Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Laba. Merginos. Niu as jau zvali. Atsibudau anksti,bet l.trumpam. Ir pilnai mastanti buvau apie 16val. Zmones cia nerealus...visas jaudulys dingi pasnekejus su k.
Elvita.as su ta mergina snekejau pries op. Jos vaizdas pustelejo man geru emoc.
Skauda nugara. Bet isgyvensiu manau:D koljas nematau pikvo,nes ledais apdetas. Sorry klaidu daug su tel rasau. Aciu visoms uz rupesti.
Atsakyti
ryt turbut bjauriausia diena bus, stotis reikes smile.gif vajej kaip faina, kad gera nuotaika.
Atsakyti
Pries 10min stojausi. Nemalonu baisia,bet ryt bus geriau.
Atsakyti
Agne, o kam stojais?
Atsakyti
Pries 10min stojausi. Nemalonu baisia,bet ryt bus geriau.
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 10 24, 11:08)
Laba diena,
turiu klausimėlį smile.gif ar išsimokėtinai  įmanoma darytis operacija? kokios sąlygos? Norisi kuo greičiau.... smile.gif Aš kalbu apie grožio chirurgija Kaune.

medicinini kredita reikia imti, procentai perpus mazesni, nei vartojamojo, apie 7-8 metiniu. as taip suplanavus esu darytis

QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 14:13)
Oj ne,  as menesi laiko tinginiavau, ta prasme nejau i darba. O gastroliuot, tai pradejau

tai duoda nedarbinguma? ar tau pazymeta buvo kaip isvarza?

Agne, sveikinimai, lwwngvo gijimo. pagal jusu aprasymus, kaip iseina moterys po operacijos susilenkusios bet laimingos - tai panasiai kaip is gimdymo namu su leliais , sutraumuotos, ale euforijoj thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 25 spalio 2012 - 22:24
Elvita,man slapimo kateteris leido.teko keisti po korsetu esancius tvarscius. Na naktis su vaistu pagalba tokia pusetina. Kaik.vakar buvo,sake blogai su ta mano oda.visai ne elastinga. Tad susilenkusi vaiksciosiu ilgiau nei jus. Sake vos vos sutempe
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 25, 22:23)
tai duoda nedarbinguma? ar tau pazymeta buvo kaip isvarza?

Zinok, ka parase gydytoja nezinau, nes biuleteni prasitesdavau jai paskambinus blush2.gif , bet, manau, kad abdinoplastika rase, nes K buvo parases taip. Tik nebent parase, kad su kazkokiom kompl., nes uz grozio op biuleteniu neduoda.

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 26, 07:08)
Elvita,man slapimo kateteris leido.teko keisti po korsetu esancius tvarscius. Na naktis su vaistu pagalba tokia pusetina. Kaik.vakar buvo,sake blogai su ta mano oda.visai ne elastinga. Tad susilenkusi vaiksciosiu ilgiau nei jus. Sake vos vos sutempe

Vaje, tai ne kas unsure.gif Bet siandien gal uz tai jau bus lengviau stotis.
Brrr, slapimo kateteris baisiausias prisiminimas is viso pooperacinio laikotarpio, gerai, kad ji prabudus man visai istrauke doh.gif
Siandien ateis Darius, kai pamasazuos, pasijusi siek tiek geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 26, 08:29)
Zinok, ka parase gydytoja nezinau, nes biuleteni prasitesdavau jai paskambinus  blush2.gif , bet, manau, kad abdinoplastika rase, nes K buvo parases taip. Tik nebent parase, kad su kazkokiom kompl., nes uz grozio op biuleteniu neduoda.
Vaje, tai ne kas  unsure.gif Bet siandien gal uz tai jau bus lengviau stotis.
Brrr, slapimo kateteris baisiausias prisiminimas is viso pooperacinio laikotarpio, gerai, kad ji prabudus man visai istrauke  doh.gif
Siandien ateis Darius, kai pamasazuos, pasijusi siek tiek geriau mirksiukas.gif

Man kateteris geris.man nauja dejo,kad nakti ismiegociau gerai. Oi oias ir laukiuir bijau...pirma vaistu prasysiu. Poto lai masazuoja. Gaila,mano bukle nera tokia gera,kaip tikejausi,bet vistiek nesigailiu nei sekundes.
Atsakyti
Agnyt, viskas bus gerai 4u.gif Tu jau padarei si reikala ir dabar po trupuciuka eisi vis grazyn 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O cia siaip idomu paliko tas "vos vos sutempe" g.gif Tai jei ispjauno oda, o paskui, ups, nesusitempia, tai kas tada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 26, 08:03)
Agnyt, viskas bus gerai 4u.gif Tu jau padarei si reikala ir dabar po trupuciuka eisi vis grazyn 4u.gif  4u.gif  4u.gif

O cia siaip idomu paliko tas "vos vos sutempe" g.gif Tai jei ispjauno oda, o paskui, ups, nesusitempia, tai kas tada unsure.gif

deda lopą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 26, 08:03)

O cia siaip idomu paliko tas "vos vos sutempe" g.gif Tai jei ispjauno oda, o paskui, ups, nesusitempia, tai kas tada unsure.gif


Taigi nenupjauna tiek, kad nesutemptu unsure.gif Issimatuoja pries pjaudami biggrin.gif
Atsakyti