Įkraunama...
Įkraunama...

Nuoaltinis diskomfortas seimoje

oi moterys, kaip man ant dushios palengvejo, skaitant shita skyreli... dar priesh pora metu maniau, kad bumbanti zhmona ir nevala vyras - bobuchiu ishmislas... o pasirodo, kad ne... ir ne man vienai taip.
na gerietis tas mano vyras, ish principo wub.gif wink.gif bet yra kruvos smulkmenu, kurios erzina. diena ish dienos. jauchiu, reik keisti savo pozhiuri i tas smulkmenas rolleyes.gif bo vyro artimiausiu metu keisti nesiruoshiu laugh.gif
Atsakyti
Mano vyras toli grazu nera nevala, atvirksciai-jis tik viska daro idealiai, teisingai ir gerai..Tai as esu ta blogiete, kuri grizus kazka sugrauzia saldytuve, o jis nori, kad pirma kartu pasidarytumem ir tada ramiai kartu vakarieniautumem, pyksta, kai as laikrasti pasigriebus kazka kramsoju, o neduok die dar tielika iskart pasijungciau unsure.gif
Ir siaip kartais bamba, kad valgyt nieko nedarau, kad grindu net plaut nemoku huh.gif Vnz. bloga zmona..

Tiesa, kartais uzeina noras man pasireikst, tai sukurpiu kokia vakariene, nu ir kaip tycia buna, kad arba velai grizta, arba pasirodo veliau valge pietus, tai neisalkes-nu pravalas dazniausiai mad.gif Tai tada vel ramiai sau bunu kuri laika "bloga zmona" tongue.gif

O del negirdejimo, tai nieko negirdi, arba iskart pamirsta-isvis jokiu sugebejimu kazka darant (pvz. vairuojant ar tielika ziurint) dar plius ir klausytis, nebent sedetu ir uzsirasinetu atidziai, gal tada nepamirstu ir isgirstu tongue.gif
Atsakyti
O ka, ne visi diedai bjaurastys?

Ne, nu siaip mano diedas irgi is tokiu - nemaaato, negirdi dry.gif Tai karta kai pasiutau... Metus laiko jam kasdien darau est - tiek kiek namie su vaiku sedziu - sueda, bet nepastebi! biggrin.gif Ir po metu pareiskia, kad as jam, mol, padarau est karta per metus! ph34r.gif
Velnias, geriau taip butu nesakes... rolleyes.gif Tai va, kai rekti gerkle pavargo, nustojau gamint est - 2 menesius laiko daviau, kad isitikintu, kaip atrodo, kai est gaminama ir kaip - kai tikrai negaminama rolleyes.gif

Na bet as zmogus ramus... Kaip sakoma, ja nie zlopamiatnyj, ja prosto zloi. I jeshchio - u menia xoroshaja pamiatj smile.gif Ne trys menesiukai nepraejo, kaip vel duodu est. Na ir kas pasakys, kad as ne ideali zmona? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 07 21, 18:24)
O ka, ne visi diedai bjaurastys?

Ne, nu siaip mano diedas irgi is tokiu - nemaaato, negirdi dry.gif Tai karta kai pasiutau... Metus laiko jam kasdien darau est - tiek kiek namie su vaiku sedziu - sueda, bet nepastebi! biggrin.gif Ir po metu pareiskia, kad as jam, mol, padarau est karta per metus! ph34r.gif
Velnias, geriau taip butu nesakes... rolleyes.gif Tai va, kai rekti gerkle pavargo, nustojau gamint est - 2 menesius laiko daviau, kad isitikintu, kaip atrodo, kai est gaminama ir kaip - kai tikrai negaminama rolleyes.gif

Na bet as zmogus ramus... Kaip sakoma, ja nie zlopamiatnyj, ja prosto zloi. I jeshchio - u menia xoroshaja pamiatj smile.gif Ne trys menesiukai nepraejo, kaip vel duodu est. Na ir kas pasakys, kad as ne ideali zmona? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

nereali zmona wink.gif
Atsakyti
Taaaaaaiiiiigi smile.gif Tokia jau as... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif




Ir dar kukli labai laugh.gif
Atsakyti
Mane vakar tai jau viskas taip uzkniso, kad paleidau kakaryne apie 12 nakties ir uzsiciaupiau ti 3 val ryto. Ale su diedu viska issiaiskinom. Aisku su riksmais, pykciais, mano asarom, daiktu metymu ir t.t. Bet dabar ramu ... iki kito karto rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Steigiam "blogu zmonu" kluba wink.gif
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 07 22, 10:53)
Steigiam "blogu zmonu" kluba wink.gif

Ir as "bloga zmona". Tikrai, pripazistu. Vyrisku marskiniu nemoku lyginti, ir turbut nebeismoksiu. Man sunku palaikyti tvarka namuose, sunku... Po biski pratinuosi, bet vyras jau iprato prie bordelio. Tik valgyti moku gaminti, bet ir ta pati - nedaznai. Nu negaleciau as kepti kotletu "del tvarkos" ar "is pareigos", jei zinociau, kad seimyna ju su dziaugsmu nesulapnos. Man - koldunai, vyrui - keptos mesos smotelis smile.gif

Ner cia kuo girtis. As noreciau buti ideali zmona - ten buvo temoj apie neistikimybe: pasitempusi, su sypsena, net nescia sugebanti pasidaryti pedikiura ir manikiura, is seimininke - liuks, ir lovoje - liuks. Ir dar pakanti vyro "pasivaiksciojimams" . Noreciau, tikrai. Nu, neiseina...

Ale kokia likimo ironija - mums raganoms tenka visai neblogi vyrai, kurie mus brangina (bent maniskis), paleisti nesiruosia, i kitus sijonus siukstu tik paslapciomis dairosi.

Smile.

Miau
Atsakyti
QUOTE (Mew @ 2004 07 22, 12:30)
Vyrisku marskiniu nemoku lyginti, ir turbut nebeismoksiu.

As irgi nemoku..Pasirodo reik ten kazkoki "kanta" padaryt, bet man jis nesigauna unsure.gif

Niekad as nieko ir nelygindavau, bet va isigijom lyginimo lenta, tai pagalvojau islyginsiu ir vyro marskinukus, kiba sunku, bet tris kart bandziau, tris kart paaiskejo, kad "neteisingai islyginau", dar gavau bambesiu porcija, o siaip gi nieks nei prase, kad lyginciau, nei ka..Vnz. viskas-daugiau nesivelsiu i sita reikala rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 07 22, 13:07)
Mane vakar tai jau viskas taip uzkniso, kad paleidau kakaryne apie 12 nakties ir uzsiciaupiau ti 3 val ryto.

Kaip kazkur rase J.Chmelevska, bartis su vyru nera netinkamo paros meto rolleyes.gif


O marskiniu ir as nelyginu, o apie kantus pirma karta girdziu. Zinojau tik apie kantus ant kelniu g.gif Na, tai todel kad as ju irgi nelyginu, nors mano diedas ir noretu... Apskritai as nekenciu lygint, kas tokios idealios zmonos atveju keistoka rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 07 22, 16:30)
Apskritai as nekenciu lygint, kas tokios idealios zmonos atveju keistoka rolleyes.gif

Aš irgi nekenčiu lygint clap.gif. Nors prie idealių žmonų tarpo taip pat save priskiriu g.gif
Atsakyti
Tai koki cia kluba kuriam, idealiu, ane?????

Beje, vaikai, jei ka, tai tema yra skyrelyje "Klausimas psichologei"... Xi, xi, xi

Miau
Atsakyti