Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(pagieza2 @ 2013 02 23, 19:17)
Labai sudomino toks vonios kambario isplanavimas (ypac kai butuose vonios kambarys labai nedidelis smile.gif gal kas turit kazka panasaus? kokiu atsiliepimu turite?  4u.gif

user posted image

Ar teisingai galvoju, kad pasirinkus sitokį variantą nereikės išleisti pinigų dušo kabinai ar voniai, sutaupoma vietos (jei vonios kambarys siauresnis, tai kriauklė su spintute talpintūsi prie sienos priešais wc). Ką manot?



Negi niekas neturit komentarų? verysad.gif
Atsakyti
Na mano komentaras ne is patirties, o tiesiog nuomone - man labai grazu! Gal labiau pats dizainas. Tik vat idomu tas klozeto montavimas, ten jau gal neuzteks siaip gipsines sieneles, nes i mura remas turetu tvirtintis. Ir dusui gal vis tiek ar stiklines duris ar uzuolaidas padaryciau.
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2013 03 18, 08:25)
Negi niekas neturit komentarų?  verysad.gif

man blokuoja paveiksliuka, tad negaliu pakomentuot, nros labai noreciau rolleyes.gif
Atsakyti
Man gražu, dėl praktiškumo dar nieko negaliu pasakyti, pas save daryčiau/darysiu kažką panašaus, tokiu taveju manau jokio stiklo ar užuolaidėlių net nereikia.
Man atrodo tas stiklas viršuje praktiškas dalykas - šviesos daugiau duše.
user posted image
Atsakyti
mielosios ir brangiosios, prasau pagalbos, ieskau po platuji interneta ir ne tik vienu plyteliu vonei.. jei kas matet tokias, prasau parasykite kur

file:///C:/Users/Julija/Desktop/plyteles/vonios_plyteles.jpg
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2013 03 18, 10:33)
mielosios ir brangiosios, prasau pagalbos, ieskau po platuji interneta ir ne tik vienu plyteliu vonei.. jei kas matet tokias, prasau parasykite kur

file:///C:/Users/Julija/Desktop/plyteles/vonios_plyteles.jpg

Pataisykit nuorodą - gal kur internete yra?
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 03 18, 10:50)
Pataisykit nuorodą - gal kur internete yra?


blush2.gif intensyvei ieskau kaip ikelti nuotrauka is kompiuterio...kolei kas neradau sad.gif
Atsakyti
[quote=Kašaras,2013 03 18, 10:33]
mielosios ir brangiosios, prasau pagalbos, ieskau po platuji interneta ir ne tik vienu plyteliu vonei.. jei kas matet tokias, prasau parasykite kur

http://images60.fotk...plyteles-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 10:26)
Man gražu, dėl praktiškumo dar nieko negaliu pasakyti, pas save daryčiau/darysiu kažką panašaus, tokiu taveju manau jokio stiklo ar užuolaidėlių net nereikia.
Man atrodo tas stiklas viršuje praktiškas dalykas - šviesos daugiau duše.
user posted image


is patirties sakau - reikia arba duso uzuolaideles, arba stikliniu duru - mes buvom pasidare be, tai uzsiknisom valyt vandeni nuo visur, vis tik prisitaskom blush2.gif o jei dar vaikai maudosi - kaput.. doh.gif
tik svarbiausia - kad tu uzuolaideliu ar dureliu butu kuo maziau matyt - pvz., stikla daryti permatoma arba uzuolaida permatoma kabint. Mano supratimu, stiklas geriau, nes uzuolaida labai apsitersia, ja reikia nuemus valyti, keisti, ja reikia tvirtinti ant kazko virsuj. Stiklas butu idealiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2013 03 18, 09:25)
Negi niekas neturit komentarų?  verysad.gif


dizainas super wub.gif ypač grindys. Mano sena svajonė wub.gif
bet reliai Jums ten teks gyventi. Nežinau. praktiškumo bus nedaug, o ypač kliūna puodas beveik ant durų

bet atiduodu pagarbą mažai WC bibliotekai - labai praktiškas sprendimas lotuliukas.gif

o stilklines duris reiktų numatyti vienareikšmiškai - prisitaško tikrai daug

o kas pigiau - siena, kuri apklijuota mozaika ar stiklinė dušo sienelė - čia dar labai didelis klausimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panevėžys: 18 kovo 2013 - 13:30
QUOTE(RitaRazi @ 2013 03 18, 13:02)
is patirties sakau - reikia arba duso uzuolaideles, arba stikliniu duru - mes buvom pasidare be, tai uzsiknisom valyt vandeni nuo visur, vis tik prisitaskom blush2.gif o jei dar vaikai maudosi - kaput.. doh.gif
tik svarbiausia - kad tu uzuolaideliu ar dureliu butu kuo maziau matyt - pvz., stikla daryti permatoma arba uzuolaida permatoma kabint. Mano supratimu, stiklas geriau, nes uzuolaida labai apsitersia, ja reikia nuemus valyti, keisti, ja reikia tvirtinti ant kazko virsuj. Stiklas butu idealiausia smile.gif

O kaip tokiam siauram tarpe dar stiklą įpaišyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 03 18, 09:26)
Man gražu, dėl praktiškumo dar nieko negaliu pasakyti, pas save daryčiau/darysiu kažką panašaus, tokiu taveju manau jokio stiklo ar užuolaidėlių net nereikia.
Man atrodo tas stiklas viršuje praktiškas dalykas - šviesos daugiau duše.
user posted image


Man čia kokios gražios sienų plytelės wub.gif Tokios būtų idealu, tik bijau, kad tiesiai nesusidėsime patys, nedidelės jos sad.gif
Atsakyti