Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

laukiu kada agne gales normaliai su smulkmenom viska papasakoti smile.gif kiekvienas zingsnis idomu smile.gif
Atsakyti
oj Agne, taip anksti stotis buvai priversta unsure.gif o ar negalejo kateteris leisti del to, kad talpa jau buvo pilna ir niekas neispyle?
Pirma karta keltis man buvo sunku, nes svaigo galva labai. Gal del to, kad uzsigulejau, keliausi tik kitos dienos popiete.
Mano oda irgi neelastinga, todel mane labai stipriai turejo itempti, kad iki siol dar iki galo negaliu atsitiesti, aisku jau beveik tiesi, kokiu 95 proc smile.gif bet pasedejus ilgiau sunkiau tiestis.
Mano liemens apimtis pries op buvo 71, dabar kai vakare pasimatuoju, tai 76 doh.gif tikiuosi nuslugus tinimui sumazes iki kokiu 68 blush2.gif gal ir svajuko drambliones, bet smagu butu biggrin.gif
Agne, linkiu greito ir sklandaus gijimo! Pradzia nelengva, bet greitai viskas praeina ir uzsimirsta!
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 26, 09:12)
deda lopą laugh.gif


oi kaip linksmai cia jus lotuliukas.gif ziaurus juokas biggrin.gif

O as irgi ateinu su naujienomis geromis smile.gif Vis pati sau planavau, kad operuosiuos lapkricio antroje puseje, bet vis tempiau guma ir niekur nejau. Pagaliau prisiruosiau, pasikonsultavau ir lapkricio 15d gulsiuos smile.gif Labai viska greit as cia susukau, tai nakti galva pilna minciu buvo, paciai net netiketa, nors ir planuota buvo.
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 10 26, 09:40)
oi kaip linksmai cia jus  lotuliukas.gif  ziaurus juokas  biggrin.gif

O as irgi ateinu su naujienomis  geromis  smile.gif Vis pati sau planavau, kad operuosiuos lapkricio antroje puseje, bet vis tempiau guma ir niekur nejau. Pagaliau prisiruosiau, pasikonsultavau ir lapkricio 15d gulsiuos  smile.gif Labai viska greit as cia susukau, tai nakti galva pilna minciu buvo, paciai net netiketa, nors ir planuota buvo.

nu va, vistiek veliau nei as. man norisi, kad dar kasnors pirmiau manes eitu. kazkaip nenoriu buti sekanti smile.gif pas ka darysies?
Atsakyti
Ekstr,sutempia zinok. Tik tiek,kad vienom lengviau tempiasi,kitom sunkiau. As is pastaruju. Iseme sl.kateteri,darius masazavo ant koju pastate.super. Nusiprausiau pati. Dbr lauksiu kol eisimpersiristi.. Maciau jau savo pilva:) m
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 26, 10:06)
Ekstr,sutempia zinok. Tik tiek,kad vienom lengviau tempiasi,kitom sunkiau. As is pastaruju. Iseme sl.kateteri,darius masazavo ant koju pastate.super. Nusiprausiau pati. Dbr lauksiu kol eisimpersiristi.. Maciau jau savo pilva:) m

o siaip kaip jautiesi? kaip viska isivaizdavai? skaudziau viskas ar baisiau isivaizdavai?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 26, 09:47)
pas ka darysies?


Pas K.M.
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 10 26, 10:23)

o tai mane isleis, tave pasiguldys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 26, 10:25)
o tai mane isleis, tave pasiguldys smile.gif


jo jo,as ir taip pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 26, 08:38)
oj Agne, taip anksti stotis buvai priversta  unsure.gif


As keliausi praejus valandai po pabudimo. Pasvaigo galva, nuskausminamuju tulike suleido ir nieko, gyva biggrin.gif

QUOTE(dija @ 2012 10 26, 08:47)
nu va, vistiek veliau nei as. man norisi, kad dar kasnors pirmiau manes eitu. kazkaip nenoriu buti sekanti smile.gif


dija, nesupyk, bet man keistai skamba tavo postai g.gif Toks jausmas, kad tave per prievarta kas veza operuotis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 26, 08:38)
Mano liemens apimtis pries op buvo 71, dabar kai vakare pasimatuoju, tai 76  doh.gif tikiuosi nuslugus tinimui sumazes iki kokiu 68  blush2.gif


Aisku, kad sumzes mirksiukas.gif mano dar patines, bet vakar matavo, tai 62cm, sake, liemuo kaip pas vapsa bus biggrin.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 26, 09:06)
Maciau jau savo pilva:) m


Ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 26, 10:40)
dija, nesupyk, bet man keistai skamba tavo postai g.gif Toks jausmas, kad tave per prievarta kas veza operuotis  unsure.gif

butu gerai, jei kas per prievarta verstu, tureciau ka kaltint. smile.gif op reikia, bet as tikrai jos nei trokstu nei begalo noriu ir svaigstu apie nuostabu gyvenima po jos. man ji paprasciausiai reikalinga, pilvas stipriai prasiskyres, net skausmas yra kai vaikas koks ispiria. nezadu as kaifuoti eidama i dideli skausma, nuo prigimties esu baile.
ok jei jau uzkliuvau kazkam, nezdinuos. nemegstu i diskusijas veltis del emociju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 26, 09:49)
op reikia, bet as tikrai jos nei trokstu nei begalo noriu ir svaigstu apie nuostabu gyvenima po jos. man ji paprasciausiai reikalinga


Jei op suteikia daugiau neigiamu emociju, nei teigiamu, tai reiktu gerai pagalvoti ar vis tik ji jau tokia reikalinga g.gif Simtai moteru su tokiais pilvais gyvena smile.gif
Atsakyti