Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Voveryyte @ 2013 02 19, 09:52)
ir tikite?  bigsmile.gif  bigsmile.gif 
as tuo slamstu prekiavau pries eile metu...  mirksiukas.gif ir taip pat buvau apmokinta sneketi, kad pigi ceku linija, bla bla bla...


Aš irgi rinkaus tarp Sanipro ir Duschy. Man kažkodėl siūlė labiau Duschy g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2013 02 19, 09:52)
ir tikite?  bigsmile.gif  bigsmile.gif 
as tuo slamstu prekiavau pries eile metu...  mirksiukas.gif ir taip pat buvau apmokinta sneketi, kad pigi ceku linija, bla bla bla...


Aišku 4u.gif
Na, vadinasi gerai pasirinkau brangesnį variantą Roltechnik.
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2013 02 18, 11:29)
kas užsakinėję iš Senukų ar pan. Paradyz plyteles - ar ilgai reikėjo laukt? Terminą duoda 2-4 sav., jei 2 galima palaukt, jei 4 daugoka jau butu  g.gif gal kas susidurė is praktikos, nes visada pardavejas duoda ilgesni termina apsidraudimui, bet dazniausia prekes zymiai greiciau atkeliauja..

paradyz iš 1000plytelių pirkom. tai veža kas 2-3 sav, bet kadangi pirkom vasarą, tai pas juos tada fabrikai nedirbo, todėl reikėjo laukti kol pagamins plyteles. šiaip ėmėm bambus kolekciją, kas tokias pirksit, tai labai reikia atidžiai apžiūrėti gautas plyteles. mūsų dekoro buvo bambukų pagaliukai, kuriuos lenkai bele sudėjo,apvyniojo lipnia juosta doh.gif rezultatas - visos iki vienos buvo apdaužytos unsure.gif liepėm keisti, pakeitė, tik tas pakeitimas dar užtruko, tad visumoj su grąžinimais užtrukom apie 2 mėn gal, bet mums nebuvo skubu,tai kaip ir neskaudėjo širdies. šiaip jie sakė man, kad plyteles užsakinėja pirmadieniais ir atveža po 2 savaičių smile.gif
Atsakyti
Labas,
Gal galite pasidalinti idejomis, kois sviestuvus renkates vonios kambariui? mes buvom suplanave deti lemputes kokias 5, bet niekur negaunam didesniu visur jaigu tinkancios i vonios kambary tai labai mazos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 02 17, 23:42)

Jus apie pastatoma su pitinkiniu bakeliu? -toks tarpinis variantas tarp paprasto pastatomo ir pakabinamu. Islosi kad nereikia plauti bakelio,bet pralosi kad kaip su paprastu tenka aplink ji plaut.
Papildyta:
QUOTE(P-e-r-l-i-u-k-e @ 2013 02 19, 15:30)

bet kokius halogenus net galima deti tik kad svarbu jog 12voltu su transformatorium butu ir jau tinka vonios kambariui.
Atsakyti
turiu klausimą: ar kas darėte medines lubas vonios kambaryje? būtų įdomu sužinot, kokias dailylentes rinkotes, spalvą, iš kur, ir pan.
Atsakyti
QUOTE(P-e-r-l-i-u-k-e @ 2013 02 19, 13:30)
Labas,
Gal galite pasidalinti idejomis, kois sviestuvus renkates vonios kambariui? mes buvom suplanave deti lemputes kokias 5, bet niekur negaunam didesniu visur jaigu tinkancios i vonios kambary tai labai mazos  verysad.gif

mes pirkom ledus, 5 vnt, po 3w gal, bijau suklysti, svarbiausia kaip kažkas sakė transformatorius. bet būtina,kad gaubtai būtų su IP44, taip apsaugosite nuo drėgmės patekimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 02 19, 15:29)
mes pirkom ledus, 5 vnt, po 3w gal, bijau suklysti, svarbiausia kaip kažkas sakė transformatorius. bet būtina,kad gaubtai būtų su IP44, taip apsaugosite nuo drėgmės patekimo wink.gif

O KAIP su apsvietimu jos normaliai sviecia? neapsidaro tik kad prieblanda? nes prekyboje jos kazkaip labia mazos atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 02 19, 14:05)
Jus apie pastatoma su pitinkiniu bakeliu? -toks tarpinis variantas tarp paprasto pastatomo ir pakabinamu. Islosi kad nereikia plauti bakelio,bet pralosi kad kaip su paprastu tenka aplink ji plaut.




TAIP - pastatomas ANT KOJOS, bet be bakelio - nu netelpa jis pas mane...
toks negeras isplanavimas... o be to jungiu wc i kruva sad.gif
pitinkiniu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif potinkiniu smile.gif jo
dabar bakelio irgi neplaunu - tabletkas kazkokias lenkiskas (o gal ir ne - bet PL pirktas) imetu karta kita per men... jau gal pusmeti nemeciau sad.gif tai neziuresiu kas bakely daros
nu plausiu aplink... kaip ir dabar...
ir viskas ?
Atsakyti
Pas mane pastatomas. Pas mane nebuvo galimybes kitokios tik pastatomas, tai teko ieskoti 4u.gif
Neseniai tik pastatem, tai pastebejimas - ju asortimentas tikrai skurdokas.
Kol kas jokiu trukumu nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(P-e-r-l-i-u-k-e @ 2013 02 20, 16:48)
O KAIP su apsvietimu jos normaliai sviecia? neapsidaro tik kad prieblanda? nes prekyboje jos kazkaip labia mazos atrodo...

matot, musu vonia didele - 7 kv, tai ju vienu apsvietimas gal silpnokas jei reikia kazka daryt tokio,kaip dazytis veida, bendram apsvietimui kaip nusiprausimas ir ejimas i wc uztenka. bet mes dar nepasikabinom lempos virs kriaukles spinteles ir led juostos nesisitvarkem, manau, tada jau tikrai sviesos bus per akis doh.gif blush2.gif kiek deti lempu mes sprendem projektuodami su google sketchup, nes ten galima susidet spot light ir ziuret kaip kinta apsvietimo intensyvumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 02 21, 02:48)

Niu jo pitinkiniu lotuliukas.gif as apie pacio bakelio isore kalbejau o ne vidu. Kitu pastebejimu neturiu.
Atsakyti