Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(pienės_pūkas @ 2013 02 19, 15:31)
turiu klausimą: ar kas darėte medines lubas vonios kambaryje? būtų įdomu sužinot, kokias dailylentes rinkotes, spalvą, iš kur, ir pan.

pas mane medines lubos vonioje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 22, 12:07)
pas mane medines lubos vonioje 4u.gif

ooo, kaip įdomu bigsmile.gif gal galėtumėt parodyti, kaip atrodo? nuotraukėlę kokią.
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2013 02 22, 12:22)
ooo, kaip įdomu  bigsmile.gif  gal galėtumėt parodyti, kaip atrodo? nuotraukėlę kokią.

Idesiu po pietu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kaip vadinasi maisytuvas su "slangute" prie klozeto? Niekaip nerandu...
Ir galvojam ar bide daryt ar ta maisytuva? Vietos bide yra, bet.. kazkodel man jo nesinori statyt.
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 22, 12:29)
Idesiu po pietu  4u.gif

ačiū!

QUOTE(slyva @ 2013 02 22, 12:32)
Gal kas zinot kaip vadinasi maisytuvas su "slangute" prie klozeto? Niekaip nerandu...
Ir galvojam ar bide daryt ar ta maisytuva? Vietos bide yra, bet.. kazkodel man jo nesinori statyt.

tas dušiukas vadinasi bidete. arba bidetta.
mes senam bute turėjom, superinis dalykas, dėsim ir naujam name prie visų klozetų. vietos neužima visai, o ir naudoti patogiau, man regis, nei bide. tiesą sakant, nelabai ir žinočiau, kaip su bide elgtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2013 02 22, 12:38)
ačiū!
tas dušiukas vadinasi bidete. arba bidetta.
mes senam bute turėjom, superinis dalykas, dėsim ir naujam name prie visų klozetų. vietos neužima visai, o ir naudoti patogiau, man regis, nei bide. tiesą sakant, nelabai ir žinočiau, kaip su bide elgtis  biggrin.gif


aciu! zinokit ir man kazkodel atrodo patogiau ta bidete smile.gif bet ir dizainere siulo, ir drauge svaigsta, tai galvoju, gal verta... nors niekad jos nebandziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2013 02 22, 12:22)
ooo, kaip įdomu  bigsmile.gif  gal galėtumėt parodyti, kaip atrodo? nuotraukėlę kokią.


Mano vonios medines lubos. idedu nuoroda, nes foto nemoku blush2.gif viskas dar nebaigta, pats darbu ikarstis 4u.gif

http://public.fotki....i/photo-17.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 22 vasario 2013 - 16:51
Sudominot cia su ta bidete biggrin.gif reiks pasidomet kol dar plyteles neisdetos...
O as dabar ieskau gyvatuko doh.gif Nes Elonikos kainos tai ziaurios doh.gif plius tenas dasideda, kiti priedai ir sumoj gaunasi kazkas nenormalaus doh.gif
Tai ziurineju dabar tuos terma gyvatukus , jei imti balta, kainos gan padorios, bet chromuotu tai ojojoi... Gal kuri ka patars ta tema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 02 23, 09:40)
Sudominot cia su ta bidete biggrin.gif reiks pasidomet kol dar plyteles neisdetos...
O as dabar ieskau gyvatuko  doh.gif Nes Elonikos kainos tai ziaurios  doh.gif plius tenas dasideda, kiti priedai ir sumoj gaunasi kazkas nenormalaus  doh.gif
Tai ziurineju dabar tuos terma gyvatukus , jei imti balta, kainos gan padorios, bet chromuotu tai ojojoi... Gal kuri ka patars ta tema?  g.gif

Mes terma kol kas renkames, toki pasiule, baltas man net grazesnis nei chromuotas, tai tikrai ne kosmosas. Kai reikes jau pirkti, gal kazka persigalvosim.. Bet nemanau.
O su ta bidetta (taip is tikro vadinasi)... nu perkalbejo vis tik, darysim bide. Bet jei stoves nereikalingas, tai nusisausiu biggrin.gif Ai, bent vaikai ten gales pazaist, rankas nusiplaut... biggrin.gif
Atsakyti
Man labiau tiktu chromuotas, nes duso kabina chromuotu profiliu, o jis salia jos, tai manau tas baltas ne kaip ten ziuretusi, o kaina tarp balto ir chromuoto ryskiai skiriasi doh.gif
Bet ta bidete, taip suprantu nebutinai jungti nuo kriaukles maisytuvo? Galima ir is sienos vamzdzio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 02 23, 10:13)
Man labiau tiktu chromuotas, nes duso kabina chromuotu profiliu, o jis salia jos, tai manau tas baltas ne kaip ten ziuretusi, o kaina tarp balto ir chromuoto ryskiai skiriasi  doh.gif
Bet ta bidete, taip suprantu nebutinai jungti nuo kriaukles maisytuvo? Galima ir is sienos vamzdzio?  g.gif

Vakar kaip tik ju ieskojau, tai yra dvieju tipo - kur kartu su kriaukles maisytuvu, arba tik atskiras dusiukas kabinasi ant sienos. Tie zymiai pigiau aisku.
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 22, 17:51)
Mano vonios medines lubos. idedu nuoroda, nes foto nemoku  blush2.gif  viskas dar nebaigta, pats darbu ikarstis  4u.gif

http://public.fotki....i/photo-17.html


Klasikinė bus vonia Jūsų? Dar kažkur dėsis baltą medį, gal baldai tokie bus?
Jau įsivaizduoju Jūsų vonią, tik man dušo kabinos iš plytelių, klasikinės norėtųsi.
QUOTE(Grelita @ 2013 02 23, 09:40)
Sudominot cia su ta bidete biggrin.gif reiks pasidomet kol dar plyteles neisdetos...
O as dabar ieskau gyvatuko  doh.gif Nes Elonikos kainos tai ziaurios  doh.gif plius tenas dasideda, kiti priedai ir sumoj gaunasi kazkas nenormalaus  doh.gif
Tai ziurineju dabar tuos terma gyvatukus , jei imti balta, kainos gan padorios, bet chromuotu tai ojojoi... Gal kuri ka patars ta tema?  g.gif


Gyvatuką plieninį Senukuose pirkau kai 30 proc. nuolaida viskam buvo.
Kaina normali gavos sakyčiau g.gif
Atsakyti