Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Ar darot hidroizoliacija vonioj?
Mano plyteliu klojejas ima uz ja papildomai, del to mastau gal paciai pasidaryti. Ar esat kuri dariusi?

Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 03 09, 12:44)
Laba grazu  thumbup.gif
O kazkas klause del gyvatuko,tai man atrodo jis yra Elonikos.


Niu zinokit, ieskojau as Elonikoj, niu nerandu ir vsio verysad.gif . HErmio yra panasiu, bet tik metriniai, cia man rodos daugiau, nes pakopeliu daugiau. Cia ir lenkti ir tiesiu yra, mes butent tokio ir ieskom. Santechnikas sake, kad nier cia ko pult pas uzsieniecius, patikimi ir lietuviski
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 03 10, 10:10)
Ar darot hidroizoliacija vonioj?
Mano plyteliu klojejas ima uz ja papildomai, del to mastau gal paciai pasidaryti. Ar esat kuri dariusi?

Hidroizoliacija vonios patalpoje būtina, bet ją labai paprasta padaryti patiems, yra tokia mėlyna masė ir ją paprastai visas grindis ir sienas ištepliojat voleliu smile.gif Pas mus vonia didelė, tai kur ne tokios drėgnos zonos pilka hidroizoliacija ištepta, o visur kitur - mėlyna.
Atsakyti
QUOTE(maze11 @ 2013 03 09, 19:52)
man ir patinka pakabinami, bet ka reiktu daryt jei, pvz, koks bakelis leist vandeni pradetu, tai taip lengvai nebeprieisi, kad pravalytum ji  doh.gif  g.gif Kas susidure gal jau? Kaip sprendziat?


Kaip bakelis gali pradeti leisti, jei jis nera pazeistas tai plastike skyles siaip sau neatsiranda, sugesti gali mechanizmai, tarpines susideveti - o tai lengvai keiciamas ir taisomas dalykas, neardant sienos, tiesiog pro mygtuko anga.
QUOTE(Grelita @ 2013 03 10, 12:10)
Ar darot hidroizoliacija vonioj?
Mano plyteliu klojejas ima uz ja papildomai, del to mastau gal paciai pasidaryti. Ar esat kuri dariusi?

Hidroizoliacija yra butina. Butina dar prie jos juosta per visa perimetra, tarp grindu ir sienu, kampuose, ten kur sudurimai gipsu, ploksciu ar net betonu, amortizacines juostos vietoje. Pries pacia hidroizoliacija butina dar nutepti pavirsius gruntu pries tai pasluovus ar issiurbus patalpas. Hidroizoliacijos spalvos priklauso nuo gamintojo ir paskirties, nebutinai melyna, buna ir zaliu, ir roziniu,ir pilku ir net juodu. Tepti reikia 2-3 sluoksnius, nuo grindu uzeiti ir ant sienu, siek tiek uzlipus virs juostos . Tikrai nebutina tepti visu sienu iki pat lubu. Pati tikrai galite ta padaryti tik perspeju kad drabuziai neatsiskalbs o pakliuvos ant odos ir sudziuvus tenka gerokai pakrapstyt. smile.gif Pagooglinus apstu aprasymu su foto, na pvz.[URL=anizmai, tarpines - o tai lengvai keiciamas ir taisomas dalykas].[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 10 kovo 2013 - 12:49
Aš pvz labai gailiuosi, kad savo laiku įsirengiant namą nei vienoje vonioje nedarėm pakabinamo ir dabar vis galvoju ar nėra galimybės jį įsirengti, na kažkokią sienelę pasidaryti ar pan. ? Gal kas jau statėtės tokį klozetą, vietoj pastatomo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 10, 16:34)
Aš pvz labai gailiuosi, kad savo laiku įsirengiant namą nei vienoje vonioje nedarėm pakabinamo ir dabar vis galvoju ar nėra galimybės jį įsirengti, na kažkokią sienelę pasidaryti ar pan. ? Gal kas jau statėtės tokį klozetą, vietoj pastatomo?  4u.gif

manau neturetu buti problemu pasikeisti. nes visa potinkine sistema pasislepia po gipso sienele. tai ja bet kada galima padaryti.
Atsakyti
sveikos,noretciau pasiteirauti ar kas turite Creavit firmos klozeta,mes norine pirkti clasik serijos,butu gerai isgirsti atsiliepimu ,jei kas turite,ar gerai veikia?
Atsakyti
QUOTE(dirgle @ 2013 03 10, 11:16)
Niu zinokit, ieskojau as Elonikoj, niu nerandu ir vsio verysad.gif . HErmio yra panasiu, bet tik metriniai, cia man rodos daugiau, nes pakopeliu daugiau. Cia ir lenkti ir tiesiu yra, mes butent tokio ir ieskom. Santechnikas sake, kad nier cia ko pult pas uzsieniecius, patikimi ir lietuviski

Nu Elonikoj tikrai turi buti, as turiu Elonikos toki katalogeli,tikraii yra, dar pati norejau toki imti,tik man buvo per aukstas ir kaina netiko.

