Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 23, 11:19)
Klasikinė bus vonia Jūsų? Dar kažkur dėsis baltą medį, gal baldai tokie bus?
Jau įsivaizduoju Jūsų vonią, tik man dušo kabinos iš plytelių, klasikinės norėtųsi.

Mediniu lubu neslepem visam name 4u.gif Baldai desis ale juodo medzio, yra albume irgi smile.gif http://public.fotki....ai/photo-4.html Stilius bus klasikinis maisytas su skandinavisku 4u.gif Dusas toks del to, kad mazai vietos uzima, o kai nereikia durys tiesiog uzdaromos i vidu, prie sienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 23 vasario 2013 - 10:53
Labai sudomino toks vonios kambario isplanavimas (ypac kai butuose vonios kambarys labai nedidelis smile.gif gal kas turit kazka panasaus? kokiu atsiliepimu turite? 4u.gif

user posted image

Ar teisingai galvoju, kad pasirinkus sitokį variantą nereikės išleisti pinigų dušo kabinai ar voniai, sutaupoma vietos (jei vonios kambarys siauresnis, tai kriauklė su spintute talpintūsi prie sienos priešais wc). Ką manot?
Atsakyti
O ką dedate ant lango vonioje: zaliuzes, roletus?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 23, 10:19)
Klasikinė bus vonia Jūsų? Dar kažkur dėsis baltą medį, gal baldai tokie bus?
Jau įsivaizduoju Jūsų vonią, tik man dušo kabinos iš plytelių, klasikinės norėtųsi.
Gyvatuką plieninį Senukuose pirkau kai 30 proc. nuolaida viskam buvo.
Kaina normali gavos sakyčiau g.gif

As irgi siandien nulekiau gyvatuko kol dar 30 proc buvo ax.gif
Ir va radau kito lietuviu gamintojo vandens linijos , ir kaina tikrai super gavosi su tokia nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2013 02 23, 19:47)
O ką dedate ant lango vonioje: zaliuzes, roletus?

Mes roletus, gal tinka ir žaliuzės, bet jos man aplamai ne prie dūšios smile.gif, o roletai arti stiklo, lieka laisvos palangės, kolkas gerai valosi, žodžiu patenkinti tokiu sprendimu smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal matet kur parduoda wenko vonios aksesuarus? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 30, 19:37)
Merginos, dėkui už patarimus.
Ant greitųjų pabraižiau planelį turėtų būti aiškiau.
Žinau, kad reiktų iš karto paderinti su santechniku, bet pradžiai noriu bent žinoti, ko noriu. smile.gif

user posted image
vonios kambarys, kaip ir minėjau 1,80*2,28 (vienoj sienoj yra durys, toje ilgesnėje, tai kairėj pusėj iki durų 0,68 , durys - 0,80, ir dešiniau durų 0,80)

Į paveiksliukų spalvas, nekreipkit dėmesio.  rolleyes.gif


Žinokit, pasitarusi su santechnikais, likau prie antro varianto.
Ten kur kriauklė, bus stalviršis per visą ilgį, 60 cm užims kriauklė, o ant likusios dalies bus galima pasidėti koius nors daiktelius. Po kriaukle bus spintutė. Manau, viskas bus gerai.
Aij, beje, atsisakiau atidaromų durų, bus stumdomos. Visgi, per maža mano vonia atidaromom durim. ax.gif


QUOTE(Grelita @ 2013 02 05, 18:40)
O kaip del Grohe maisytuvu? Man Celsyj rekomendavo butent juos  ax.gif


Aš irgi įsigijau Grohe maišytuvą, tai bus matyt. Bet kiek teko girdėti Hansgrohe, Grohe, Oras maištuvai yra geri. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2013 02 24, 20:36)
Labas vakaras, gal matet kur parduoda wenko vonios aksesuarus? Ačiū

Mačiau ir ebay ir amazon.com, bet manau tikrai yra kas prekiauja normaliai jais t.y. galima įsigyti visą aksesuarų seriją, o ne pavienius, mes pirkomės iš http://spirella.ch/ irgi pasirinkimas didelis ir prie visokio interjero galima paderinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 vasario 2013 - 20:09
QUOTE(Lyžuka @ 2013 02 25, 20:09)
Mačiau ir ebay ir amazon.com, bet manau tikrai yra kas prekiauja normaliai jais t.y. galima įsigyti visą aksesuarų seriją, o ne pavienius, mes pirkomės iš http://spirella.ch/ irgi pasirinkimas didelis ir prie visokio interjero galima paderinti.

ACIU smile.gif bet beda ta , kad vaikas sudauze wc sepeti kaip ir kitokio nenoriu, nes visi kiti rinkinio aksesuarai yra o ji atveze is vokietijos draugai , teks paieškoti cia.
Atsakyti
Gal kartais tikų iš spirellos katalogo, nes jie irgi prekiauja atskirai akesuarų detalėmis, man atrodo išmatavimai dar būna nurodyta
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2013 02 25, 22:28)
ACIU  smile.gif  bet beda ta , kad vaikas sudauze wc sepeti kaip ir kitokio nenoriu, nes visi kiti rinkinio aksesuarai yra  o ji atveze is vokietijos draugai , teks  paieškoti cia.


Senais laikais turedavo 1000 plyteliu. dar pabandykit pasiskambinti i Kauno Bega, jie tiekdavo daug kam wenko...
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 22, 17:51)
Mano vonios medines lubos. idedu nuoroda, nes foto nemoku  blush2.gif  viskas dar nebaigta, pats darbu ikarstis  4u.gif

http://public.fotki....i/photo-17.html

Dėkui už nuotrauką. Medinės lubos yra labai smagu. Jauku ir šilta smile.gif
Vonios kambariuose mes apie kiek kitokias galvojam, maždaug kaip čia, ir jei kas turi pasidaręs, labai domintų visokie dalykai:

user posted image
Atsakyti