Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

statykit didesne vonia, nes bus nepatogu prieiti prie to plysiuko, be to ten kaupsis dulkes.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2013 04 10, 07:25)
Taip, tie 30 cm bus tame pačiame gale kaip ir skalbimo mašina.

O galbūt galimas variantas, kad tuos 30 cm palikti priekyje ir ten daryti kokią lentyną. Bet ten šalia kriauklė.... o be to toje sienoje (virš vonios priekio) - dušas. Nu galima ir jį kažkaip perkelti, per vidurį dabar kai kas daro... Nzn g.gif Visai pasimetusi, o meistras jau darbuojasi... Reik greiciau jam visas mano idejas issakyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(garbane perliuke @ 2013 04 10, 07:32)
statykit didesne vonia, nes bus nepatogu prieiti prie to plysiuko, be to ten kaupsis dulkes.. smile.gif

Bet tos lentynos viršuj būtų, t.y. virš vonios, neturėtų būti sunku pasiekti.. g.gif O ir tokios ilgos vonios nereikia...
Papildyta:
Aš netgi galvočiau tą nišų (lentynų) sieną plytelėmis apklijuoti kaip ir visą vonią, tik gal tų lentynų (nišų) vidaus turbūt jau neišklijuosi, dažyti... Nžn g.gif 30 cm gylio gautųsi.
Atsakyti
na nzn. net ka jums patarti, pasigalvokit kaip jums patogu bus...bet as daryciau vonia didesne, nes kai tetai darem remonta, tai buvo tokia pati situacija, tai mes vonia didesne dejom, na bet cia jusu vonia bus ir jus darykit taip, kaip jums bus patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2013 04 10, 07:44)
O galbūt galimas variantas, kad tuos 30 cm palikti priekyje ir ten daryti kokią lentyną. Bet ten šalia kriauklė.... o be to toje sienoje (virš vonios priekio) - dušas. Nu galima ir jį kažkaip perkelti, per vidurį dabar kai kas daro... Nzn g.gif  Visai pasimetusi, o meistras jau darbuojasi... Reik greiciau jam visas mano idejas issakyt doh.gif
Papildyta:

Bet tos lentynos viršuj būtų, t.y. virš vonios, neturėtų būti sunku pasiekti.. g.gif O ir tokios ilgos vonios nereikia...
Papildyta:
Aš netgi galvočiau tą nišų (lentynų) sieną plytelėmis apklijuoti kaip ir visą vonią, tik gal tų lentynų (nišų) vidaus turbūt jau neišklijuosi, dažyti... Nžn g.gif  30 cm gylio gautųsi.

Pirmiausia, tai jei ten tarpas 30 cm, nereiškia, kad visos lentynos turi būti 30 cm. Tokia gali būti tik apatinė, kur pagrindas prie vonios, o kitos gali būti ne tokios gilios, pagal poreikius. Priėjimas sunkus kaip kažkas sakė dėl to, kad reiktų lenktis per skalbimo mašiną arba lipti į vonią g.gif
Pagalvokite kiek naudojate vonią, gal būtu smagu didesnė vonia pamirkti ax.gif
Jei ne, tai darydami tą tarpą kriauklės pusėje (beje, tuos 30 cm galima išdalinti į abu galus, vienam 10 cm, kitam 20 cm, po 15 cm ar dar kaip reikia) galite daryti kaip nišą dušui, paslėpti tą dušo šlangą, o iš šono keletą lentynėlių prieinamų iš kriauklės pusės g.gif
Keletas pavyzdžių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajste: 10 balandžio 2013 - 12:43
Dėkuj, Aiste už pavyzdžius smile.gif Tas priešpaskutinis variantas panašiausiais į tai, ką įsivaizdavau. Nemanau, kad būtų sunku prieiti, nes skalbimo mašinos plotis 40 cm, tai tik 10 cm liestųsi su vonios šonu.
Tik av galvoju kaip padaryti tą prišpaskutinį variantą - nišas iš gipso, apklijuojant plytelėmis? Ar tiesiog tuos 30 cm sulyg vonia palikti kaip stalviršį kokiai pvz. vonelei pasidėti.. a koki 40 cm virš to stalviršio lentynas:hm
Esu ne dizainerė, fantazijos yra, bet kad ta vonia maža, standartiniame bute, norisi kuo funkcionalesnės ir talpesnės.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2013 04 10, 13:10)
Dėkuj, Aiste už pavyzdžius smile.gif  Tas priešpaskutinis variantas panašiausiais į tai, ką įsivaizdavau. Nemanau, kad būtų sunku prieiti, nes skalbimo mašinos plotis 40 cm, tai tik 10 cm liestųsi su vonios šonu.
Tik av galvoju kaip padaryti tą prišpaskutinį variantą - nišas iš gipso, apklijuojant plytelėmis? Ar tiesiog tuos 30 cm sulyg vonia palikti kaip stalviršį kokiai pvz. vonelei pasidėti..  a koki 40 cm virš to stalviršio lentynas:hm
Esu ne dizainerė, fantazijos yra, bet kad ta vonia maža, standartiniame bute, norisi kuo funkcionalesnės ir talpesnės.

