Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(GZA @ 2012 10 23, 19:51)
Kaip suprantu iki operacijos nebedaug liko.. As kol kas nusiteikusi, kad reikia operuotis, o bijoti pradesiu, kai i operacine ves... Kazin kaip cia ta mano nuostata suveiks?? Kai dariau koju venu salinimo operacija, suveike, o kai praveze pro koduotas duris i operacine, jau buvo velu bijot ax.gif Bet tada bendros narkozes nedare, tik spinaline.

Nebedaug... poryt smile.gif
as buvau irgi labai nusiteikusi...o bet taciau :DDD
As apie koju venu salinima mastau, bet kolkas cia 5mecio planas biggrin.gif
As , jei galiu, sakau TAIP GZA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercedes B @ 2012 10 23, 20:44)
Bet tai jeigu ju kalte ir is karto matosi po op., tai lyg ir turetu nemokamai istaisyti savo klaidas, ar ne?  rolleyes.gif

Nezinau g.gif
Atsakyti
Geriausiai gal merginos zino, kurios daresi korekcijas-Leila, Alenda, kas ten dar, nepamenu. Ar mokejot uz korekcija, ar cia gydytojo darbo broko taisymas buvo ir nemokamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 23, 22:37)
Geriausiai gal merginos zino, kurios daresi korekcijas-Leila, Alenda, kas ten dar, nepamenu. Ar mokejot uz korekcija, ar cia gydytojo darbo broko taisymas buvo ir nemokamas g.gif

Pas mane problema buvo ta, kad po op rinkosi skysčiai (tai būna 25 % pacientų) ir pradėjo bėgti pro randą. B surado man gyd. Vilniuje ir jis mane prižiūrėjo. Nieko nemokėjau. Korekcijos reikėjo dėl tos žaizdos, bet po 6 mėn. pasimatė, kad mano audiniai dar atsipalaidavo (neelastinga oda visiškai) ir kad yra kur dar pjaut. Korekcijos metu padarė naują randą, dar pasiurbė apie skrandį. Bet kadangi mano audinių toks poodis, tai randas dešinėje vistiek šiek tiek pakilo. Mokėti nieko nereikėjo. Bet svarbiausia, kad daktaras labai manimi rūpinosi ir vis kartojo, kad padarysiu viską, kad būtum patenkinta.

Ps. pieš op aš buvau ganėtinai daug "apsišvietus" ir kartojau jam, kur noriu rando (kuo žemiau, paišėm kartu) ir kokios noriu bambos. Mano norai išpildyti thumbup.gif galiu nešioti žemiausias kelnaites ir bamba gyli thumbup.gif
Atsakyti
Va kaip issamiai Leila, dekui 4u.gif

Nu mano norai butu identiski-zemai randas, gili bamba, tik, kazin, ar kuri noretu kitaip smile.gif Bet tai, sakes, iseina, kad du kartus kentejai skausmus pooperacinius blink.gif doh.gif
Atsakyti

QUOTE(**Leila** @ 2012 10 23, 22:52)
Korekcijos reikėjo dėl tos žaizdos, bet po 6 mėn. pasimatė, kad mano audiniai dar atsipalaidavo (neelastinga oda visiškai) ir kad yra kur dar pjaut. Korekcijos metu padarė naują randą, dar pasiurbė apie skrandį.


Ir vel 6-8 sav. su gorsetu?
Atsakyti
geriau nereiketu tu korekciju. as kiek galiu blokuoju info apie visokius drenus ir kateterius. bereikalo apie juos suzinojau smile.gif buciau nezinojus, butu ramiau buve.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 24, 06:48)
geriau nereiketu tu korekciju.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Na va, jau visi siuliukai istraukti (o taip bijojau biggrin.gif kad net geda prisiminti doh.gif )

