Įkraunama...
Įkraunama...

Nuoaltinis diskomfortas seimoje

QUOTE (Auges @ 2004 07 17, 21:55)
JAu geri metai pas mus su vyru nuolat kyla ivairiausi nesutarimai. Mes pykstames (t.y. as pykstu, kadangi jis visai niekaip nereaguoja) del maziausiu smulkmenu.
Cia net ne pykstames tiktu, o turbut labiau jis mane nervuoja. Mane nervuoja beveik viskas ka jis daro. Atrodytu smulkmena: na atejes namo po darbo pirmoj elej i viirtuve patikrint kas yra skanaus ( saldaus) ir iskart i burna, kai sakau kad palauk cia desertui po vakarienes, jam tai nerupi, jam svarbu cia ir dabar. Nusisvilpt kad vakariene paruosta, po to privalges visokiu saldumynu pareiskia kad valgyt nebenoriu sad.gif Na zodziu toks visai sakyciau smulkus buitinis nesutarimas, taciau tai kartojasi jau keli metai, ir diena is dienos. Tas pats ir kitur. As gal keliu per didelius reikalavimus savo vyrui. Gal jis negali patenkitn mano reikalavimu. Bet nesuprantu as saves, kodel jis mane taip nervuoja. Kartais norisi spjaut i viska sukraut jam jo daiktus ir pasiust povelniu, o paskutiniu metu tas noras vis dazneja ir dazneja. Gal nuovargis darbe pasisako, gal uzmusa rutina, vienu zodziu nezinau, bet gyvent jau taip nusibodo.

puikiai suprantu tave. manau taip jautiesi todel, kad susikaupe buitines rutnos visokie nesklandumai ir nesutarimai mazi, kurie iki galo kazkuriuo tai metu nebuvo isspresti. Juolab, kad jautiesi jog vyras nepatenkina tavo paprasciausiu kazkuriu tai, tiki tau vienai svarbiu poreikiu gyvenime, todle imi pykti net del paprasciausiu smulkmenu.
patarciau viena diena nieko valgti nedaryt, tegu pareina namo, ir pasidaro ka nori, o jeigu kils pretenzijos, bus labai tinkama proga ramiai viska jam isdestuyti ir tiesiog aiskiai issakyti kaip tu jautiesi ir kokios mintys del visos rutinos sukasi tau galvoje.
Beto, manyciau jog tau reiktu kazkuo labiau uzsiimti nei kad namu ruosa ar pan. pabandyk daryti kazka ko dar neesi dariusi arba seniai dariusi ir siaip paivairink savo gyvenima:)
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 07 28, 04:16)
vienintele privilegija yra isskirtinai vyro - tai suplauti indus. Tas pas mus namie griezta ir nekeiciama, aisku kartais kyla nerealus gincai is serijos : tu valgei tu ir plauk. unsure.gif Bet kazkodel visada as laimiu, arba ateina mano mama ir suplauna tuos nelemtus indus blush-anim-cl.gif

Del indu galiu patarti, tik viena, pirkit indaplove! nu, liux dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 07 22, 16:31)
Aš tai siūlyčiau diedais susikeisti. Pvz.: svetimos vyras, pagal jos aprašymą, man visai tiktų... rolleyes.gif Tik kažin ar svetimai tiktų mano... wink.gif

laugh.gif laugh.gif

Nu zinai, man kartais atrodo, kad bele kas tiktu, kad tik proto neknistu su savo teisuoliskumu tongue.gif

Vakar susiriejom, nes jam sakiau det bulves ant skardos be aliejaus, o jis vis tiek aliejaus uzvare, nes tipo jis daro, tai zino dry.gif
Vnz. teko riebiai valgyt mad.gif
Atsakyti
Smagu matyti shypsenas, nors atrodo ir apie rimtus dalykus shnekat. Nepamirshkit tu shypsenu ir gyvenime, gal pades ishsprest kai kurias problemas? smile.gif
Atsakyti
Kad nepadeda ir tos sypsenos doh.gif ! O be to kaip gali sypsotis, kai vyras is darbo gryzta, pavalgo, laikrasti paskaito ir prie teliko. O ten ir uzmiega. Po to atsikelia pavalgo ir vel prie teliko!!! Va taip pas mus buna beveik kasdien. As jau pati pradejau ir radiatorius dazyt, bet...ilgiau to nepakesiu! Jau jam ir dabar sakau, aiskinu, rekiu....kitaip jis nesupras, kad mane ir taip uzknisa su vaiku istisai sedet, nieko daugiau nematau, tik namus ir vaika, ir...vyra surugusiu snukiu. Nu uzknisa, nebegaliu!!! doh.gif Bet kaip viska pakeist??? kaip jam isaiskint?
Atsakyti
Nu passkaicius jusu zinutes, as turiu irgi toki perliuka namie. Tos pacios problemos su kompiuteriu ,tieliku, ismetytais rubais ir plius dar zmogus dazniausiai buna pavarges ir nepatenkintas savo darbu ,is vaiko nori stebuklu,nors pats su juo neturi laiko uzsiimineti,gal net noro.Is esmes visi jie 70 procentu panasus , toks jausmas ,kad klonuoti.Nu moteriskes dar buna ivairesnes, tai gyvates,tai kekses, tai bobos, tai dar kas. Nebezinau ir as kaip toliau gyventi, pavargusi ,suirzusi, vis nebenpatenkinta, praradau gyvenimo dziaugsma.Problema suprantu, bet nerandu jos sprendimo.Norejau nueiti pas psichologa,bet ir jis tik padeda issiaiskinti problema,bet sprendimo buda turi pati pasirinkti....tad jau nebezinau kas man gali grazinti gyvenimo dziaugsma....Cai matyt visiem tu problemu su kaupu,tik vieni gal i jas nekreipia demesio,o kitiem tai trumpina gyvenma...
Atsakyti
Auges, kaip sekasi? wink.gif
Atsakyti

