Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Magnetukas @ 2013 04 11, 21:00)
Radau ir as savo archyvuose, kaip pas mus buvo. Dabar cm kiek ten buvo nebepasakysiu, bet speju kokie 20-30  g.gif  ten laikydavom visus sampunus, kondicionierius, muilus ir t.t.  smile.gif

Pas mus panasi lentynele padaryta - 10-15 cm ir pilnai pakanka susideti sampunams ir pan. As tik uz ilgesne vonia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2013 04 10, 14:10)
Dėkuj, Aiste už pavyzdžius smile.gif  Tas priešpaskutinis variantas panašiausiais į tai, ką įsivaizdavau. Nemanau, kad būtų sunku prieiti, nes skalbimo mašinos plotis 40 cm, tai tik 10 cm liestųsi su vonios šonu.
Tik av galvoju kaip padaryti tą prišpaskutinį variantą - nišas iš gipso, apklijuojant plytelėmis? Ar tiesiog tuos 30 cm sulyg vonia palikti kaip stalviršį kokiai pvz. vonelei pasidėti..  a koki 40 cm virš to stalviršio lentynas:hm
Esu ne dizainerė, fantazijos yra, bet kad ta vonia maža, standartiniame bute, norisi kuo funkcionalesnės ir talpesnės.


Prieš paskutinė nuotrauka superinis variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 04 09, 19:39)
Nieko tokio 

Nemanau kad jus tundra, pati tik neseniai praustuva nuo plautuves skirt pradejau blush2.gif man padejo tai kad plautuveje - plaunam o praustuve -prausiames. O vat kaip tos zaliuzes vadinasi tai as tundra nezinojau, tad aciu. smile.gif Ar kampuota ar apvalia - nepatarsiu, man nelabai atrodo abi, tad cia jau derinsit prie bendro vaizdo.Pa mus vonia 75 plocio, nera stiklo zr uzuolaidu - kazkaip neprisitasko baisiai, bet cia matomai nuo vartotoju priklauso. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 04 14, 09:51)
Nemanau kad jus tundra, pati tik neseniai praustuva nuo plautuves skirt pradejau  blush2.gif  man padejo tai kad plautuveje - plaunam o praustuve -prausiames. O vat kaip tos zaliuzes vadinasi tai as tundra nezinojau, tad aciu. smile.gif Ar kampuota ar apvalia - nepatarsiu, man nelabai atrodo abi, tad cia jau derinsit prie bendro vaizdo.Pa mus vonia 75 plocio, nera stiklo zr uzuolaidu - kazkaip neprisitasko baisiai, bet cia matomai nuo vartotoju priklauso. smile.gif

Logiška su praustuve ir plautuve, tik vat kažkaip įpratimas vadinti kriaukle rolleyes.gif
O tų žaliuzių LT neesu mačius (beje, lietuviškai kogero būtų langinės ar panašiai g.gif ), žinau iš gyvenimo JK. Jos būna tokiuose prabangesniuose, senoviškesniuose namuose/butuose, tai man gražu wub.gif
Man prie širdies labiau apvali, gražu tokios aptakios formos ax.gif Bet reiks žiūrėt ar tilps kuri g.gif Ir dabar pagalvojau, kad prie apvalios stiklas gaubtas, tai gali būti nepatogu valyti jei neatsidarantis, o ir šiaip turbūt brangesnis unsure.gif Reik eiti pasimatuot vonią įdomumo dėlei. Apie vartotojus, tai žinau, bent jau aš kaip undinėlė, viską sutaškau lotuliukas.gif
Atsakyti
kol neuždarė temos, papostinu naują smile.gif

http://www.supermama...howtopic=917224
Atsakyti
Baigem pagaliau plyteles det. ax.gif Dabar liks kitas etapas - santechnika doh.gif
Pasirodom mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 04 15, 07:51)
Baigem pagaliau plyteles det.  ax.gif Dabar liks kitas etapas - santechnika  doh.gif
Pasirodom  mirksiukas.gif



Super, man labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 04 15, 07:51)
Baigem pagaliau plyteles det.  ax.gif Dabar liks kitas etapas - santechnika  doh.gif
Pasirodom  mirksiukas.gif


dailu, labai idomiai sugalvota bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 04 15, 06:51)
Baigem pagaliau plyteles det.  ax.gif Dabar liks kitas etapas - santechnika  doh.gif
Pasirodom  mirksiukas.gif
...

Labai gražu thumbup.gif Kilo minčių mūsų vonios kambariui, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos...

Pasidarėm namo planą, tai antram aukšte vonios-skalbimo kambarys gaunasi 19m2 (4,60*4,15) rolleyes.gif
Iš pradžių pasirodė žiauriai per didelis, bet paskui masčiau, kad ten ir skalbiankė bus ir džiovinsim rūbus ir spintelės šluotoms, bliudams, kibirams susidėti tai gal visai ir nieko...
Ką galit iš patirties pasakyti?

user posted image

Aišku, čia tie visi išdėstymai neatitinka, čia šiaip architektė papiešė... dar reiktų ir viską pasidėlioti,kas ir kur bus... unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti