Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 14:13)
Oj ne,  as menesi laiko tinginiavau, ta prasme nejau i darba. O gastroliuot, tai pradejau jau po 2 savaiciu  ax.gif
Dabar 6 savaites. Jau be gorseto vaikstau.
Pakeite man laika konsultacijos rytoj, vietoj 17val., busiu Kaune 13.30val., tai uzleksiu, jei jau busi pabudus po op  mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, kazkuri klause del pirciu. Tai sekmadieni (buvo 6sav.), jau buvau ir pirtyse ir jakuzzi  smile.gif

na aiskiau biggrin.gif O as jau issigandau biggrin.gif
O tu pas kaikari konsultacija eini? g.gif mane 11val , tai sake 3val op, tai kaip ir iki 2turetu jis uztrukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 13:35)
O tu pas kaikari konsultacija eini?  g.gif mane 11val , tai sake 3val op, tai kaip ir iki 2turetu jis uztrukti  g.gif


Taip pas Kaikari. Tai jis gal 3 val. skaiciuoja jau su atsibudimu g.gif Vienzo Juste sake, kad noretu ryt mane matyti 13.30val. Gal reikia gerio akims po op lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 14:38)
Taip pas Kaikari. Tai jis gal 3 val. skaiciuoja jau su atsibudimu g.gif Vienzo Juste sake, kad noretu ryt mane matyti 13.30val. Gal reikia gerio akims po op  lotuliukas.gif

na kaip ten bebutu, jauc prasilenksim smile.gif
o as siadnien jau nelabai galiu ka daug valgyti g.gif o ryt ?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 13:39)
na kaip ten bebutu, jauc prasilenksim smile.gif
o as siadnien jau nelabai galiu ka daug valgyti  g.gif o ryt ?

Tai po konsultacijos paklausiu pas ji, ar jau galima jo paciente aplankyti smile.gif
Ryt tai iki op nieko negalima. O po op, atnese grudetos varskytes ir baltos kavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 14:41)
Tai po konsultacijos paklausiu pas ji, ar jau galima jo paciente aplankyti  smile.gif
Ryt tai iki op nieko negalima. O po op, atnese grudetos varskytes ir baltos kavos  smile.gif

aiskuma... smile.gif
Papildyta:
chalato irgi nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 13:44)

chalato irgi nereikia?

ne
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 13:44)
chalato irgi nereikia?


Viska duos: chalata, naktinukus, slepetes, visus higienos reikmenis mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip del nedarbingumo po operacijos? Kol ligoninej - ligonine duoda, o kai israso - tada i poliklinika pas chirurga, seimos gydytoja ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 24, 14:19)
O kaip del nedarbingumo po operacijos? Kol ligoninej - ligonine duoda, o kai israso - tada i poliklinika pas chirurga, seimos gydytoja ar kaip?

Po op, vyras paskambino seimos gydytojai ir gydytoja viska sutvarke. Kai isleido namo, i emeila atsiunte op israsa, ji persiunciau seimos gydytojai ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 24 spalio 2012 - 14:34
Na sulaukiau ir as skambucio, vietoj 11val, atkele i 10val. cool.gif
Aciu, merginos visoms uz info ir uz palaikyma 4u.gif
Rytoj manau, kad parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 18:55)
Na sulaukiau ir as skambucio, vietoj 11val, atkele i 10val.  cool.gif
Aciu, merginos visoms uz info ir uz palaikyma  4u.gif
Rytoj manau, kad parasysiu  smile.gif

as irgi pjausiuos 10 val smile.gif man pasirode labai patogus laikas. ryte dar spesim vaika i darzeli nuvezti ir iki kauno nulekti smile.gif
tau gerai, jau viskas apciuopiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 17:55)
Na sulaukiau ir as skambucio, vietoj 11val, atkele i 10val.  cool.gif


As irgi operavausi 10val., pabudau apie 14.00val.
Tai greiciausiai nesusimatysim, nes dar miegosi. Tad sekmes, istvermes ir neskausmingos pirmosios nakties mirksiukas.gif
Atsakyti