Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Viskas, isgreze biggrin.gif thumbup.gif Atsiunte siandien parduotuve kur pirkom vonia du vyrukus. Ant ju robu buvo parasyta grezimas.com. Mokejau pavedimu ne ju firmai bet parduotuvei tai - 217 Lt, viskas oficialiai, kaip supratau jei kas atsitiktu voniai greziant jie jau prisiimtu kalte unsure.gif
Maciau iranga su kuria dirbo, supratau kodel paprastas santechnikas negaletu tu skyliu isgrezt...

Voveryyte, aciu jums, neprireike 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Sakykit ar reikalinga LCC glazūros padengimas tualete?
Ka jis duoda ir ar tikrai verta investuot 130Lt uz ta padengima? ax.gif

Issirinkom Laufen Pro Nordic wc ir uzmaciau,kad dar galima padengti LCC.
Svarstom su vyru ar verta. Nes pries tai nesam tokiu dalyku tureje ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Medlieva @ 2012 10 12, 19:18)
Mes pirkome plieninę Kaldewei, tai esu labai patenkinta thumbup.gif . Prieš pastatant apipurškėm "makrofleksu" ir užspaudėme laikraščiais. Tikrai nepastebėjau, kad ji šalta, slidi ar dar kuo nors bloga ax.gif Naudojame ją dar tik nuo birželio, bet tikrai nesigailiu ją pasirinkus smile.gif
Tiesa, papildomai pirkome kažkokį PERL apdirbimą, kad lengviau valytusi, tai ir su valymu jokių problemų thumbup.gif

Pas mano sesę jau 20 metų plieninė vonia, tai sako, kad kitokios net nesirinktų 4u.gif


Gal galite parasyt koki modeliuka turit? Ar is brangesniu ar pigesniu ta Kaldewei vonia?

NElabai suvokiu kodel toks kainu skirtumas, tarkim Saniform plius apie 600lt kainuoja, o Classic Duo jau 1600lt g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Pas mus Kaldewei Assimetric duo, makrofleksu nepurškėm, tik garsą izoliuojančią medžiagą klijavo. Nešalta biggrin.gif
Ir voniai ir wc, ir kriauklėms rinkomės tą paviršiaus padengimą (pearl efektas jei neklystu).
Tai ką pastebėjau, kad vonia ar dušo padėklas jei ir apsitaško, tai į tokius lašus kimba ir gražiai nuteka. Ir valymas labai paprastas, nes kažkaip "netraukia' nešvarumų.
Atsakyti
Laba diena,

Turiu aš tokį galvosūkį... Radau labai gražias plyteles vonios sienoms, spalva tokia kokios ir ieškojau, bet dydis - 30*60. T.y. labai didelės. Mūsų būsimas vonios kambariukas tikrai nedidelis, kaip daugumoje daugiabučių (grindų plotas vos 3 kvadratai) doh.gif Ką jūs manot apie dideles plyteles mažoje erdvėje? ax.gif
Atsakyti
man klausimas dėl rankšluoščių džiovintuvo. kadangi kabinsime elektrinį, išsirinkau kaip ir džiovintuvai čia, jie sako, kad tiesiog įsuktų teną ir pripiltų antifrizo. klausimas, ar rizikinga patiems pilti tą antifrizą, ar verta primokėti už tą paslaugą 80 lt? g.gif nes nu darbas, tai ne plytas nešiot... negi galima kažkaip netinkamai jį įpilti patiems?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 10 16, 12:04)

Gal galite parasyt koki modeliuka turit? Ar is brangesniu ar pigesniu ta Kaldewei vonia?

