Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 19:57)
As irgi operavausi 10val., pabudau apie 14.00val.
Tai greiciausiai nesusimatysim, nes dar miegosi. Tad sekmes, istvermes ir neskausmingos pirmosios nakties  mirksiukas.gif

Ale tiek laiko isimiegojus ka nakti reikia veikti? smile.gif duoda kokiu mikdomuju ar ko? smile.gif
Atsakyti
ech smile.gif
sunki naktis manes siandien laukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 24, 19:04)
Ale tiek laiko isimiegojus ka nakti reikia veikti? smile.gif duoda kokiu mikdomuju ar ko? smile.gif

Duoda migdomuju, jei nori.
Atsakyti
O iskart po operacijos ir nakti po jos jautet skausma, ar nuskausmino?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 24, 20:23)
O iskart po operacijos ir nakti po jos jautet skausma, ar nuskausmino?

Nuskausmino, bet kazkiek vis tiek jautesi smile.gif
Atsakyti
Agnytei sekmingos operacijos ir lengvo pabudimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laikau irgi kumscius smile.gif
Atsakyti
Kazin kaip pavyko Agnes operacija, jau tretu buti pasibaigusi.. Gal i vakara bus kokiu ziniu?
Atsakyti
atejau ir as pasicekavint smile.gif
Atsakyti
Kalbejau su Kaikariu, op pavyko. Nes tiesiai is operacines atejo konsultuoti manes. Tik su Agne pasimatyti nepavyko, nes dar buvo operacineje nepabudus. Kaip supratau atvaziavo jos brangiausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 25, 16:38)
Kalbejau su Kaikariu, op pavyko. Nes tiesiai is operacines atejo konsultuoti manes. Tik su Agne pasimatyti nepavyko, nes dar buvo operacineje nepabudus. Kaip supratau atvaziavo jos brangiausis ax.gif

svarbu, kad viskas pavyko smile.gif net nupurte. maziau nei 3 sav. man liko. fu, net negera.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 25, 15:59)
svarbu, kad viskas pavyko smile.gif net nupurte. maziau nei 3 sav. man liko. fu, net negera.


Kodel negera g.gif Dziaukis mirksiukas.gif Siandien kaip tik man atvaziavus viena isleido namo. Susilenkus, bet kokia laiminga thumbup.gif
Atsakyti