Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(zuveles @ 2012 10 24, 20:18)
o kokios spalvos ta azuolo spalva tamsi, sviesi ? As  asmeniskai sviesiu spalvu salininke, taigi rinkciausi, kazka silto, sauleto  4u.gif

paieskojau pavyzdziu, tai labai artima:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2012 10 24, 16:53)
Sveikos, gal galit parasyti su kokia programele butu galima paciai pasiplanuoti vonios planeli. Aciu  4u.gif

As Iris parduotuveje issirinkau plyteles ir dizaineriukas man paprojektavo, bet pas juos reikia ir pirkti, projektas nieko nekainuoja tada. Dar del plyteliu nuolaidos reikia pasidereti aisku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Silent night @ 2012 10 24, 20:23)
paieskojau pavyzdziu, tai labai artima:
user posted image


pas mus labai panasios grindys, tai mes dazeme CAPAROL dazais, splvyte - GINSTER 90, nu man tai super atrodo labai dziaugiuosi, paziurek kazka is tu atspalviu, gal patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar noriu pasakytui, kad pas mus apsvietimas gelsvo atspalvio Led lemputes(Warm white)
Atsakyti
Zuvele, o plyteliu kokias spalvas, bijau visai vienodumo, taip pat bijau surizikuoti ir kazka ryskaus ideti
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 24, 19:17)
Žiūrint kokia masažinė, jei ta po kelis tūkstančius, tai teko nekokių atsiliepimų girdėt. Tada už keliolika, atliks savo funkcijas 4u.gif


na kol kas žiūrėjom tas, kur po kelis tūkstančius ax.gif kažkaip pinigais nelyja doh.gif aha, tai žodžiu jei neįperki brangesnių, tai geriau be jų. ir dar turi vandenį nukalkinti kažkaip doh.gif apie tai irgi masčiau g.gif tai įtariu teks atsisakyti tos minties. bet gal kas džiaugiasi ir atsidžiaugt negali?
Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2012 10 24, 20:32)
Zuvele, o plyteliu kokias spalvas, bijau visai vienodumo, taip pat bijau surizikuoti ir kazka ryskaus ideti


Ryskios, tamsios spalvos mazina erdve, as vonioje deciau tik kazkokius ryskius akcentus, plyteliu juostas, o paciu sienu neuztamsinciau, bet cia tik mano nuomone ir skonio reikalas. Pas mus sienu plyteles sviesios su lengvu atspalviu ir vertikaliom juostom tamsesnes.
Jeigu jusu grindys panasios spalvos kaip nuotraukoje, tai sienu spalvyte rinkciausi sviesesne uz grindis, nebus tada to vienodumo. Na o jeigu norite ryskesniu sienu, tai darykite kaip sirdis sako, kad jums patiems butu jauku, gal dar su dazytoju pasitarkite, jeigu ne patys dazote 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 24, 20:36)
na kol kas žiūrėjom tas, kur po kelis tūkstančius  ax.gif kažkaip pinigais nelyja  doh.gif  aha, tai žodžiu jei neįperki brangesnių, tai geriau be jų. ir dar turi vandenį nukalkinti kažkaip  doh.gif apie tai irgi masčiau  g.gif tai įtariu teks atsisakyti tos minties.  bet gal kas džiaugiasi ir atsidžiaugt negali?

Mano drauge vonia uz 40000 lt. pirko doh.gif vistiek uzkalkejo po 2 metu, bet pradzioje buvo labai smagu.
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 10 24, 19:49)


Mano drauge vonia uz 40000 lt. pirko  doh.gif vistiek uzkalkejo po 2 metu, bet pradzioje buvo labai smagu.

na tada aš su savo biudžetu einu plastmasinę baleiką pirkt doh.gif
na ačiū kad padėjote apsispręsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 24, 21:28)
na tada aš su savo biudžetu einu plastmasinę baleiką pirkt  doh.gif
na ačiū kad padėjote apsispręsti  4u.gif

Nebutinai akriline vonia reikia pirkti, manau, kad neblogos ir tos uz kelis tukstancius akmens mase vonios, bet as asmeniskai gerai pagalvociau apie masazus ar turesiu laiko ir noro juos saziningai priziureti ir valyti ax.gif gal galima isgyventi ir be masazu, o karts nuo karto nuvaziuoti i vandens parka ar SPA ir pasilepiti dziakuzeje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 10 24, 20:45)
Nebutinai akriline vonia reikia pirkti, manau, kad neblogos ir tos uz kelis tukstancius akmens mase vonios, bet as asmeniskai gerai pagalvociau apie masazus ar turesiu laiko ir noro juos saziningai priziureti ir valyti  ax.gif gal galima isgyventi ir be masazu, o karts nuo karto nuvaziuoti i vandens parka ar SPA ir pasilepiti dziakuzeje  tongue.gif