turiu gal simta klausimu tik nezinau ar kas atsakys g.gif
visu pirma kodel mano diedas man pastojus visiskai nekreipia i mane demesio smileysex.gif tarp musu buvo gal pries pora men. ir nesuprantu kodel, jis netgi nebemiega su manim.
antra kodel jis nei karto per visa nestuma nebuvo prisiglaudes prie pilvo net nepaglosto apskritai netgi nepaklausia ar spardosi ar viskas gerai. man grizus is gydytojos jam net nekyla klausimas pasidometi ar viskas gerai.
trecia jis prisikviecia draugu su jais sedi visa nakti virtuveje baliavoja as negaliu uzmigti o kai ji uz tai iskeikiu jis vaizduoja labai isizeidusi ir nesupranta ko as siuntu.
ketvirta jis net negalvoja apie tai kad neturim skalbimo masinos kad kudikiui reikia ivairiausiu daiktu, jis negalvoja apie tai kad reikia taupyti pinigelius. siuo metu jis masto kad reikia pirkti nauja kompa (nes kai kuriu zaidimu musiskis neveza)
galeciau taip vardinti ir vardinti... doh.gif 000189.gif
Atsakyti
visur visada ir visko pasitaiko dry.gif
mano santuokos stazas rytoj bus 4 menesiai biggrin.gif tos patirties nedaug, bet kartu ir labai daug ir vertingos clap.gif
pasiskaicius zinutes matau, kad mano vyras tiesiog nuostabus thumbup.gif o jis toks ir yra, tikiuosi, kad visada toks ir isliks thumbup.gif
laikykites ir lenkite gelezi, kol ji karsta clap.gif
Atsakyti
Viešnele, tavo situacija ,manau,nekokia....
Belieka iš savo nemažos patirties pasakyti,kad šiuo atveju priekaištai vargu ar padės.Greičiau tik pakenks. Siūlyčiau tau pačiai imtis iniciatyvos.Pati pasiūlyk jam paglostyti pilvą,papasakok,kaip vaikutis spardosi.Pati pasakok,,kaip pas gydytoją sekėsi.Pati pradėk temą apie kūdikio ateitį,santaupas.Vienu žodžiu, nelauk kol jis paklaus (nes manau,kad ir nepaklaus), o apipilk jį atsakymais į nesamus klausimus.Domink jį pati apie būsimą tėvystę,kūdikį. Na, klausk patarimų į kuriuos atsakymus pati žinai, o jis nė velnio neišmano, bet apsimesk,kad jo žodis tau labai svarbus.Vienu žodžiu, padaryk jį (dėl akių ) savo būsimoje trijų asmenų šeimoje pačiu svarbiausiu asmeniu.Gal jis pajaus šiokią tokią atsakomybę,o gal pasijus labai svarbus,"kietas". Juk vyrai kaip vaikai,reikia labai gudrauti su jais...

Dėl sekso. Čia žinau tik vieną atsakymą. Nelauk,kol vyrui noras užeis, o jeigu tau reikia- iniciatyvos imkis pati.

O draugai virtuvėje vakarais...Na, nežinau.Gal bandyk ir tu pradžioj sudalyvauti su jais. Gal,kai "užsinorėsi" miego ir pasiūlysi eiti kartu moegoti savo vyrui ,draugai supras ,kad laikas nešdintis namo. Nors abejoju... O gal vyrui "tyliai" ,kad visi girdėtų,pasiūlyk ką nors intymaus... gal jis susipras....
Ir dar.VISAIS BŪDAIS STENKIS IŠLAIKYTI ŠEIMĄ.



Atsakyti
As visiskai pritariu Ritaai, pabandyk "ijungti" tokia gudria sypsenele ir aptarti kad jei reikia naujo kompo, o nera skalbimo masinos tai vaikiuko rubus nesim i skalbykla, tik reikes pasirupinti milteliais, nes ten aisku skalibia ne vaikiskais, tai tu is karto nupirk kelis pokus ir dar kelis rubelius prigrienk, nes kai isnesim i skalbykla tai neturesim kuo aprengti. O prie draugu tai tu pabrezk, kad jie aisku kad supranta, kaip sunku su nescia zmona ( hormonai ir pan) ir turetu pasiulyti savo draugui eiti su ja miegoti.
Nezinau kiek jus vede, bet mes su vyru labiausiai pykomes pirmais metais, as kelis kartus vos susilaikiau jam neuzvozius ( tikiuosi, kad jis tokiu minciu neturejo), o dabar greit 9m. kaip vede ir sakyciau visai patenkinta, aisku noredama minusu rasciau, bet ko noreti is vyru.
Atsakyti

aciu uz patarimus beda ta kad tokia taktika jau bandziau jis vistiek nesusipranta tarsi tycia taip elgtusi, o kartu mes šešti metai tik nesam susituoke.
Atsakyti