, 21:51)
Tikrai kad liuks del rando :-) i randu tema truputi:
Mano vaikuciai siandien sugalvojo padaryt man siurpriza... Pliusiniams zaislams nudaze raudonai lupas ir dar pilvo apacioj tokius pat kaip mano besisypsancius randus raudonu guasu nupaise  doh.gif

oj negaliu lotuliukas.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 28, 10:07)
Labas rytas, merginos...kur Darius...kaip man nugara skauda sad.gif nakti pora kartu keliausi , geriau vaistus nuo skausmo, nes nezmoniskai skauda nugara verysad.gif
Klausykit, nuo kada galima ant sono miegoti? ant pilvo? sakiau paklausiu gyd, bet aisku pamirsau...
tas pilvo skausmas jau man juokas palyginus su tuo, kaip skauda nugara sad.gif siandien pabandysiu nufotkinti, jei kas iseis smile.gif
ingai Taip......

daug kas tai pskusdavosi. gal vyras gali ta nugara pamasazuoti, juk tai realiai raumenu skausmas del neiprastos padeties, masazai, tepaliukai ale fastum gel turetu padeti tam kartui.
Atsakyti
Agne, ant sono as atsiguliau po kokiu 2 sav., ant pilvo po gero menesio. Kai klausiau kada galima, sake turi pajusti pati. Del nugaros, uzuojauta, zinau ta jausma unsure.gif
Atsakyti
as ant sono jau sianakt po truputi gulinejau, nes neimanoma....
su kokiu diclako geliu pasitepti reikia g.gif vyras geria tokias tabletes vakarais, kad atpalaiduoja raumenis visus, ale , kad jei yra isvarza atpalaiduotu viska. sakau gal as vakare tokia ikalciau g.gif bet reikia rytojaus laukti, reikes sneketi su gydytoju, bandysiu i masaza prasibrauti:)
bandysiu siandien dar pasimankstinti nugara truputi, lovo tai atsigulu jau issitiesusi, bet stovint issitiesti-misija neimanoma smile.gif
man su ta nugara l.keista, nes miegu, tai as ant nugaros visiskai issitiesusi g.gif o skauda taip, kad miegociau susilanksciusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 28, 09:42)
man su ta nugara l.keista, nes miegu, tai as ant nugaros visiskai issitiesusi  g.gif o skauda taip, kad miegociau susilanksciusi smile.gif

Man gulint visai neskaudejo, bet as miegodavau kaip klinikoje, pusiau pakeltom ir sulenktom kojom.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 28, 10:42)
as ant sono jau sianakt po truputi gulinejau, nes neimanoma....
su kokiu diclako geliu pasitepti reikia  g.gif vyras geria tokias tabletes vakarais, kad atpalaiduoja raumenis visus, ale , kad jei yra isvarza atpalaiduotu viska. sakau gal as vakare tokia ikalciau  g.gif bet reikia rytojaus laukti, reikes sneketi su gydytoju, bandysiu i masaza prasibrauti:)
bandysiu siandien dar pasimankstinti nugara truputi, lovo tai atsigulu jau issitiesusi, bet stovint issitiesti-misija neimanoma smile.gif
man su ta nugara l.keista, nes miegu, tai as ant nugaros visiskai issitiesusi  g.gif o skauda taip, kad miegociau susilanksciusi smile.gif



tu pabandyk pasidet ka ka nors po kojom, kad jis per kelenus susilengtu, taip tikrai nugara labiau atsipalaiduoja nei visiskai issitiesus:) as pasidedu sofos atrama lotuliukas.gif pabandyk susisukti toki ritini is kokio adijalo ir pasikisti, pamatysi kaip palengves wink.gif o siaip laikykis, man jau 2 sav. be vienos dienos, nugara skauda jau pakenciamai, issitiesiu beveik pilnai smile.gif ant sono dar neina atsigulti, bet jau laukiu nesveikai kada ta galesiu padaryti..smile.gif
Papildyta:
Beja aciu uz slaptazodi i albumeli 4u.gif perziurejau jau ir taip ramiau pasidare ant sirdies, kad tas randas man tikrai nera aukstai, siandien pasiziurejau, kad kai daugiau dar atsileido pilvukas, tai lygtais ir dar zemiau paliko bigsmile.gif labiausiai paguode tas, kad JUSU pilvukai po op atrodo ziauriai gerai...tikrai stebinantys pasikeitimai... thumbup.gif
imesiu foto rytoj 2 sav. proga:)
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 28, 11:14)
Man gulint visai neskaudejo, bet as miegodavau kaip klinikoje, pusiau pakeltom ir sulenktom kojom.