Bet kokiu atveju reikes pasiekti ir lentynu gala ir krasta. Tai sakyciau skaiciuot reikia ne, kad 10 cm skalbimo masinos liesis su vonia, o kad skalbimo masina issikisus 10 cm. Be to, kaip suprantu skalbimo masina prie pat vonios? Taigi tarp ju neisisprausi, kad pasiekt lentynas ax.gif
Pagalvokite ka tose lentynose laikytumet? Jei kaip pavyzdziuose ranksluoscius, tai patalpa turi buti gerai ventiliuojama, kitaip laikysis juose dregme ir isimes pelesis unsure.gif O ir siaip dazniau reiks pravalyt.
Galit daryt is gipso, montuot stiklines lentyneles nisoj ar pirkt reikiamu matmenu lantyna thumbup.gif
Beje, pas pagalvokite kurioj pusej laikote duso uzuolaida (jei tokia yra) ir kaip ja imontuoti i bendra vaizda mirksiukas.gif
Atsakyti
Lapkrite, as irgi masciau toki varianta, kaip jus norite, bet 1,50cm vonia labai jau trumpa man pasirode smile.gif pas mus vonioje visi daigtai ant palanges, o tarp vonios ir palanges skalbiniu deze(ten kur pas jus skalbianke), ir as norejau bent kazkokios mazos lentyneles visokiem smpunam, buteliukam ir zvakem susidet, kad butu arciau prausiantis..tai padarem toki dalyka...as labai patenkinta 4u.gif (i netvarka neziurekit)

http://www.part.lt/i...ad65672d259.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 11 balandžio 2013 - 17:21
Radau ir as savo archyvuose, kaip pas mus buvo. Dabar cm kiek ten buvo nebepasakysiu, bet speju kokie 20-30 g.gif ten laikydavom visus sampunus, kondicionierius, muilus ir t.t. smile.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas turi kokia progranele vonios plytelems pasimetyti - padekoruoti ?
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2013 04 11, 19:00)
Radau ir as savo archyvuose, kaip pas mus buvo. Dabar cm kiek ten buvo nebepasakysiu, bet speju kokie 20-30  g.gif  ten laikydavom visus sampunus, kondicionierius, muilus ir t.t.  smile.gif
user posted image

O čia po vonia (iš krašto), kur matosi balta panelė, tai gal buvote pasidarę "spintelę"? Jei taip, tai ar pirkot rinkinuką ar meistrai darė? Ar patenkinti? Mano draugė turėjo tokį dalyką. Šonas buvo plytelėm klijuotas, tai tiesiog kelios plytelės buvo išimamos kaip mažos durelės ir ten tam tarpe prie vonios laikydavo valymo priemones thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 04 11, 22:28)
gal kas turi kokia progranele vonios plytelems pasimetyti - padekoruoti ?


turiu, bet pati nebandzius, tiesiog laikau ateiciai jei prireiktu, taip kad paaiskinti ko nors kaip naudotis nelabai galesiu smile.gif tik meilu neis persiusti, tai jei domina parasykit man i AZ savo skype varda, atsiusiu...
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 04 11, 23:39)
O čia po vonia (iš krašto), kur matosi balta panelė, tai gal buvote pasidarę "spintelę"? Jei taip, tai ar pirkot rinkinuką ar meistrai darė? Ar patenkinti? Mano draugė turėjo tokį dalyką. Šonas buvo plytelėm klijuotas, tai tiesiog kelios plytelės buvo išimamos kaip mažos durelės ir ten tam tarpe prie vonios laikydavo valymo priemones  thumbup.gif

Ten dureles tam atvejui, jei prakiurtu vamzdziai/sifonai ar dar kas ten randasi biggrin.gif nieko ten nelaikydavom, nes buvo vietos kitur, bet is esmes galima ikisti ka nors smile.gif
Atsakyti