Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(wspring @ 2013 03 04, 18:46)
Sveiki, gal matėt kur galima  įsigyti medžio imitacijios vonios panelę, ar čia pas baldininkus reikia kreiptis  g.gif ?
user posted image


Yra originalių, bet kainos ta iš kosmoso srities.
Galima kreiptis į baldininkus, bet čia jau didelė rizika, nes medis ar jo pakaitalas tiesiogiai kontaktuos su vandeniu, kur per laiką gali išlysti gamybos brokai (teko tokį variantą matyti).
Kaip alternatyvą siūlau tokį variantą (taip pat teko matyti):
1. Daryti vonios apdailą apklijuojant plytelėmis.
2. Plyteles parinkti medžio ale grindų imitacijos. Kad neatrodytų standartiškai, yra tų plytelių ir ilgų metrinių ir kitų dydžių. Na čia jau nuo skonio priklauso.
Ramiai turškensitės, be baimės, kad vanduo kokią puslę iškels smile.gif
Atsakyti
arba galima priziureti apdaila mirksiukas.gif
po maudyniu nusausinti (ne ilgiau negu 1 minute uztrunku), kad neliktu tiesioginio kontakto su vandeniu
ir rinktis firma kuri ne tik pagamins bet ir suteiks garantijas drinks_cheers.gif t.y. gerai impregnavus, gerai uztepus silikona montuojant ir gerai priziurint - problemos tikrai nebus + gera ventiliacija visa laika, kad dregmes nebutu

p.s. prisiminkit virtuve ir zona apie kriaukle. Na pas mane jokiu problemu, nors ten irgi plokste, o vandens ten taskosi n kartu daugiau negu vonioje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 03 04, 22:56)
Gal patarsit kokius kranus pirkti smile.gif Domina iš pigesnių gamintojų, nes gerų brand'ų neįpirksim  biggrin.gif

as alpstu del sito maaisytuvo http://www.e-ciupk.l...ogo-rog-bun010c , bet kaina mane vis dar gasdina... doh.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 03 05, 13:31)
as alpstu del sito maaisytuvo http://www.e-ciupk.l...ogo-rog-bun010c  , bet kaina mane vis dar gasdina... doh.gif  unsure.gif  blush2.gif

butent del sito, ar del sitos firmos? smile.gif man butu labai idomu daugiau apie juos suzinoti, nes musu dizainere tokius ir siulo. Tikrai grazus, is pradziu pasirode labai brangus, bet su jos gaunama nuolaida ne ka brangiau nei is senuku grohe ar kitokie..
Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2013 03 05, 13:08)
arba galima priziureti apdaila  mirksiukas.gif
po maudyniu nusausinti (ne ilgiau negu 1 minute uztrunku), kad neliktu tiesioginio kontakto su vandeniu
ir rinktis firma kuri ne tik pagamins bet ir suteiks garantijas drinks_cheers.gif t.y. gerai impregnavus, gerai uztepus silikona montuojant ir gerai priziurint - problemos tikrai nebus + gera ventiliacija visa laika, kad dregmes nebutu

p.s. prisiminkit virtuve ir zona apie kriaukle. Na pas mane jokiu problemu, nors ten irgi plokste, o vandens ten taskosi n kartu daugiau negu vonioje drinks_cheers.gif

Nesutinku su tuo 4u.gif , kad sausint po kiekvienų maudynių, aišku jei dar viena maudysites tai galbūt, bet jei ta vonia naudosis kokie trys na du ax.gif suaugę ir dar du vaikučiai pabiručiai su visokioms savo antytėmis, ir kitais mielais žaisliukais, kuriuos vaikai labai mėgsta voniose leisti, tai tiesiog pavargsite belakstydama ir betikrindama ar vėl kas nors neaptaškė, neapliejo dar kažkaip kitaip nesušlapino tos apdailos doh.gif O ir pati išlipdama iš vonios jausitės kaip ant žarijų, kad neduok dieve neaptikštų smile.gif. Aš tai vadovaujuosi nuostata, kad namai man o ne aš jiems turiu tarnauti smile.gif, kad ir koks ten grožis būtų kataloguose ar pan. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 05 kovo 2013 - 14:28
QUOTE(Tanite @ 2013 03 05, 00:28)
o į kokias kainos ribas norit įtaikyti? būdami studentai atsimenu su vyru taupumo sumetimais pirkome maišytuvą voniai. na ne patį pigiausią, bet iš tų pigesniųjų kategorijos. na ir teko keist po metų, nes rankenėlė nulūžo... garantijos neturėjom, nes kažkur čekį pametę buvom ar kažkas panašaus, nebepamenu. tai siūlyčiau verčiau rinktis žinomo gamintojo pigesnės linijos maišytuvus (Pvz), nei kad kažką neaiškaus.