QUOTE(Renata_Bo @ 2013 03 10, 12:47)
Hidroizoliacija yra butina. Butina dar prie jos juosta per visa perimetra, tarp grindu ir sienu, kampuose, ten kur sudurimai gipsu, ploksciu ar net betonu, amortizacines juostos vietoje. Pries pacia hidroizoliacija butina dar nutepti pavirsius gruntu pries tai pasluovus ar issiurbus patalpas. Hidroizoliacijos spalvos priklauso nuo gamintojo ir paskirties, nebutinai melyna, buna ir zaliu, ir roziniu,ir pilku ir net juodu. Tepti reikia  2-3 sluoksnius, nuo grindu uzeiti ir ant sienu, siek tiek uzlipus virs juostos . Tikrai nebutina tepti visu sienu iki pat lubu. Pati tikrai galite ta padaryti tik perspeju kad drabuziai neatsiskalbs o  pakliuvos ant odos ir sudziuvus tenka gerokai pakrapstyt.  smile.gif Pagooglinus apstu aprasymu su foto, na pvz.[URL=anizmai, tarpines - o tai lengvai keiciamas ir taisomas dalykas].[/URL]

Nu zinokit pagooglinus nieko gero neradau verysad.gif norejosi kokios vaizdines medziagos,bet neradau. O siaip tai labai aciu uz pagalba su info drinks_cheers.gif Tepti speju su voleliu 2-3 sluoksnius? O juosta uzklijavus ant jos dar koses tos uztepti? Ir del gruntavimo, gruntuojasi ir grindys ar tik sienos? Ir pirma ant gruntuoto pavirsius klijuoju juosta ant sudurimu ir kampu,o tada kose,taip? Nu tikiuosi nesamoniu nepridarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 03 11, 22:33)

Nu zinokit pagooglinus nieko gero neradau  verysad.gif norejosi kokios vaizdines medziagos,bet neradau. O siaip tai labai aciu uz pagalba su info  drinks_cheers.gif Tepti speju su voleliu 2-3 sluoksnius? O juosta uzklijavus ant jos dar koses tos uztepti? Ir del gruntavimo, gruntuojasi ir grindys ar tik sienos? Ir pirma ant gruntuoto pavirsius klijuoju juosta ant sudurimu ir kampu,o tada kose,taip? Nu tikiuosi nesamoniu nepridarysiu  lotuliukas.gif

tepkit teptuku, storesniu/platesniu, kad neuzknistu ilgai bruzint smile.gif papasakosiu kaip mes darem smile.gif pradzioje nusigruntavom sienas, tada grindis vienu sluoksniu tos hidroizoliacijos (pirkom kazkokia rozines spalvos is senuku,nebuvo labai jau koses pavidalo, greiciau kaip kokie klampesni dazai), tada klijavom juosta palei kampus. paprastai,reikia neskubant pridejus juosta tepti ant jos,kad persisunktu ir tada liptu prie grindu ar sienos. po to jau dar karta tepkite grindis hidroizoliacija, riebiai patepdami ir ta juosta. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2013 03 08, 13:25)
o cia musu vonia dar truksta maisytuvo, kuria jau uzsakytas smile.gif pastatomo praustuvo ir pakabinamos spinteles  doh.gif



Kas turit tokias duso sieneles, pasidalinkit patirtimi, ar nelabai apsunkinta ju prieziura, turiu galvoje apkalkejima. Mes irgi norim tokiu, tik abejojam kokias imti - matnes, ar skaidrias. Labai tos kalkes gasdina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 10, 16:34)
Aš pvz labai gailiuosi, kad savo laiku įsirengiant namą nei vienoje vonioje nedarėm pakabinamo ir dabar vis galvoju ar nėra galimybės jį įsirengti, na kažkokią sienelę pasidaryti ar pan. ? Gal kas jau statėtės tokį klozetą, vietoj pastatomo?  4u.gif


jeigu nenorite daryti didelių remontų, būna tokie pakabinami unitazai be potinkinio rėmo ir kabinasi ant sienos su visu bakeliu. Tik kanalizacijos vamzdis tuomet turi būti iš sienos, o ne iš grindų

nu tipo tokie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panevėžys: 12 kovo 2013 - 19:12
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 10, 15:34)
Aš pvz labai gailiuosi, kad savo laiku įsirengiant namą nei vienoje vonioje nedarėm pakabinamo ir dabar vis galvoju ar nėra galimybės jį įsirengti, na kažkokią sienelę pasidaryti ar pan. ? Gal kas jau statėtės tokį klozetą, vietoj pastatomo?  4u.gif

Prie sienos montuojasi potinklinė sistema, "apsiuvama" gipso kartonu, klijuojama plytelėmis, kabinamas unitazas.
QUOTE(melynas dangus @ 2013 03 12, 15:11)
Kas turit tokias duso sieneles, pasidalinkit patirtimi, ar nelabai apsunkinta ju prieziura, turiu galvoje apkalkejima. Mes irgi norim tokiu, tik abejojam kokias imti - matnes, ar skaidrias. Labai tos kalkes gasdina  doh.gif

Jei po kiekvieno maudymosi nuo sienelių nubrauksit vandenį - priežiūros reikės minimalios. Ant matinių mažiau matosi ax.gif
Atsakyti