Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(dija @ 2012 10 24, 09:51)
va va, as ne neisivaizduoju kaip jis viska spes be manes padaryti smile.gif nors bus gera pamoka, ivertins kiek as darau smile.gif kazkada sustreikavau, sakiau savaitgali nedarysiu valgyt. nuo pusryciu iki vakarienes bus vyro rupestis. aisku padare viska, bet matesi, kad jam to uzteko ilgam, bet ne an tiek, kad pasimokytu. vistiek jis mano, kad namu ruosa moteriskas reikalas. cia sako pas jus igimta smile.gif tai dabar jokiuosi, kad nuo lapkricio 13 galesi gimt is naujo smile.gif

drinks_cheers.gif ech tie vyrai biggrin.gif
AS ieskau treninginiu kelniu su raistukais, bet turiu vienas ir tos su guma doh.gif
elvita rastelk tel nr, as parasysiu palatos nr ar kaip ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 24, 09:12)
aš tilpau į visus turėtus, grįžau su kelnėm kuriom atvažiavau. spec. nieko nepirk, tuo labiau nėščioms  schmoll.gif . suknelės su pėdkelnėm, timpos man atrodo patogiausia


Tau siurbe?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 09:13)
Tau siurbe?

truputuką
Atsakyti
Tada susilaikysiu nuo nesciuju aprangos. O tas 2 savaites judejimas buvo labai apribotas, tik namu ribose ar galejot kazkur iseit? Kaip su perrisimais: pacios ar ejot pas gydytoja? Po kiek laiko siulus iseme?
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 24, 09:19)
truputuką

Tai gal del to ir tilpai g.gif
Papildyta:
QUOTE(GZA @ 2012 10 24, 09:35)
O tas  2 savaites judejimas buvo labai apribotas, tik namu ribose ar galejot kazkur iseit? Kaip su perrisimais: pacios ar ejot pas gydytoja? Po kiek laiko siulus iseme?


Pirma savaite buvau namuose, antra jau vaziavau, tik ne pati uz vairo. Persirisau pati, padejo mama arba vyras. Pleistru dave klinikoje. Siulus iseme po 2 sav.
Atsakyti
Laba diena,


turiu klausimėlį smile.gif ar išsimokėtinai įmanoma darytis operacija? kokios sąlygos? Norisi kuo greičiau.... smile.gif Aš kalbu apie grožio chirurgija Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mykolaika: 24 spalio 2012 - 10:09
As uzvakar kol laukiau kraujuka priduoti girdejau, kad viena moteris susidare lizingo sutarti wink.gif tad galima turbut smile.gif
O kai pasiurbia, tai labiau tinstama ar ne?
man sake nuo sonuku koki 100gr reikia g.gif bet kad man jau ir daugiau atrodo reikia :DDD
As esu dvi sav nusiteikusi namuciuose patupeti. o i masazus tik vaziuosiu g.gif
persirisineti irgi zadu pati su vyro pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 10:15)
O kai pasiurbia, tai labiau tinstama ar ne?
As esu dvi sav nusiteikusi namuciuose patupeti. o i masazus tik vaziuosiu  g.gif
persirisineti irgi zadu pati su vyro pagalba  smile.gif


Taip.
Aš namie mėnesį buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 10 24, 10:08)
Laba diena,
turiu klausimėlį smile.gif ar išsimokėtinai  įmanoma darytis operacija? kokios sąlygos? Norisi kuo greičiau.... smile.gif Aš kalbu apie grožio chirurgija Kaune.

pas juos yra Medlizingo reklamėlių.
jei ne tiesiogiai lizinguotis, tai galima pasiimti vartojamąją
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 11:40)
Taip.
Aš namie mėnesį buvau  smile.gif

eik jau? g.gif
man sunkus reikalas toks, as po kokiu 2,sav jau turiu vaziuoti i svecius .
Kiek dbr laiko kai tu po op? smile.gif
Atsakyti
as po menesio turesiu ant koju normaliai stoveti smile.gif kalediniai vaidinimai vaikams bus. turiu dalyvauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 11:26)
eik jau?  g.gif
man sunkus reikalas toks, as po kokiu 2,sav jau turiu vaziuoti i svecius .
Kiek dbr laiko kai tu po op?  smile.gif

Oj ne, as menesi laiko tinginiavau, ta prasme nejau i darba. O gastroliuot, tai pradejau jau po 2 savaiciu ax.gif
Dabar 6 savaites. Jau be gorseto vaikstau.
Pakeite man laika konsultacijos rytoj, vietoj 17val., busiu Kaune 13.30val., tai uzleksiu, jei jau busi pabudus po op mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, kazkuri klause del pirciu. Tai sekmadieni (buvo 6sav.), jau buvau ir pirtyse ir jakuzzi smile.gif
Atsakyti