Įkraunama...
Įkraunama...

Nuoaltinis diskomfortas seimoje

JAu geri metai pas mus su vyru nuolat kyla ivairiausi nesutarimai. Mes pykstames (t.y. as pykstu, kadangi jis visai niekaip nereaguoja) del maziausiu smulkmenu.
Cia net ne pykstames tiktu, o turbut labiau jis mane nervuoja. Mane nervuoja beveik viskas ka jis daro. Atrodytu smulkmena: na atejes namo po darbo pirmoj elej i viirtuve patikrint kas yra skanaus ( saldaus) ir iskart i burna, kai sakau kad palauk cia desertui po vakarienes, jam tai nerupi, jam svarbu cia ir dabar. Nusisvilpt kad vakariene paruosta, po to privalges visokiu saldumynu pareiskia kad valgyt nebenoriu sad.gif Na zodziu toks visai sakyciau smulkus buitinis nesutarimas, taciau tai kartojasi jau keli metai, ir diena is dienos. Tas pats ir kitur. As gal keliu per didelius reikalavimus savo vyrui. Gal jis negali patenkitn mano reikalavimu. Bet nesuprantu as saves, kodel jis mane taip nervuoja. Kartais norisi spjaut i viska sukraut jam jo daiktus ir pasiust povelniu, o paskutiniu metu tas noras vis dazneja ir dazneja. Gal nuovargis darbe pasisako, gal uzmusa rutina, vienu zodziu nezinau, bet gyvent jau taip nusibodo.
Atsakyti
Ale va, po mano Karolinos gimimo,kai praejo keli menesiai, asen pradejau vyra nervuoti ir visaip jam neitikti sad.gif mad.gif Cia gal, sakau, atsiliepe nuovargis po vaiko gimimo,abu vienas kitam nervus patampem, tada vienas paeme valdzia, o kitam belieka tyleti rolleyes.gif
Bet po maziaus gimimokazkaip susitvarke viskas.

Miau
Atsakyti
Ir as isirasau i nervininkiu bureli! Mano diedas LYGIAI TA PATI daro ir mane uzknisa! Padarau koki super patiekala, o jis, matai, sumustiniu pavalges, dar "Jazz"... Turiu vos ne valanda zirzt, kad eitu pavalgyt, o koks rezultatas - maistas sildytas persildytas, su vyru susipykstam.
O geriausiai buvo per pirmasias vestuviu metines. Mes buvom pas mano tevus, todel pries isvykdama suruosiau romantiska staliuka, zvakuciu, vynelio, staigmenele i jo spintele ikisau, pasidejau romantiskus kompaktus, kad viskas butu liuks mums grizus. Is ryto su visokiais pasimeilinimais iteikiau dovanele. Jis - be emociju, todel jau nusiteikiau vakarui namie. Ir ka - grizom, 22h - nieko, vyrelis atsisedo prie teliko ir su mano sese alu gere, laukiau iki 24h - nieko, susigraudinau ir nuejau gult... Su metinem jis pasveikino po 2 dienu ir pasake, kad anksciau nebuvo laiko...
O ir siaip - apie panasius uzknisimus rasiau skyrelyje "Ar dar liko romantikos"...
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 07 17, 22:06)
. Is ryto su visokiais pasimeilinimais iteikiau dovanele. Jis - be emociju,

Tikiuosi, kad dovana atsiemei po tokios kiaulystes... rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 17 liepos 2004 - 22:08
QUOTE (Auges @ 2004 07 17, 21:55)
Kartais norisi spjaut i viska sukraut jam jo daiktus ir pasiust povelniu,

As paskutiniu metu apie tai daznai pagalvoju g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sole: 17 liepos 2004 - 22:10
QUOTE (Vega @ 2004 07 17, 22:08)
Tikiuosi, kad dovana atsiemei po tokios kiaulystes... rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tai kad neatsiemiau - galvojau, kad mane jis vakare visokiais pribumbasais nustebins dry.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 07 17, 22:11)
Tai kad neatsiemiau - galvojau, kad mane jis vakare visokiais pribumbasais nustebins  dry.gif

Tai jei jis tavees nenustebino ir jokiu pribumbasu nebuvo, reikejo atsiimti ir savo dovana. Uzh ka cia jam dovanas dovanot blink.gif ? Uzh grazhias ar gudrias akis ? Nu *****, aik tuojau pat pas savo vyrishki ir sakyk jam:" duoksh man viska atgal..." smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 17 liepos 2004 - 22:15
Aha, Vega, taip ir sakysiu - atiduok pernykste dovana laugh.gif
Atsakyti



blink.gif blink.gif blink.gif Tu keli per didelius reikalavimus sau ! Kokio velnio jam iš viso ruošti tą vakarienę, jei jis šitaip elgiasi su ja ? g.gif Pasidaryk sau ir vaikui. Na, o jeigu labai jau norisi vykdyti stereotipinę moters pareigą, galima gi iš anksto pasiklausti. Pvz. Mielasis, ar tu šiandien valgysi tik desertą? Rytoj nusipirk pats. Juk ne su 2.gif gyveni - čia maždaug tokia būtų vyriškosios pusės nuomonė.