Bandziau as meskina pasikisti po kojom :DDD
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 28, 11:53)
tu pabandyk pasidet ka ka nors po kojom, kad jis per kelenus susilengtu, taip tikrai nugara labiau atsipalaiduoja nei visiskai issitiesus:) as pasidedu sofos atrama lotuliukas.gif pabandyk susisukti toki ritini is kokio adijalo ir pasikisti, pamatysi kaip palengves wink.gif o siaip laikykis, man jau 2 sav. be vienos dienos, nugara skauda jau pakenciamai, issitiesiu beveik pilnai smile.gif ant sono dar neina atsigulti, bet jau laukiu nesveikai kada ta galesiu padaryti..smile.gif


ziuresiu ziuresiu kas cia gausis...
na neskaudetu tos nugaros, tai viskas liux butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 28, 12:15)
ziuresiu ziuresiu kas cia gausis...
na neskaudetu tos nugaros, tai viskas liux butu smile.gif


Agne, o raumenukai siuti neskauda? Nu ta nugara, matyt, viska nustelbia g.gif Kaip tau sekasi namuose nuo vaiku atsiginti? Nelenda kabintis visaip?

Ingute, na tau tai visai medali kabint, ir krutu, ir pilvo plastika vienu metu iskesti 4u.gif Man tik idomu (nes pati planuoju pas R. B.), ar ten pleistriukai klijuoti, neiziuriu, ar oda tokia pasiraukus sonuose virs rando?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 28, 12:43)
Agne, o raumenukai siuti neskauda? Nu ta nugara, matyt, viska nustelbia g.gif Kaip tau sekasi namuose nuo vaiku atsiginti? Nelenda kabintis visaip?

Ingute, na tau tai visai medali kabint, ir krutu, ir pilvo plastika vienu metu iskesti 4u.gif Man tik idomu (nes pati planuoju pas R. B.), ar ten pleistriukai klijuoti, neiziuriu, ar oda tokia pasiraukus sonuose virs rando?

skaudejo labai pirmas dienas, dbr nebetaip wink.gif nelabai ka ir jauciu, kai pastoviai nugara popa smile.gif
o su vaikais normaliai, dukra supranta viska puikiai, mazulis nori ant ranku, bet aiskinu, kad negaliu, kad skauda irgi nelenda labai, jau siandien per atstuma nuo mamos smile.gif
mes lovoje atsigulam kartu, apsikabinam, pasimyluojam ir ok smile.gif
Atsakyti
Agne, dar palygink pirma stojimasi ant koju po antro cezario ir po pilvo operacijos. Ar daug baisiau? Nes atsimenu savo lipima is lovos po antro cp, tai kone alpau, atbego sesute su morfijum. Bet as ir buvau sulaukus, kol pusle persipilde ir tik tada stojaus i wc, tai ziauriai skaudejo. Kaip tu nuejai stojais, padejo sesutes?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 28, 12:57)
Agne, dar palygink pirma stojimasi ant koju po antro cezario ir po pilvo operacijos. Ar daug baisiau? Nes atsimenu savo lipima is lovos po antro cp, tai kone alpau, atbego sesute su morfijum. Bet as ir buvau sulaukus, kol pusle persipilde ir tik tada stojaus i wc, tai ziauriai skaudejo. Kaip tu nuejai stojais, padejo sesutes?

matai, as gavau priverstinai ant koju trumpam atsistoti praejus vos kokiom 6val po op, nes kateteri keite. tai tada buvo aisku ne kazkas, bet sekancios dienos ryta man padare masaza ir padejo atsistoti, as stojausi daug lengviau ir paprasciau , nei kad po CP, ir is karto jau vaikstinejau viena ir i wc , ir i kolidoriu wink.gif tad man buvo paprasciau smile.gif beje po CP mane irgi morfijum malsino smile.gif ir siaip, as savaite po CP jau laksciau, dabar as irgi lakstau, tik susilenkusi i ? doh.gif valgyt padariau, kambari apsitvarkiau biggrin.gif
dar po cp skauda visa gimda ir pan, o cia nieko smile.gif tik raumenukus ir pjuvi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 28 spalio 2012 - 13:11