Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 10 26, 10:54)
Jei op suteikia daugiau neigiamu emociju, nei teigiamu, tai reiktu gerai pagalvoti ar vis tik ji jau tokia reikalinga  g.gif Simtai moteru su tokiais pilvais gyvena  smile.gif

internetas. tu manes nepazisti, as taves irgi. man nekliuna svaigstantys zmones, kiekvienas savo baimes rodo skirtingai. jei tau as uzkliuvau, cia tavo bedos, ne mano smile.gif buk gera nedavinek man patarimu del op smile.gif ir taip sunku, o dar atkalbinet bandai kai pati pasidarius. biski sakyciau nesazininga.
viskas, diskusija sia tema baigta. nuosirdziai sakau, nemegstu aiskintis emociniu dalyku internetu. kvailyste, nematai gi zmogaus, kaip gali zinoti ko tam zmogui reikia, o ko ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 26, 10:03)
ir taip sunku, o dar atkalbinet bandai kai pati pasidarius. biski sakyciau nesazininga.


Be komentaru smile.gif

Papildyta:

Agne, toks simpatiskas vyrukas su barzdele, ne tavo brangiausiasis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 26 spalio 2012 - 10:46
Agne,sveikinu !

Dija...ka rasai jau skamba baisiai,tikrai.is sono atrodo,kad tave vercia,tempia i operacine kazkas.labai sunkus kelias ..tiek streso,negalima sitaip-jei taip parinciausi ir bijociau ,ir nemiegociau ,ir kraustyciausi is proto-neuzka nesidaryciau ,bijociau ,kad pakis lasteles nuo tiek nervu...beto,labai gazdini kitas merginas..taip mes esam tam,kad issikalbet,bet tu jau ne pirmus metus cia,tiek guosta,tiek patirties isgirsta,tiek operacinen islydeta merginu...net jei paraso ,kad viskas gerai,op sauni,tu vistiek minusu ieskai.pasikalbek su kuo nors.nueiciau pas kuniga-pokalbiui,ir ramiai ,kita ryta isvaziuociau..

Eva,kokios zinios!!!

Zivilka ,kaip su svoriuku sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 26 spalio 2012 - 10:33
QUOTE(liomi @ 2012 10 26, 10:30)

kaip tu pati? nuo podiumo nenulipi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 26, 08:50)
kaip tu pati? nuo podiumo nenulipi?  bigsmile.gif


norec laugh.gif kazkokia stora pasidariau doh.gif o tu? i darbuka grizai?
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 10 26, 11:02)
norec laugh.gif kazkokia stora pasidariau  doh.gif 


Liomi, kaip tai stora umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, ar teko pirktis korseta Olimpieciu g. 5? Kazin, ten visada reikalingu dydziu turi, ar reiketu is anksto ten nueiti ir uzsisakyti? Man iki operacijos mazdaug menuo... Girdejau kazkas siuntesi is JAV, bet man nedrasu kazkaip, preke nepigi, o su dydziu galima nepataikyt... Nors JAV matyt pigiau.... Kaip suprantu, ta korseta iskart po operacijos ir uzdeda?
Atsakyti
Nu kokiom gerom emocijom gyvenat, liuks smile.gif

Agne, su permainom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 26, 14:21)
Norejau paklausti, ar teko pirktis korseta Olimpieciu g. 5? Kazin, ten visada reikalingu dydziu turi, ar reiketu is anksto ten nueiti ir uzsisakyti? Man iki operacijos mazdaug menuo... Girdejau kazkas siuntesi is JAV, bet man nedrasu kazkaip, preke nepigi, o su dydziu galima nepataikyt... Nors JAV matyt pigiau.... Kaip suprantu, ta korseta iskart po operacijos ir uzdeda?

paieškok skelbimuose nenaujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo. Deda iskarto,suvarzyta as . Geriu latte ir skaitineju.
Darius tikrai puikus,o pedu ir ranku masazas...ech... Skaudeti skauda,bet pastoviai su vaistais. Manau ryt bus puikiai. Tik aisku senuciukes poza neisvengiama:D
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 26, 15:00)
pedu ir ranku masazas...ech...


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Del skausmo, to neisvengsi, bet uz tai kokie pokyciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo. Deda iskarto,suvarzyta as . Geriu latte ir skaitineju.
Darius tikrai puikus,o pedu ir ranku masazas...ech... Skaudeti skauda,bet pastoviai su vaistais. Manau ryt bus puikiai. Tik aisku senuciukes poza neisvengiama:D
Papildyta:
Grybauja tel mano. Perriso mane. K sake,kad jau zemiau nebegalejo pjuvio buti:) ryt jo nebus ,sake sav isskrenda. As cia kokia sav galiu paatostogauti biggrin.gif
Atsakyti