Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Sendra... @ 2013 03 25, 22:26)

Mano spintele medine, valosi gerai, nieko nepuna. Bet stalvirsis ne medinis. Vargu jokiu neturiu o dziagsmas akivaizdus.
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 24, 13:23)
Čia matyt kaip kam, aš dar ant kilimėlio storą rankšluostį tiesiuosi, kad išlipti būtų minkščiau ax.gif , paskui rankšluostuką padžiaunu, o kilimėlis beveik nesudrėksta, beto ant šildomų grindų greit išdžiųsta, o ir taip skalbti dažnai nereikia, aš kas dvi savaitės praskalbiu, bet mūsų spalvos ryškios, dažnai skalbiant bijau, kad nenušustų smile.gif

Matot as su kilimais nelabai draugauju, turiu keleta- irgi labai maziukus kuriuos skalbiu, bet juos dedu labai retai, beveik visus metus jie sandely praleidzia. Tik vaiko kambary pastovus nedidukas gyvena. Man trugdo vien del to kad kasdien grindys plaunu ir tampyt juos nepatogu o ir nesiurbta visa savaite nepaliksi, taip ir gaunasi. Vonia pati prie pat praustuvo, tai velgi 100 kart per ji butu vaiksciojama per diena tai jau vakare butu nelabai higieniska ant jo po duso stotis o kasdien neprisiskalbsi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 03 26, 17:38)
Mano spintele medine, valosi gerai, nieko nepuna. Bet stalvirsis ne medinis. Vargu jokiu neturiu o dziagsmas akivaizdus.
Papildyta:

Matot as su kilimais nelabai draugauju, turiu keleta- irgi labai maziukus kuriuos skalbiu, bet juos dedu labai retai, beveik visus metus jie sandely praleidzia. Tik vaiko kambary pastovus nedidukas gyvena. Man trugdo vien del to kad kasdien grindys plaunu ir tampyt juos nepatogu o ir nesiurbta visa savaite nepaliksi, taip ir gaunasi. Vonia pati prie pat praustuvo, tai velgi 100 kart per ji butu vaiksciojama per diena tai jau vakare butu nelabai higieniska ant jo po duso stotis o kasdien neprisiskalbsi. smile.gif

Oj isisuko kalbos su tais kilimeliais biggrin.gif Pas mane mazam vonios kambary kur ir vonia ir praustuvas ir visa kita salia, yra mazas kilimelis. Bet man jis neatrodo nehigieniskai, nes pati islipdama is vonios nusisausinu kojas, ta pati liepiu ir MB daryt, nors jam matyt maloniau slapiom kojom doh.gif vaikus issimu irgi jau i ranksluosti nusausinus, tai jis slapias man nelabai buna. siaip jei prisitasko, ant sildomu grindu greitai nudziuna. kai prisimenu, netingiu ir pan., iskratau trupinius i vonia, kai siurbiu, visuomet nusiurbiu, isplaunu karta per pora savaiciu ir viskas liuks! Jis netgi sviesus kreminis pas mus, ir net neprarades spalvos per kokius 4 metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 03 20, 14:31)
pagieza2 , aš irgi esu išsisaugojusi šią nuotrauką kaip favoritę  biggrin.gif  man nerealiai gražu..  tik ta sienelė kur tvirtinamas wc turi būti apie 14 cm storio (bijau sumeluoti,bet kažkas į tą pusę)..
   bet vat vyras labiau linksta prie paprasto pastatomo dušo, atseit toks kaip šis viešbučius primena smile.gif) kažin kaip čia atkalbėt jį  g.gif


na jei sienele storesne ja galima isnaudoti (virsuje lentyneles, kad ir "biblioteka"), o is kitos puses padaryti i vidu "ieinancias" lentyneles prasusimosi priemonems sudeti smile.gif

nu as kuo toliau tuo labaiu tokios noriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagieza2: 04 balandžio 2013 - 20:43
gal kas patartu, kur ieskoti skalbiniu dezes gan aukstokos..min 75cm..visur, kur ieskau daug zemesnes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 22:03)
gal kas patartu, kur ieskoti skalbiniu dezes gan aukstokos..min 75cm..visur, kur ieskau daug zemesnes? 4u.gif

