Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 03 18, 18:31)
O kieno gamybos ta jūsų akmens masės vonia?

Tikrai nepasakysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2013 03 18, 18:05)
tikiu biggrin.gif taciau kai labai reikia ju dabar - tai ne su ziburiu negaliu rast sad.gif

matyt išpardavė ir daugiau nebeužsako, nes girdejau kad jas labai keikė meistrai nes partijos žiauriai skyrėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 kovo 2013 - 18:11
QUOTE(Ajste @ 2013 03 16, 03:06)

Niekas ir nerase kad visuose viesbuciuose filtrai stovi...skaitykite is naujo. smile.gif Nesuprantu ir nepatenkinima fiksuotais ir imontuojamais prietaisais. Kuom cia imontavimas detas juk buna ir nefiksuotu imontuojamu. O kad jums taip gavosi tai cia jau jusu klaida. Tas fiksuojamas, pvz is lubu kabantis atlieka tik lietucio funkcija, nieko nuostabaus kad jo neuztenka, tam yra papildomi irenginiai. Taigi is jusu lupu skambantis ..tokio nerekomenduoju'' - man skambejo mazdaug - mano sukos galvos plaukams koju plauku neissukuoja. Bet ta jau ir pati supratot. As lietuti attvirksciai rekomenduoju - bet ne tik ji viena o kaip papildoma dar viena prietaisa - jis suteikia man be galo patogumo ir malonumo. Del to vandens ant grindu tai nieko ir patart negaleciau - as jokios pertvaros isvis neturiu ir niekas man tragiskai neslampa, ir ant slapio kilimo nestoju, man skudurai vonioj nehigieniska. Del viso kito preliuminariai sutinku- ypac kad lengva prieziura turetu buti svariu prioritetu.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 18, 19:11)
matyt  išpardavė ir daugiau nebeužsako, nes girdejau kad jas labai keikė meistrai nes partijos žiauriai skyrėsi smile.gif



eh sad.gif tikrai apmaudu.. na bet as visviena tikiuosi kad kazkas turi kur nors tokiu, arba galu gale kas remontavosi, gal liko pas ka nors kokiu likuciu ir atsisauks i pagalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 18, 14:37)
mes irgi del sio klausymo ginciajames  ax.gif
si karta as kazkaip linkusi viska pakeisti, mano nuziureta vonia
o kokio dydzio bus duso "kabina"?
uzuolaidele visada bus galima veliau pakabinti  smile.gif

as irgi visada maudausi po dusu, o vyras su maze megsta vonia, gaila, kad mums si projektas netinka  ax.gif

Manau rodytuose nuotraukose galima ir vonia montuoti jei yra poreikis maudytis vonioj, ne tik praustis po dusu. Juk didziausias vietos taupotojas yra klozeto montavimas prie sienos dengiancios dali prausimosi zonos.

Renata_Bo, siai nebuvo sakyta, kad 'kai kuriuose' viesbuciuose yra filtrai, todel patikslinau 4u.gif Del duso irangos matyt neaiskiai nupasakojau, nez pas mus ne lietutis itaisytas, tiesiog didesne 'galva', bet tokio tipo kaip buna ir ant slangos, ji montuota i siena, o ne virs galvos, sukinejasi minimaliai (galima nuskalaut apatini stiklines pertvaros ketvirti ir tai nesiekia kampo prie sienos doh.gif: ). Vat tokio varianto ir nerekomenduociau is patirties, nes kaip minejau nuskalaut vonios krastus, sienas ir stikline pertvara juos valant, reikia kibirelio. Lietutis + standartinis dusas lankscia slangute manau super variantas, o taip dziaugiuosi siu variantu, nes atradau ne taip seniai, sorry jei kiti jau zinojot apie tai 4u.gif
Butas nuomojamas, musu sprendimu cia nera, bet gavom patirties naudojimesi todel komentuoju is patirties sitam ir kituose butuose kur teke gyventi wink.gif O ka naudojate vonioje vietoj kilimelio? Gal kamstini 'padekla'? Nes cia jau atsibodo kas savaite skalbti du kilimelius, kad nesurugtu doh.gif: naujoj vonioj svarstom sildomas grindis, bet ant grindu varveti nesinori...
Atsakyti
Va, musu dusas tokio tipo: user posted image
Dar papildysiu savo pasisakyma, kad atrodo gan graziai ir tvarkingai, kai slangute nesimakaluoja ir jos nereikia valyti. Bet asmeniskai as mieliau valyciau slangute, negu kaip dabar su kibireliu skalauciau valiklius ir nesvarumus nuo vonios krastu, sienu ir pervaros. Tokia mano asmenine nuomone ir patirtis, pasidalinau, nes tiesa sakant pati nebuciau pagalvojus apie tokius dalykus jei svarstyciau si varianta, tiesiog atrodytu tvarkinga ir minimalistiska 4u.gif
Atsakyti
pagieza2 , aš irgi esu išsisaugojusi šią nuotrauką kaip favoritę biggrin.gif man nerealiai gražu.. tik ta sienelė kur tvirtinamas wc turi būti apie 14 cm storio (bijau sumeluoti,bet kažkas į tą pusę)..
bet vat vyras labiau linksta prie paprasto pastatomo dušo, atseit toks kaip šis viešbučius primena smile.gif) kažin kaip čia atkalbėt jį g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!

Issauso ir mano gyvenime diena - kai vonios remontas tapo aktualia tema cool.gif

Vien paskaicius kelis forumus nesitiki, kad tiek sprendimu del ivairiu detaliu teks priimti doh.gif

Na bet manau apsisarvavus kantrybe - everything will be fine in the end 4u.gif





Atsakyti
Labas vakaras, planuojame pirkti Laufen firmos pakabinamus Pro serijos klozeta, bide ir vonia? Taip pat Ido Seven D pakabinama klozeta ir dviguba kriaukle. Kaip jums sitos firmos santechnine keramika? Pati visikai nenusimanau, o cia SM labai daug geros info gaunu. ACIU kas pades man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 03 20, 14:21)
) O ka naudojate vonioje vietoj kilimelio? Gal kamstini 'padekla'? Nes cia jau atsibodo kas savaite skalbti du kilimelius, kad nesurugtu doh.gif: naujoj vonioj svarstom sildomas grindis, bet ant grindu varveti nesinori...

Kad apart ranksluoscio nieko kito ir nenaudoju, grindys sildomos. smile.gif

QUOTE(Ajste @ 2013 03 20, 15:07)

Pgal mane tai cia taspat lietutis tik is sienos o ne is lubu, tiek to dabar apie kita. smile.gif Yra tarpinis variantas su ta slangute kaip pvz. kai slangas slepiasi vonios kraste, maisytuve ar sienoje. Manau tokiu atveju ji valyti tektu reciau. Beto slangas slangui nelygus, va tie tokie metaliniai tai tikrai sunkiai valosi o tuos plastikinus tik prasluostyt uztenka. O kad kabantis slangas vaizda gadina tai sutinku 100%.
Atsakyti
Čia matyt kaip kam, aš dar ant kilimėlio storą rankšluostį tiesiuosi, kad išlipti būtų minkščiau ax.gif , paskui rankšluostuką padžiaunu, o kilimėlis beveik nesudrėksta, beto ant šildomų grindų greit išdžiųsta, o ir taip skalbti dažnai nereikia, aš kas dvi savaitės praskalbiu, bet mūsų spalvos ryškios, dažnai skalbiant bijau, kad nenušustų smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! smile.gif

ka manote apie medinius baldus vonioje? Ar kuri nors turite? Su kokiais dzaugsmais ir vargais susiduriate?


Atsakyti