Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos merginos, atejo pavasaris, na bent kalendorinis tongue.gif ir nusprendeme su vyru, kad reikia vonios kamb. pasiremontuoti.Jokių įmantrių nedarysime, del lubu, sienų ir grindų kaip ir aišku, bet va kilo karštos diskusijos dėl pačios vonios g.gif vyras nori restauruoti, aš keisti. Vyro argunemtas - mažesnė kaina, be to špyžinė vonia labai gerai laiko šilumą.Bandau rasti argumentų akmens masės vonių naudai. Esu girdėjusi, kad jos gali skilti, o kaip del jų valymo?
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 03 18, 15:43)
Sveikos merginos, atejo pavasaris, na bent kalendorinis  tongue.gif ir nusprendeme su vyru, kad reikia vonios kamb. pasiremontuoti.Jokių įmantrių nedarysime, del lubu, sienų ir grindų kaip ir aišku, bet va kilo karštos diskusijos dėl pačios vonios  g.gif vyras nori restauruoti, aš keisti. Vyro argunemtas  - mažesnė kaina, be to špyžinė vonia labai gerai laiko šilumą.Bandau rasti argumentų akmens masės vonių naudai. Esu girdėjusi, kad jos gali skilti, o kaip del jų valymo?


Pas tevus tokia yra, maudytis niekas nesimaudo, nuo pastatymo kelis kartus ismegint maudemes doh.gif vanduo iskart atsala, plius pas juos melyna(buvo mada pries 12metu rolleyes.gif ) tai nesivalo, istisai nubalus nuo kalkiu, vaizdas tai kraupus, svelniai tariant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 10:26)
Man atrodo tas stiklas viršuje praktiškas dalykas - šviesos daugiau duše.


sis variantas labai grazus wub.gif
ypac plyteles patiko smile.gif

duso uzuolaida butina, mes turime sviesia kaip medziagine, pirkau nes labai patiko, bet paskui norejau grazinti, nes dazau plaukus namie, galvojau greitai isipurvins, bet jau kokie 4 metai ir dar grazi bei svari, pora kartu i metus nuimu ir imetu i skalbianke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 18, 15:13)
sis variantas labai grazus  wub.gif
ypac plyteles patiko  smile.gif

duso uzuolaida butina, mes turime sviesia kaip medziagine, pirkau nes labai patiko, bet paskui norejau grazinti, nes dazau plaukus namie, galvojau greitai isipurvins, bet jau kokie 4 metai ir dar grazi bei svari, pora kartu i metus nuimu ir imetu i skalbianke  smile.gif

Man šiame variante irgi viskas kone tobula ax.gif ir kaip tik planuojamuose namuose galiu lygiai taip pat pasidaryti, net ir langas toje pačioje vietoje bus.
Tik iškilo klausimas kaip ten dėl to tarpo, man kol ks atrodo kad nesitaškys, nes pats dušas bus kairiam kampe, bet kaip suprantu gali tekti kabinti užuolaidą...
O dabartinė užuolaidą aš irgi laikas nuo laiko praskalbiu ir vėl vos ne kaip nauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 03 18, 15:43)
Sveikos merginos, atejo pavasaris, na bent kalendorinis  tongue.gif ir nusprendeme su vyru, kad reikia vonios kamb. pasiremontuoti.Jokių įmantrių nedarysime, del lubu, sienų ir grindų kaip ir aišku, bet va kilo karštos diskusijos dėl pačios vonios  g.gif vyras nori restauruoti, aš keisti. Vyro argunemtas  - mažesnė kaina, be to špyžinė vonia labai gerai laiko šilumą.Bandau rasti argumentų akmens masės vonių naudai. Esu girdėjusi, kad jos gali skilti, o kaip del jų valymo?


mes irgi del sio klausymo ginciajames ax.gif
si karta as kazkaip linkusi viska pakeisti, mano nuziureta vonia

QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 16:22)
Man šiame variante irgi viskas kone tobula  ax.gif ir kaip tik planuojamuose namuose galiu lygiai taip pat pasidaryti, net ir langas toje pačioje vietoje bus.
Tik iškilo klausimas kaip ten dėl to tarpo, man kol ks atrodo kad nesitaškys, nes pats dušas bus kairiam kampe, bet kaip suprantu gali tekti kabinti užuolaidą...
O dabartinė užuolaidą aš irgi laikas nuo laiko praskalbiu ir vėl vos ne kaip nauja smile.gif


o kokio dydzio bus duso "kabina"?
uzuolaidele visada bus galima veliau pakabinti smile.gif

as irgi visada maudausi po dusu, o vyras su maze megsta vonia, gaila, kad mums si projektas netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 14:56)
O kaip tokiam siauram tarpe dar stiklą įpaišyti?  g.gif

siauras stiklines duris, kad ir iš dušo pusės, atsidarančias/užsidarančias 180 laipsnių, arba ant sienos
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 03 18, 14:47)
Pas tevus tokia yra, maudytis niekas nesimaudo, nuo pastatymo kelis kartus ismegint maudemes  doh.gif  vanduo iskart atsala, plius pas juos melyna(buvo mada pries 12metu  rolleyes.gif ) tai nesivalo, istisai nubalus nuo kalkiu, vaizdas tai kraupus, svelniai tariant  4u.gif

kaip supratau Jūs kalbėjote apie akmens masės vonia verysad.gif
Atsakyti
[quote=Kašaras,2013 03 18, 11:22]
[quote=Kašaras,2013 03 18, 10:33]
mielosios ir brangiosios, prasau pagalbos, ieskau po platuji interneta ir ne tik vienu plyteliu vonei.. jei kas matet tokias, prasau parasykite kur

http://images60.fotk...plyteles-vi.jpg
[/quote]
Senukuose prieš porą metų mačiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 18, 17:52)
Senukuose prieš porą metų mačiau biggrin.gif



tikiu biggrin.gif taciau kai labai reikia ju dabar - tai ne su ziburiu negaliu rast sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 03 18, 17:16)
kaip supratau Jūs kalbėjote apie akmens masės vonia  verysad.gif

Deja, bet taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 03 18, 18:09)
Deja, bet taip  4u.gif


O kieno gamybos ta jūsų akmens masės vonia?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 14:56)
O kaip tokiam siauram tarpe dar stiklą įpaišyti?  g.gif


geras klausimas g.gif o kiek realiai ten tas tarpas? ir ar isvis yra kaip stikla tvirtint? Nes jei jau nera kaip - tai tegu buna kaip yra - nerealiai grazu.. 4u.gif
Atsakyti