NElabai suvokiu kodel toks kainu skirtumas, tarkim Saniform plius apie 600lt kainuoja, o Classic Duo jau 1600lt  g.gif  g.gif  g.gif


Mes turime ta pigesne, tik papildomai padengeme Pearl, 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kas V@B subway turit. Man šian santechnikai pakabino ir supeikė, kad kažkokie ten tvirtinimai plastmasiniai, nelaikyt gali g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita__ @ 2012 10 16, 14:39)
Laba diena,

Turiu aš tokį galvosūkį... Radau labai gražias plyteles vonios sienoms, spalva tokia kokios ir ieškojau, bet dydis - 30*60. T.y. labai didelės. Mūsų būsimas vonios kambariukas tikrai nedidelis, kaip daugumoje daugiabučių (grindų plotas vos 3 kvadratai)  doh.gif  Ką jūs manot apie dideles plyteles mažoje erdvėje?  ax.gif


ir aš tokias nusipirkau, grindų plotas 4 m2 smile.gif Tikiuosi bus gražiai, nes pas mane dar ir kelios plytelės sudaro akmenu paveiksla blush2.gif Labai jų norėjau, tai teks plytelių klijuotojui kažkaip suktis ir daryt kad būtų gražu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita__ @ 2012 10 16, 14:39)
Laba diena,

Turiu aš tokį galvosūkį... Radau labai gražias plyteles vonios sienoms, spalva tokia kokios ir ieškojau, bet dydis - 30*60. T.y. labai didelės. Mūsų būsimas vonios kambariukas tikrai nedidelis, kaip daugumoje daugiabučių (grindų plotas vos 3 kvadratai)  doh.gif  Ką jūs manot apie dideles plyteles mažoje erdvėje?  ax.gif


didelės plytelės optiškai praplečia erdvę, bet labai mažai patalpai, aš taip galvoju, kad nereikėtų persistengti, kad neišsibėgiotų griovelių simetrija bendrame vaizde pjaustant ties patalpų kampais 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 19, 02:49)
didelės plytelės optiškai praplečia erdvę, bet labai mažai patalpai, aš taip galvoju, kad nereikėtų persistengti, kad neišsibėgiotų griovelių simetrija bendrame vaizde pjaustant ties patalpų kampais 4u.gif  ax.gif



Sutinku su tavo mintim thumbup.gif . Matyt, kad keisim savo vonios viziją. Pagalvojom, kad gaila nusipirkti didžiules plyteles ir jas daug pjaustyti.... Belieka toliau mąstyti g.gif

Ačiū už komentarus smile.gif
Atsakyti
O kaip yra su plyteliu spalvom?
Pas mus ganetinai nemaza vonios patalpa ir pvz. tamsiai rudos plyteles jos neslegtu (derinamos su sviesiomis, aisku). Bet galvoju, ar nebus per daug valymo? At tamsiu turbut viskas labai matosi? Ar matosi labiau ant sviesiu?.
Galvoju apie sitas

rudos

ara sitas

kakavines

derinant su baltom is tos pacios kolekcijos.

Patarkit, turiu skubiai apsispresti sad.gif

Grindys tamsiai rudos (kakaviniu nebera prekyboje).
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 19, 09:53)
O kaip yra su plyteliu spalvom?
Pas mus ganetinai nemaza vonios patalpa ir pvz. tamsiai rudos plyteles jos neslegtu (derinamos su sviesiomis, aisku). Bet galvoju, ar nebus per daug valymo? At tamsiu turbut viskas labai matosi? Ar matosi labiau ant sviesiu?.
Galvoju apie sitas

rudos

ara sitas

kakavines

derinant su baltom is tos pacios kolekcijos.

Patarkit, turiu skubiai apsispresti sad.gif

Grindys tamsiai rudos (kakaviniu nebera prekyboje).


Kažkaip aš jų natūroj neužfiksavau g.gif Ar nebus didelis plotas labai marga. Šiaip dėčiau daugiau šviesių, o tamsių kažkur tik kaip akcentą. kad neužtamsint ir mažiau valyt. Arba tamsias kur mažiau užtyška, nes tikrai su tamsiom daugiau valymo.
Atsakyti