planuoju nuvažiuoti į tą SPA jau 5 ar 6 metai, taip niekur ir nebuvom doh.gif tai tas tai anas doh.gif tai galvojau jau namie bent įsitaisyti ir save palepinti. masčiau prie vonios statyti kokį nukalkinimo įrenginį, gal neužkalkėtų? nes su dušo galvute tas pats, jei nevalai.
bet jei ten tos po kelis tūkstančius iš to masažo daro tik parodiją, tai tada geriau nieko negu belekas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 24, 21:56)
planuoju nuvažiuoti į tą SPA jau 5 ar 6 metai, taip niekur ir nebuvom  doh.gif tai tas tai anas  doh.gif tai galvojau jau namie bent įsitaisyti ir save palepinti. masčiau prie vonios statyti kokį nukalkinimo įrenginį, gal neužkalkėtų? nes su dušo galvute tas pats, jei nevalai.
bet jei ten tos po kelis tūkstančius iš to masažo daro tik parodiją, tai tada geriau nieko negu belekas  drinks_cheers.gif

mes nusipirkom duso kabina su daug visokiu "navarotu". nezinau, ar bus kas is ju gero, nes cia v uzgaida buvo. kai isbandysim, butinai pasipasakosiu kaip kas.. svarstem apie tuos nukalkinimo filtrus ar ka ten reik det, tai nezinau... aisku, vanduo gal visam vilniuj vienodai kalkeja, bet as vis dar tikiuosi, kad pas mane nekalkes biggrin.gif blush2.gif yra tik zinoma, kad pastatyti nugelezinimo irenginiai name... o nuo kalkiu gal nieks neapsagotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 24, 17:08)
gal kas pirkote šią vonią ar bent matėte gyvai ? kaip ji ?  4u.gif  iš išvis kaip PAA vonių kokybė ?
http://www.e-ciupk.l...rande-1700x1000 

pora dienų turiu apsisprendimui  unsure.gif

Kaip tik ką tik išlipau iš tokios vonios wink.gif Išsimaudžiau pirmą kartą biggrin.gif Šiaip smagi. Patinka, kad gana gili, bet neatrodo gremėzdiškai. Ėmėm su dideliu paneliu.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 24, 19:36)
na kol kas žiūrėjom tas, kur po kelis tūkstančius  ax.gif kažkaip pinigais nelyja  doh.gif  aha, tai žodžiu jei neįperki brangesnių, tai geriau be jų. ir dar turi vandenį nukalkinti kažkaip  doh.gif apie tai irgi masčiau  g.gif tai įtariu teks atsisakyti tos minties.  bet gal kas džiaugiasi ir atsidžiaugt negali?

Mes turim nebrangia, uz kelis tukst. ar pigiau, nebepamenu kainos, Pool SPA firmos. Niekas neuzkalkejo, niekas nesugedo, sistema labai paprasta, nera kam ten gest, bet esminis dalykas yra tas, kad per tuos tris metus as pati ja naudojausi gal tris kartus, vaikai siek tiek daugiau, vyras is viso gal karta ar du gulejo. Nors teisybes delei ir pirkau ja tik del to, kad vaikai labai prase (mano sesuo turi jau ilgiau nei tris metus, irgi viskas jai veikia). Manau tai nelabai reikalingas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 10 24, 23:53)
Mes turim nebrangia, uz kelis tukst. ar pigiau, nebepamenu kainos, Pool SPA firmos. Niekas neuzkalkejo, niekas nesugedo, sistema labai paprasta, nera kam ten gest, bet esminis dalykas yra tas, kad per tuos tris metus as pati ja naudojausi gal tris kartus, vaikai siek tiek daugiau, vyras is viso gal karta ar du gulejo. Nors teisybes delei ir pirkau ja tik del to, kad vaikai labai prase (mano sesuo turi jau ilgiau nei tris metus, irgi viskas jai veikia). Manau tai nelabai reikalingas dalykas.

Dėl kalkėjimo pilnai pritariu, kad jei yra filtrai, tai nekalkės.
Aš tik girdėjau, kad pigiose tas masažas ne visai masažas. Burbuliuoja ir tiek, palyginus su gera masažine. Vaikams gal ir gerai, bet to efekto nėra tikro.
Aš ir sakiau, kad nereikia, o tai nebus progos į baseiną su jaccuzi palėkt lotuliukas.gif , įtariu, kad ir tiek tenaudočiau jei būtų namie g.gif
Atsakyti