Paieškokite parduotuvėje Dubingiai
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 22:03)
gal kas patartu, kur ieskoti skalbiniu dezes gan aukstokos..min 75cm..visur, kur ieskau daug zemesnes? 4u.gif

Jysk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 03 24, 09:10)
Kad apart ranksluoscio nieko kito ir nenaudoju, grindys sildomos. smile.gif
Pgal mane tai cia taspat lietutis tik is sienos o ne is lubu, tiek to dabar apie kita.  smile.gif Yra tarpinis variantas su ta slangute kaip pvz. kai slangas slepiasi vonios kraste, maisytuve ar sienoje. Manau tokiu atveju ji valyti tektu reciau. Beto slangas slangui nelygus, va tie tokie metaliniai tai tikrai sunkiai valosi o tuos plastikinus tik prasluostyt uztenka. O kad kabantis slangas vaizda gadina tai sutinku 100%.

Čia gal reikia pirma susitarti kas vadinama lietučiu g.gif Man tai lietutis va tokio tipo user posted image
, o kas pas mus dabar tai paprasta dušo galva, kur galima reguliuot srovės pobūdį. Va mūsų "džaiugsmas" lotuliukas.gif user posted image
Naujoj vonioj svajonė toks variantas user posted image Kaip sakant abiejų pasaulių privalumai thumbup.gif

Dar berods komentavau mūsų kampuotąją kriauklę, tai pasirodau user posted image
Ir primenu, kad aš esu napatenkinta jos valymu. Nuotraukoje turėtų matytis, kad kampai tamsesni, ypač viršuj kairėj, ten vanduo užsilaiko sad.gif Naujos kriauklės bus tik be kampų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajste: 08 balandžio 2013 - 12:48
Sveikos, merginos,
Reikia patarimo!!!
Siena, palei kurią stovės vonia yra 1,8 m. Ką jūs patartumėte daryti, ar pirkti 1,8 m vonią, ar pirkti 1,5 m vonią, o tą 30 cm kažkaip išnaudoti. Esmė ta, kad tie 30 cm, kurie liktų vonios gale, prie jų prieiti nelabai išeitų, nes šalia vonios (t.y. šalia vonios galo) stovės skalbimo mašina. Man iš esmės pilnai užtektų 1,5 m vonios. Galvoju gal kokias lentynas tame 30 cm plotyje padaryti, kurių priekis būtų atsisukęs į pačią vonią, nes kaip minėjau iš šono neprieisi prie jų. Tos lentynos, aišku, jau tik virš vonios būtų naudingos, tas aukštis nuo grindų iki vonios, kuris bus užstatytas skalbimo mašina, jau liktų užšaldytas.
O gal lentynas, tokias kaip nišas, iš gipso kartono dayti...?
Nežinau, ar aiškiai nupasakojau, bet labai reikia patarimo. Jokio plano, kurį galėčiau parodyti, neturiu.
AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2013 04 09, 13:22)
Sveikos, merginos,
Reikia patarimo!!!
Siena, palei kurią stovės vonia yra 1,8 m. Ką jūs patartumėte daryti, ar pirkti 1,8 m vonią, ar pirkti 1,5 m vonią, o tą 30 cm kažkaip išnaudoti. Esmė ta, kad tie 30 cm, kurie liktų vonios gale, prie jų prieiti nelabai išeitų, nes šalia vonios (t.y. šalia vonios galo) stovės skalbimo mašina. Man iš esmės pilnai užtektų 1,5 m vonios. Galvoju gal kokias lentynas tame 30 cm plotyje padaryti, kurių priekis būtų atsisukęs į pačią vonią, nes kaip minėjau iš šono neprieisi prie jų. Tos lentynos, aišku, jau tik virš vonios būtų naudingos, tas aukštis nuo grindų iki vonios, kuris bus užstatytas skalbimo mašina, jau liktų užšaldytas.
O gal lentynas, tokias kaip nišas, iš gipso kartono dayti...?
Nežinau, ar aiškiai nupasakojau, bet labai reikia patarimo. Jokio plano, kurį galėčiau parodyti, neturiu.
AČIŪ.

