Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 19, 09:05)
Kažkaip aš jų natūroj neužfiksavau g.gif Ar nebus didelis plotas labai marga. Šiaip dėčiau daugiau šviesių, o tamsių kažkur tik kaip akcentą. kad neužtamsint ir mažiau valyt. Arba tamsias kur mažiau užtyška, nes tikrai su tamsiom daugiau valymo.


Tai vat as labiausiai del to valymo ir bijau. Siaip tas ir galvos skausmas, kad jei deti rudas, tada reikia daryti pagrinda balta ir akcentuoti rudom, o jei kakavines, tada jas galima deti kaip pagrinda. Bet man kazkaip atrodo, kad ir balta labai tepli vonioje, pataisykit jei klystu (turejau smelio spalva, tai buvo pasaka biggrin.gif)
Marga nebus, nes tas raizinys nera toks ryskus naturoje, be to yra dar ir kitas raizinio pavyzdys, man labiau rupi spalva dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 19, 09:53)
O kaip yra su plyteliu spalvom?
Pas mus ganetinai nemaza vonios patalpa ir pvz. tamsiai rudos plyteles jos neslegtu (derinamos su sviesiomis, aisku). Bet galvoju, ar nebus per daug valymo? At tamsiu turbut viskas labai matosi? Ar matosi labiau ant sviesiu?.
Galvoju apie sitas

rudos

ara sitas

kakavines

derinant su baltom is tos pacios kolekcijos.

Patarkit, turiu skubiai apsispresti sad.gif

Grindys tamsiai rudos (kakaviniu nebera prekyboje).


Nejaugi neradote nieko tik Dvarcionis... verysad.gif verysad.gif kokia kaina jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 19, 12:52)
Nejaugi neradote nieko tik Dvarcionis...  verysad.gif  verysad.gif  kokia kaina jei ne paslaptis?


Jeigu butu nekokia kaina, as ju ir nesirinkciau smile.gif Tiesiog plyteles rusyje dejome is Dvarcioniu pagal labai gera akcija (gavosi 9,99 uz kvadrata), tai nepamaciau nieko, del ko ten reiketu deti sad.gif smailika. O kas su jomis negerai?
Sitoms dabar berods irgi 50%.

Taip, esu apziurejus visas 1000 plyteliu ir t.t., grozio daug, bet taippogi remiasi i kaina, isivaizduokit, kiek iseina apklijuoti apie 17 kvadratu pasirinkus labai patinkancias plyteles uz 50-60 lt kvadratui? Tai cia mazdaug dar normali kaina. O jei dar mozaika rinkciausi vietomis, kas man is viso labai grazu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 19 spalio 2012 - 14:44
poster_offtopic.gif
Gal kas iesko ir neranda prausykles i vonia klijuojamos is apacios? Turim fainuole, bet persigalvojome del baldu vonios doh.gif
user posted image
rasykit i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 19, 10:05)
Kažkaip aš jų natūroj neužfiksavau g.gif Ar nebus didelis plotas labai marga. Šiaip dėčiau daugiau šviesių, o tamsių kažkur tik kaip akcentą. kad neužtamsint ir mažiau valyt. Arba tamsias kur mažiau užtyška, nes tikrai su tamsiom daugiau valymo.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes, musu vonia jau padaryta thumbup.gif
Dabar ieskau apvalaus kilimelio voniai arba staciakampio tik siek tiek didesnio nei standartiniai, gal kur uzmatete, labai reikia ax.gif
Ir dar reikia aksesuaru, nenoriu grezti sienos, kur didziausias pasirinkimas pastatomu, gal mateter kokia internetineje parduotuveje ?
Buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Daug temos neskaiciau ir problemu su vonia neturiu, bet noriu viena minti cia isdestyt.
Pries gera pusmeti remontavom vonios kambari, tiksliau neremontavom, o perdarinejom, viskas buvo gerai tik negrazu smile.gif aplakstem kruva parduotuviu, rinkdamiesi santechnika ir plyteles. kas mane sokiravo, tai plyteliu spalvu gama, t.y. kiek atspalviu turi ruda spalva. vien rudos rudos ir dar karta rudos, sviesios tamsios, lygios, pamargintos doh.gif dar kiek zalsvu, melsvu pasitaike, jau galvojom gal balta visa daryt, bet pasitaike pilku+baltu derinys, tai ji ir griebem, kas bus tas bus, svarbu ne ruda smile.gif
foto kokybe nekokia, bet labai dziaugemes, kad nerudos ir kitus kambarius pilkais atspalviais pradejom dazyt lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
90x60cm:
user posted image
ikea. 10eur. nedaug naudos is tokio patarimo, bet fainulka kilimukas, nesumyne ne kiek per menesi.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 19, 09:53)
O kaip yra su plyteliu spalvom?
Pas mus ganetinai nemaza vonios patalpa ir pvz. tamsiai rudos plyteles jos neslegtu (derinamos su sviesiomis, aisku). Bet galvoju, ar nebus per daug valymo? At tamsiu turbut viskas labai matosi? Ar matosi labiau ant sviesiu?.
Galvoju apie sitas

rudos

ara sitas

kakavines

derinant su baltom is tos pacios kolekcijos.

Patarkit, turiu skubiai apsispresti sad.gif

Grindys tamsiai rudos (kakaviniu nebera prekyboje).


šios plytelės tikrai neblogai atrodo, pas mus tokiomis išklijuota katilinės siena... ax.gif Nuolat sulaukiu komentarų, kad labai gražios plytelės ir klausimo- kaip čia tokias plyteles katilinei pasirinkom... biggrin.gif
Manau, kad paderinus spalvas, vonioje galima išgauti neblogą vaizdą... mirksiukas.gif Sėkmės.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 23 spalio 2012 - 07:54
As taip pat renkuosi plyteles, gal kas patarsit is patirties, plyteliu skirtumai, pliusai minusai ... Kokias renkates keramikines ar akmens mases, matines ar blizges?...
Mano vizijoj tiek vonios, tiek virtuves su kolidoriumi grindys bus sviesios, smelio spalvos ar kazkiek tamsesnes...
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 10 23, 07:52)
šios plytelės tikrai neblogai atrodo, pas mus tokiomis išklijuota katilinės siena... ax.gif Nuolat sulaukiu komentarų, kad labai gražios plytelės ir klausimo- kaip čia tokias plyteles katilinei pasirinkom...  biggrin.gif
Manau, kad paderinus spalvas, vonioje galima išgauti neblogą vaizdą...  mirksiukas.gif Sėkmės..  4u.gif


Aciu uz komentara. Jei tai butu katiline as irgi nevarstyciau (beje jai rinkomes Dioro kolekcijos, kur sakiau labai papigiai gavome biggrin.gif)
Visgi nusprendziau nesivaikyti tik pigumo ir palaukti dar su rinkimusi. Supratau, kad isklijavus visa vonia po pusmecio noresiu viska lupti lauk, na totaliai ne mano stilius, nors pacios savaime man jos grazios.

Beje, gal turit atsiliepimu apie sia parduotuve? Jamm
Atsakyti
Sveikutes, gal kas turite ravak vonia Avocado g.gif Kazin kaip ji ar patogi gulejimui? Man ji tokia grazi ir mazai voniai pats tas, bet idomu ar patogu ten tas susiaurejimas gale g.gif
http://www.ravak.lt/?page=avocado
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 23, 08:13)

Beje, gal turit atsiliepimu apie sia parduotuve? Jamm

O tai kaip ten pirkti nesupratau g.gif nei prekių nematau g.gif
Atsakyti