Na, o šiaip, žinoma, "obydno". Tiktai čia atsakymas greičiausiai - arba tau trūksta laiko sau, tipo kokiam nors gathering.gif be jo ar šiaip įdomesniam užsiėmimui, arba jūs jau seniai bebendravot " po dūšam". O vertėtų papasakoti, kaip jauties. Kad iš karto neužsipultum, neblogai būtų šalia turėti, pvz., kokio tauriojo gėrimo. Ir, kadangi vyrai paprastai tokių pokalbių nepradeda, būk numačius konkrečius - KAS TAVE SIUTINA, KO TU NORI, KAIP GALI PRIE TO PRISIDĖTI JIS.

Sėkmės tau. Ir daugiau dėmesio sau. Altruizmas nieko gero neduoda, kai šalia stipriai išsikeroja egoizmas arba savasis egutis būna visiškai užspeistas. unsure.gif


sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 07 17, 19:55)
JAu geri metai pas mus su vyru nuolat kyla ivairiausi nesutarimai. Mes pykstames (t.y. as pykstu, kadangi jis visai niekaip nereaguoja) del maziausiu smulkmenu.
Cia net ne pykstames tiktu, o turbut labiau jis mane nervuoja. Mane nervuoja beveik viskas ka jis daro. Atrodytu smulkmena: na atejes namo po darbo pirmoj elej i viirtuve patikrint kas yra skanaus ( saldaus) ir iskart i burna, kai sakau kad palauk cia desertui po vakarienes, jam tai nerupi, jam svarbu cia ir dabar. Nusisvilpt kad vakariene paruosta, po to privalges visokiu saldumynu pareiskia kad valgyt nebenoriu sad.gif Na zodziu toks visai sakyciau smulkus buitinis nesutarimas, taciau tai kartojasi jau keli metai, ir diena is dienos. Tas pats ir kitur. As gal keliu per didelius reikalavimus savo vyrui. Gal jis negali patenkitn mano reikalavimu. Bet nesuprantu as saves, kodel jis mane taip nervuoja. Kartais norisi spjaut i viska sukraut jam jo daiktus ir pasiust povelniu, o paskutiniu metu tas noras vis dazneja ir dazneja. Gal nuovargis darbe pasisako, gal uzmusa rutina, vienu zodziu nezinau, bet gyvent jau taip nusibodo.

Na, ikisiu trigrasi. Nors ir pasiskundziau anksciau,ale musu seimynines bedos, rodos, praejo, tai galiu sau leisti filosofuoti.

Nervuoti artimas zmogus pradeda, kai pirmoji meile praeina, o "antroji", kurios pagrindas pagarba, prisirisimas, jaukumo, bendrumo pojutis - dar neisisaknijusi. Kaip buna:
1. abu vienas kita nervuoja, ir galiausiai iseina kas sau;
2. "pasidalina" vaidmenimis - vienas sutuoktini "eda", o kitas tyliai kencia, nes nenori draskyti seimos. Toks gyvenimas nagrinejamas straipsniuose,kur kalbama apie fizini smurta,is to kylancia priklausomybe,bejegiskuma. Nuolatinis "edimas" - psichologinis smurtas, tik kiek svelnesnis, nei fizinis. Tokios seimos pavyzdys, deja, mano tevai.
3. sugeba isspresti problemas.

Auges, esi protinga motera, argi smagu udytu vyra diena is dienos del vakarienes. sad.gif mad.gif ohmy.gif ??? Nu, jeigu nenori jis tos vakarienes, lai nevalgo, argi mazas vaikas, kad turetu "norma" suvalgyti. Nupirk deserto, o sau ir vaikui pagamink,kas jums skanu. Ar nebusite visi laimingesni, pavalge megstamu patiekalu? O dabar gamini, vargsti, jautiesi neivertinta, vyras turi kimsti mesaa r ka ten, o svajoja apie ledus su sokoladu. wub.gif
Ir kitas problemas galima taip isspresti, jei tik yra noras jas spresti ir saugoti gera atmosfera seimoje.

Miau
Atsakyti
Arba nepirkt deserto... smile.gif
Atsakyti
Mes su diedu ir del smulkmenu pykstames. Tiksliau, pykstu tik as. Mane nervina, kad jis is darbo velai grista, kad man demesio mazai skiria. Tai as ajm pradedu grasinti, kad mane uzkniso, kad iseinu ir viskas baigta. Tada jis susigraudina, susigraudinu ir as. Nu tada viskas buna gerai : ir demesys ir svelnumas, nu bet ... iki kito mano uzsiputojimo rolleyes.gif
Atsakyti