Kažkas panašaus į šitą variantą
user posted image
Kaip suprantu skalbimo mašina stovės priešais vonią ir užstos dalį jos? g.gif
Jei taip, tai manau svarbiausia sugalvokite ką laikytumėte tose lentynose? Gal tiktų daryti dalį prieinamą iš "išorės" ir dalį iš "vidaus"? Ar vonia bus taip, kad tie 30 cm bus tam pačiam gale kaip ir skalbimo mašina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 04 08, 14:43)
Čia gal reikia pirma susitarti kas vadinama lietučiu 

As maniau kad pas jus tokia kaip ir paprasta duso galva tik didesne siek tiek o tokio daikto lietuciu ir as nepavadinciau, bet ir dusu greiciausiai irgi, neuzpykite prasau. As nedaleidau minties kad tokia kazkas montuoja be papildomu daliu. Noriu dar paklausti ka turite uomenu sakydama ,,kriaukle''? Jus cia apie praustuva ar plautuve kalbat, is vaizdo plautuve lyg ir. Beje tuoj nuotraukoje kur ,,taip pas mus bus kadanors'' man labai patiko langu zaliuzes ar kas ten...neiziuriu, o del to lietucio pagalvojau kad gal irgi bus nepatogu, kazkaip labai arti krasto gaunasi, gal is lubu butu patogiau, manau jum verta butu apgalvot, nebent ten sarniras yra. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 09 balandžio 2013 - 17:35
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 04 09, 16:02)
As maniau kad pas jus tokia kaip ir paprasta duso galva tik didesne siek tiek o  tokio daikto lietuciu ir as nepavadinciau, bet ir dusu greiciausiai irgi, neuzpykite prasau. As nedaleidau  minties kad tokia kazkas montuoja be papildomu daliu.  Noriu dar paklausti ka turite uomenu sakydama  ,,kriaukle''? Jus cia apie praustuva ar plautuve kalbat, is vaizdo plautuve lyg ir. Beje tuoj nuotraukoje kur ,,taip pas mus bus kadanors'' man labai patiko langu zaliuzes ar kas ten...neiziuriu, o del to lietucio pagalvojau kad gal irgi bus nepatogu, kazkaip labai arti krasto gaunasi, gal is lubu butu patogiau, manau jum verta butu apgalvot. smile.gif

Nieko tokio 4u.gif Aš pati nežinau kaip teisingiau vadint šitą daiktą, bet paprasčiausiai dušu vadinu ir tiek ax.gif Va užtat kitiems parodžiiau naujovę biggrin.gif Kurios dar kartą pakartosiu nerekomenduoju (nebent valytoja samdoma rolleyes.gif )
O dabar pademonstruosiu savo tundriškumą blush2.gif Kuo skiriasi plautuvė ir praustuvas? Plautuvė virtuvinė kriauklė, o praustuvas vonioj? Jei taip, tai čia praustuvas ax.gif Arba liaudiškai vonios kriauklė.
Nuotrauka iš interneto platybių. Ten jei gerai įžiūrau tokios medinės žaliuzės (shutters). Labai gražiai atrodo, ypač senesniuose butuose/namuose aukštom lubom ir aukštais langais thumbup.gif Aišku ir interjerą reikia derinti.
Pas mus turėtų būti išcentruotas tas svajonių komplektas 2in1 ir stilas aukštesnis, kad mažiau taškytųsi. Be to svarstom P formos vonią, kad prie dušo būtų plačiau, tada išvis būtų liux thumbup.gif Tik dar neišsimatavom ar viskas tilps ax.gif Va tokio tipo (tik nežinau ar geriau užapvalinta ar kampuota):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 04 09, 15:38)
Kažkas panašaus į šitą variantą
user posted image
Kaip suprantu skalbimo mašina stovės priešais vonią ir užstos dalį jos?  g.gif
Jei taip, tai manau svarbiausia sugalvokite ką laikytumėte tose lentynose? Gal tiktų daryti dalį prieinamą iš "išorės" ir dalį iš "vidaus"? Ar vonia bus taip, kad tie 30 cm bus tam pačiam gale kaip ir skalbimo mašina?  g.gif

Taip, tie 30 cm bus tame pačiame gale kaip ir skalbimo mašina.
Atsakyti