Na, norėčiau vidutinių kainų, nes kai reikia viską voniai susipirkt su visom priklausančiom dalim apie 1500 kainuos, gal net ir daugiau doh.gif Tai ir ieškau pigesnių alternatyvų, į turginius po 20-40 lt nežiūriu biggrin.gif Bet už bide kraniuką mokėt 250 lt irgi nenusiteikus rolleyes.gif O dar norėčiau iš vienos linijos kad būtų praustuvo čiaupas, bidė, vonios maišytuvas ir dušo maišytuvas su stovu smile.gif
QUOTE(Danbo @ 2013 03 05, 12:31)
as alpstu del sito maaisytuvo http://www.e-ciupk.l...ogo-rog-bun010c  , bet kaina mane vis dar gasdina... doh.gif  unsure.gif  blush2.gif

Šitas man irgi ypatingai gražus wub.gif Tik kainelė kramsnoja biggrin.gif Jei reiktų tik dviejų daiktų, su mielu noru priglausčiau savo vonioje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 03 05, 12:41)
butent del sito, ar del sitos firmos? smile.gif man butu labai idomu daugiau apie juos suzinoti, nes musu dizainere tokius ir siulo. Tikrai grazus, is pradziu pasirode labai brangus, bet su jos gaunama nuolaida ne ka brangiau nei is senuku grohe ar kitokie..

butent del sito modelio smile.gif i firmas nesigilinau dar, dabar klausimas ar pradzioje kriaukle pirkti ar maisytuva ir tada ji derinti doh.gif smile.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 05, 14:26)
Nesutinku su tuo  4u.gif , kad sausint po kiekvienų maudynių, aišku jei dar viena maudysites tai galbūt, bet jei ta vonia naudosis kokie trys na du  ax.gif  suaugę ir dar du vaikučiai pabiručiai su visokioms savo antytėmis, ir kitais mielais žaisliukais, kuriuos vaikai labai mėgsta voniose leisti, tai tiesiog pavargsite belakstydama ir betikrindama ar vėl kas nors neaptaškė, neapliejo dar kažkaip kitaip nesušlapino tos apdailos  doh.gif O ir pati išlipdama iš vonios jausitės kaip ant žarijų, kad neduok dieve neaptikštų smile.gif. Aš tai vadovaujuosi nuostata, kad namai man o ne aš jiems turiu tarnauti smile.gif, kad ir koks ten grožis būtų kataloguose ar pan.  smile.gif

pasisakysiu apei valyma. pati po kiekvienu ilgesniu maudyniu valau vonios plyteles, nes jauciu kazkokia fobija, jog plyteliu tarpuose isiveis pelesis unsure.gif doh.gif kadangi turim garine duso kabina, tai garas vistiek kazkiek iseina is kabinos, todel puse sienu buna dregnos, matyt, ventiliatorius nespeja taip greit istraukti dregmes. gal kas pasiulys kokia priemone, kuria galima tarpus patepti, kad nesikabintu jokia zaraza? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(irisas @ 2013 03 05, 14:34)
Na, norėčiau vidutinių kainų, nes kai reikia viską voniai susipirkt su visom priklausančiom dalim apie 1500 kainuos, gal net ir daugiau  doh.gif Tai ir ieškau pigesnių alternatyvų, į turginius po 20-40 lt nežiūriu  biggrin.gif Bet už bide kraniuką mokėt 250 lt irgi nenusiteikus  rolleyes.gif O dar norėčiau iš vienos linijos kad būtų praustuvo čiaupas, bidė, vonios maišytuvas ir dušo maišytuvas su stovu smile.gif

Šitas man irgi ypatingai gražus  wub.gif Tik kainelė kramsnoja  biggrin.gif Jei reiktų tik dviejų daiktų, su mielu noru priglausčiau savo vonioje  biggrin.gif

mes kai paskaiciavom, kad vonios kambario irengimas kainavo apie 10 000 lt ir dar truksta kriaukles, stalvirsio, ciaupo ir spinteles doh.gif net bloga darosi, kas bus toliau, kai reikes remontuot likusias patalpas...
beje, tas ciaupas kai tik atradau ji kainavo su akcija gal 260 pinigu,vepla buvau, kad nenusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 05, 15:26)
Nesutinku su tuo  4u.gif , kad sausint po kiekvienų maudynių, aišku jei dar viena maudysites tai galbūt, bet jei ta vonia naudosis kokie trys na du  ax.gif  suaugę ir dar du vaikučiai pabiručiai su visokioms savo antytėmis, ir kitais mielais žaisliukais, kuriuos vaikai labai mėgsta voniose leisti, tai tiesiog pavargsite belakstydama ir betikrindama ar vėl kas nors neaptaškė, neapliejo dar kažkaip kitaip nesušlapino tos apdailos  doh.gif O ir pati išlipdama iš vonios jausitės kaip ant žarijų, kad neduok dieve neaptikštų smile.gif. Aš tai vadovaujuosi nuostata, kad namai man o ne aš jiems turiu tarnauti smile.gif, kad ir koks ten grožis būtų kataloguose ar pan.  smile.gif

jei paskaitytumet idemiau amatytumet, kad pas mane tokia apdaila. Ir vaiku turiu ne viena, ir tikrai nevargstu lakstydama, ir tikrai netarnauju doh.gif ir ant zariju nesijauciu doh.gif
o po maudyniu tvarkant vonia sonus perbraukti, kad nusausint labai jau nuvargina cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2013 03 05, 15:44)
jei paskaitytumet idemiau amatytumet, kad pas mane tokia apdaila. Ir vaiku turiu ne viena, ir tikrai nevargstu lakstydama, ir tikrai netarnauju doh.gif ir ant zariju nesijauciu doh.gif
o po maudyniu tvarkant  vonia sonus perbraukti, kad nusausint labai jau nuvargina  cool.gif

jei nesunku, baldininko kontaktus gal galima į až? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 03 05, 16:38)
gal kas pasiulys kokia priemone, kuria galima tarpus patepti, kad nesikabintu jokia zaraza? rolleyes.gif
Papildyta:

Teko tik girdėti apie priemonę plytelių tarpams - delfinas, apsaugo nuo visokio brudo.
Atsakyti
gal kas turite tokį dvigubą praustuvą Nadja, (Marmite/Švedija), domina atsiliepimai:

user posted image
Atsakyti
arba tokį, MP120D-LILLY

user posted image
Atsakyti