Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 26, 16:15)
Perriso mane. K sake,kad jau zemiau nebegalejo pjuvio buti:)


Liuks, kuo zemiau, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 26, 17:40)
Liuks, kuo zemiau, tuo geriau  thumbup.gif


Tikrai kad liuks del rando :-) i randu tema truputi:
Mano vaikuciai siandien sugalvojo padaryt man siurpriza... Pliusiniams zaislams nudaze raudonai lupas ir dar pilvo apacioj tokius pat kaip mano besisypsancius randus raudonu guasu nupaise doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 26, 20:51)

Mano vaikuciai siandien sugalvojo padaryt man siurpriza... Pliusiniams zaislams nudaze raudonai lupas ir dar pilvo apacioj tokius pat kaip mano besisypsancius randus raudonu guasu nupaise  doh.gif


Linksma pas jus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu smagiai cia bendraujat...smile.gif as buvau truputi papuliu temoj uzstrigusi, vaikai serga, tai neina pie kompo daznai prisesti smile.gif As jau 12d. o op 4u.gif Pilnai dar neissitiesiu...pilvas geltonuoja..daktaras sake, kad cia dar visokiu spalvu bus... biggrin.gif
as cia dar naujoke, bet sakau, gal galiu foto savo imesti jusu "teismui"? biggrin.gif internete nuotraukos ziuru visos pagrazintos fotoshopu, rando nei zymeles nematyti,tai man kyla klausimas ar geras tas mano randas ar ne? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingute111: 27 spalio 2012 - 07:54
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 27, 07:53)
Sveikutes, ziuriu smagiai cia bendraujat...smile.gif as buvau truputi papuliu temoj uzstrigusi, vaikai serga, tai neina pie kompo daznai prisesti smile.gif As jau 12d. o op 4u.gif Pilnai dar neissitiesiu...pilvas geltonuoja..daktaras sake, kad cia dar visokiu spalvu bus... biggrin.gif
as cia dar naujoke, bet sakau, gal galiu foto savo imesti jusu "teismui"? biggrin.gif internete nuotraukos ziuru visos pagrazintos fotoshopu, rando nei zymeles nematyti,tai man kyla klausimas ar geras tas mano randas ar ne?  blink.gif

rašyk Elvitai, duos mailą kur foto siųsti
primink, kas operavo?
Atsakyti
Merginos, kurios tepliojotes Dermatix tepaliuku, kuriam mazdaug laikui uztenka 15 g tubeles? g.gif
Skaiciau, kad ersketuogiu aliejus yra naudojamas randu gijimui, gal kuri bandete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 27, 09:28)
rašyk Elvitai, duos mailą kur foto siųsti
primink, kas operavo?

R.B. klp smile.gif
Atsakyti
Na ka, namie as, senutelis....
tempia, oi kaip tempia...smile.gif
Ka as cia bepapasakosiu smile.gif pirmus ispudzius jau aprasiau smile.gif
Siaip viskas labai saunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 27, 17:19)
Siaip viskas labai saunu smile.gif


Puiku thumbup.gif Tieskis, sveik, grazek mirksiukas.gif


Idejau ingute111 pilvuko foto. Renkam TAIP.
Atsakyti
Aciu labai, gal kuri apziurejot jau mano pilveli? sakykit tiesiai sviesiai ar nera per aukstai randas? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 27, 18:06)
Aciu labai, gal kuri apziurejot jau mano pilveli? sakykit tiesiai sviesiai ar nera per aukstai randas?  verysad.gif

Kai ieisi i albumeli, gali mano paziureti, kaip tik esu idejus po 8 dienu rando foto. Palyginsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 27 spalio 2012 - 18:11
taip
Atsakyti