Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Renata_Bo @ 2013 02 10, 23:14)
Tikiuosi jus pajuokavot.... blink.gif

drinks_cheers.gif aš irgi pažiūrėjau ir g.gif
drėgmė,tuoj pelėsis,išsikraipys ir ttt g.gif
Atsakyti
Skaitinėjau. Užmačiau kalbą apie akrilinių vonių pageltimą. Pas mano anytą didžiulė akrilinė vonia stovi jau 13 metų, bet nepageltusi, nors langas virš vonios yra, gal nežymūs pasibraižymai yra per tiek metų, bet irgi nežymiai. Tik nepamenu kokios firmos. 4u.gif

Skaitinėjau, bet ar praleidau ar nebuvo rašyta, tai norėjau paklausti.
Gal kas rekomenduotų Vilniuje kas gamina vonios baldus pagal užsakymus ir patiko kokybė? 4u.gif
Po kriaukle standartinė spintelė netilptų, tad reikia žiūrėtis kad kas pagamintų, o kadangi šalia vonios kriauklė, tai drėgmės nemažai gautų, norisi gerai apdirbtų plokščių.
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2013 02 09, 23:37)
o tai kiek laiko ji pas jus stovi g.gif as turiu irgi Ravak vonia mirksiukas.gif virs jos langas,nepagelto,nesusibraize,o ir prieziuros nedaug mirksiukas.gif turiu pusmeti tik mirksiukas.gif

turim 4 metus 4u.gif Gal aš nemoku prižiūrėt, jei pas mus ji tokios būklės, na nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(duokanka @ 2013 02 09, 19:13)
O mes stai ka prigalvojom smile.gif Vonios kambarys antrame aukste. Oi dar toli iki pabaigos, bet tualetu ir kriaukle jau naudotis galima  blush2.gif


Kokia jūsų vonia,kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2013 02 12, 12:18)
Kokia jūsų vonia,kokios firmos?

net nezinau firmos g.gif tiesiog pagaminta Kinijoje, panasi i Ravak, akriline.
Atsakyti
Po ilgo ieskojimo radom savo voniai baldus wub.gif pasirodysiu, tik foto dar parduotuvej daryta, namuose pasirodysim, kai bus viskas pabaigta 4u.gif

http://public.fotki....ai/photo-4.html
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 15, 13:26)
Po ilgo ieskojimo radom savo voniai baldus  wub.gif  pasirodysiu, tik foto dar parduotuvej daryta, namuose pasirodysim, kai bus viskas pabaigta  4u.gif

http://public.fotki....ai/photo-4.html

Gražu!!! Jei ne paslaptis, kokioj čia parduotuvėj? Man po kriaukle reiktų panašaus principo spintelės, tik spalvos kitos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 02 15, 13:56)
Gražu!!! Jei ne paslaptis, kokioj čia parduotuvėj? Man po kriaukle reiktų panašaus principo spintelės, tik spalvos kitos  blush2.gif

ACIU 4u.gif Cia svedijoj, ne lt, firma svedbergs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 15 vasario 2013 - 12:59
QUOTE(agniukee @ 2013 02 15, 12:26)
Po ilgo ieskojimo radom savo voniai baldus  wub.gif  pasirodysiu, tik foto dar parduotuvej daryta, namuose pasirodysim, kai bus viskas pabaigta  4u.gif

http://public.fotki....ai/photo-4.html



QUOTE(agniukee @ 2013 02 15, 12:58)
ACIU  4u.gif  Cia svedijoj, ne lt, firma svedbergs  4u.gif

uzmeciau aki i kitas nuotraukas blush2.gif
kaitlente irgi ne lietuvoj matet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 02 15, 16:17)
uzmeciau aki i kitas nuotraukas blush2.gif
kaitlente irgi ne lietuvoj matet? rolleyes.gif

kaitlente lietuvoj butent pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 02 15, 15:36)
kaitlente lietuvoj butent pirkau  4u.gif

jeigu ta 5viete, tai ten vien keramines, ar indukciniu kazkiek vnt yra?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 02 15, 16:46)
jeigu ta 5viete, tai ten vien keramines, ar indukciniu kazkiek vnt yra?smile.gif

persikelkim i virtuves tema, kad nesupyktu 4u.gif
Atsakyti