Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

jei mane antradieni ryte operuoja, tai kada isleis namo? as tai planuoju, kad isviso vyras nebutu. sulauks kol prasibusiu po op ir tegul mina pas vaikus. nu nepaliks manes sesutes likimo valiai smile.gif kompo nenoriu veztis, uztat knyga stora stora nusipirksiu ir visa laika skaitysiu smile.gif kaifas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 24, 08:31)
jei mane antradieni ryte operuoja, tai kada isleis namo? as tai planuoju, kad isviso vyras nebutu. sulauks kol prasibusiu po op ir tegul mina pas vaikus. nu nepaliks manes sesutes likimo valiai smile.gif kompo nenoriu veztis, uztat knyga stora stora nusipirksiu ir visa laika skaitysiu smile.gif kaifas bus smile.gif

Namo isleis ketvirtadieni. Sesutes ten superines, tikrai nepaliks likimo valiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 24, 09:27)
Paeiti tai ejau savom kojom bet sulinkus labai stipriai. Lankytojus leidzia. del wi-fi nezinau, naudojau mobiluji interneta. Kiekvienoje palatoje (berods) yra TV ant sienos. Pradzioje bus nepatogumo, bet tai praeina gan greitai ir uzsimirsta smile.gif sekmes rytoj, Agnestar!

4u.gif

QUOTE(dija @ 2012 10 24, 09:31)
jei mane antradieni ryte operuoja, tai kada isleis namo? as tai planuoju, kad isviso vyras nebutu. sulauks kol prasibusiu po op ir tegul mina pas vaikus. nu nepaliks manes sesutes likimo valiai smile.gif kompo nenoriu veztis, uztat knyga stora stora nusipirksiu ir visa laika skaitysiu smile.gif kaifas bus smile.gif

ketvirtadieni turetu paleisti wink.gif
Tai mane tik atves, as nenoriu kad vaikai eitu i klinika, atves-paleis ir isvaziuos...na neturim mes kur vaiku deti, nieko nepadarysi smile.gif
as irgi knyga jau isimeciau i rankine. o ko dar reikia? man registraturoje sake nereikia nieko biggrin.gif Viskuom pasirupins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 08:09)
o wi fi yra klinikoj?  g.gif as be interneto nukvaksiu tas dvi dienas ten biggrin.gif
labai noreciau jaustis, kaip jautesi elvita ir pan,bet nusiteikusi esu paciam sunkiausiam variantui.
O iseidamos is klinikos, jau savom kojom puikiai ejot?
gaila, bet vyras ryt negales su manimi buti sad.gif jam su mazyliais reikes buti,,,o lankytojus ileidzia?  g.gif

Wifi yra, pasakyk, kad nori naudotis, pasakys slaptazodi mirksiukas.gif
Taip ir jausies, pamatysi, svarbu pozityviai nusiteikti, cia dar plius ir psichologija daug ka lemia smile.gif
Ejau savom kojom, siek tiek susilenkus.
Lankytojus ileidzia ir dar kava pavaisina.
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 08:38)
o ko dar reikia? man registraturoje sake nereikia nieko biggrin.gif Viskuom pasirupins smile.gif


Nieko nereikia, visko yra.
Papildyta:
Agne, jei vyro nebus, galiu aplankyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 09:41)
Wifi yra, pasakyk, kad nori naudotis, pasakys slaptazodi  mirksiukas.gif
Taip ir jausies, pamatysi, svarbu pozityviai nusiteikti, cia dar plius ir psichologija daug ka lemia  smile.gif
Ejau savom kojom, siek tiek susilenkus.
Lankytojus ileidzia ir dar kava pavaisina.
Papildyta:
Nieko nereikia, visko yra.
Papildyta:
Agne, jei vyro nebus, galiu aplankyti  biggrin.gif

Ech, kad mano tas nusiteikimas tik suveiktu smile.gif
Jau gausi uzsukti biggrin.gif Savo figura pademonstruoti grazia wink.gif
na ka, reikia keliauti kambarius susitvarkyti, vaikams pietus padaryti, vyrui sarasa ka daryti reikia smile.gif
gi net dviem dienom isvykstu smile.gif jie be manes kelias val vos issivercia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 08:43)
Jau gausi uzsukti biggrin.gif Savo figura pademonstruoti grazia wink.gif

drinks_cheers.gif uzsuksiu, tik, kad i ta palata pataikyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 24, 09:47)
drinks_cheers.gif uzsuksiu, tik, kad i ta palata pataikyciau  biggrin.gif

Manau kad daug agniu operuotu ta diena nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 09:43)
Ech, kad mano tas nusiteikimas tik suveiktu smile.gif
Jau gausi uzsukti biggrin.gif Savo figura pademonstruoti grazia wink.gif
na ka, reikia keliauti kambarius susitvarkyti, vaikams pietus padaryti, vyrui sarasa ka daryti reikia smile.gif
gi net dviem dienom isvykstu smile.gif jie be manes kelias val vos issivercia biggrin.gif

va va, as ne neisivaizduoju kaip jis viska spes be manes padaryti smile.gif nors bus gera pamoka, ivertins kiek as darau smile.gif kazkada sustreikavau, sakiau savaitgali nedarysiu valgyt. nuo pusryciu iki vakarienes bus vyro rupestis. aisku padare viska, bet matesi, kad jam to uzteko ilgam, bet ne an tiek, kad pasimokytu. vistiek jis mano, kad namu ruosa moteriskas reikalas. cia sako pas jus igimta smile.gif tai dabar jokiuosi, kad nuo lapkricio 13 galesi gimt is naujo smile.gif
Atsakyti
Man idomus klausimas iskilo - o ka rengiates po operacijos? Po operacijos vaziuodamos namo ir kokias keleta savaiciu po to? Kokie dzinsai ar kelnes juk spaus per liemeni... As galvoju gal kokias kelnes nesciosioms isigyt ar pasiskolint, ar ka kita sugalvojot?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 24, 09:52)
Man idomus klausimas iskilo - o ka rengiates po operacijos? Po operacijos vaziuodamos namo ir kokias keleta savaiciu po to? Kokie dzinsai ar kelnes juk spaus per liemeni... As galvoju gal kokias kelnes nesciosioms isigyt ar pasiskolint, ar ka kita sugalvojot?


as treningus isimeciau su raistukais per liemeni.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 24, 08:48)
Manau kad daug agniu operuotu ta diena nebus biggrin.gif

O mazu blink.gif Niu gal kaip nors rasiu 4u.gif

QUOTE(GZA @ 2012 10 24, 08:52)
Man idomus klausimas iskilo - o ka rengiates po operacijos?


Po op ir apie 2 savaites mazdaug tilpau tik i treningines kelnes. Bet specialiu nepirkau, tiko tos, kur deviu visada. Po 2 sav. mazdaug uzsisegiau jau ir dzinsus.
Atsakyti
aš tilpau į visus turėtus, grįžau su kelnėm kuriom atvažiavau. spec. nieko nepirk, tuo labiau nėščioms schmoll.gif . suknelės su pėdkelnėm, timpos man atrodo patogiausia
Atsakyti