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau butent grozio chirurgija ir daktara K.M thumbup.gif siai dienai esu patenkinta viskuo - pradedant bendravimu, noru ispildymu ir geru rezultatu. Mano ispudziai patys geriausi, labai rupestingas kolektyvas, rami aplinka, komfortas, tik geriausiais zodziais galiu atsiliepti. Dar noriu pamineti masazuotoja Dariu, kuris tikrai daro stebuklus smile.gif stebuklingos rankos, malonus zmogus thumbup.gif
Taip pat noriu pamineti labai malonia anesteziologe A.K kuri pries operacija savo ramybe ir man perteike. Labai issamiai papasakojo apie viska, kas domino, kantrus ir malonus zmogus. Ji tikrai prisidejo prie to, kad ramiai jausciausi.
Mergaites, kurios laukia operacijos ir labai jaudinasi, gal jums pades mano nesijaudinimo receptukas, jis labai elementarus, isbandytas mano pacios biggrin.gif pasistenkite uzsiimti tokia veikla, kurioje visomis savo mintimis atsijungiate ir susikoncentruojate ties ta veikla. As konsultacijoje buvau rugpjucio viduryje, spalio pradzioje operacija, visa si laika iki op. labai daug dirbau ir neturejau laiko galvoti bei jaudintis. Pasijaudinau savaite pries op kaip buvo laisvesnis momentas darbe biggrin.gif netgi kai vaziavau operuotis, as uzsiemiau visa kelia veikla, mane bande dar mama remti prie sienos, gal persigalvojai ar pan., as toki zvilgsni numeciau, kad ji viska suprato doh.gif prie operacines duru dar bande manes klausti, sako, gal griztam namo (nors visa laika palaike, bet jaudinosi labiau uz mane) bet as tik pabuciavau mama, vyra ir ryztingai izengiau, mane pasitiko nesisypsancios seseles, sildomas operacines stalas, jauki aplinka bigsmile.gif
man neleido pries op jokiu linksminamuju, nes mate, kad nesijaudinu. Toms, kurios jaudinasi labai, tikrai leidzia raminamuosius, nes jaudulys nera gerai.
Toms, kas bijo drenu ir pusles kateterio - as tiesa sakant nejauciau nieko. Tik kad papildomu slangiuku buvo ir tiek, nesiotis rankinuka reikedavo jei kur eini, aisku nera patogu labai, bet skausmo jokio smile.gif pusles kateteri tik pirma para palieka, kol keltis negali, paskui isima. Ideda kol dar miegi tai niekas nesijaucia, o istraukiant irgi jokio skausmo, labai plonytis jis.
Sveikinu visas, kurios pasiryzo grozio permainoms ir linkiu kuo geriausiu rezultatu. Jusu nusiteikimas labai daug ka nulemia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 24, 07:32)
man neleido pries op jokiu linksminamuju, nes mate, kad nesijaudinu. Toms, kurios jaudinasi labai, tikrai leidzia raminamuosius, nes jaudulys nera gerai.


Nezinau, nesijaudinau ir nebijojau. Bet vis tiek leido g.gif Nu blyn, bent operacine buciau pamacius cool.gif

Papildyta:
Na, tai Agne, jau rytoj tu grazinsies, as fotkinsiuos mirksiukas.gif

Atsakyti
Oi Vetra, aciu uz padrasinancius zodzius 4u.gif 4u.gif
ryt tokiu laiku jau busiu pakeliui i kauna ax.gif
o wi fi yra klinikoj? g.gif as be interneto nukvaksiu tas dvi dienas ten biggrin.gif
labai noreciau jaustis, kaip jautesi elvita ir pan,bet nusiteikusi esu paciam sunkiausiam variantui.
Planuoju bent pora kartu pas dariu i masazus nuvaziuoti, ziuresim, kaip cia seksis mums g.gif
O iseidamos is klinikos, jau savom kojom puikiai ejot?
gaila, bet vyras ryt negales su manimi buti sad.gif jam su mazyliais reikes buti,,,o lankytojus ileidzia? g.gif
Atsakyti
Paeiti tai ejau savom kojom bet sulinkus labai stipriai. Lankytojus leidzia. del wi-fi nezinau, naudojau mobiluji interneta. Kiekvienoje palatoje (berods) yra TV ant sienos. Pradzioje bus nepatogumo, bet tai praeina gan greitai ir uzsimirsta smile.gif sekmes rytoj, Agnestar!
Atsakyti