Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

O man tas 2 labiau
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 30, 18:37)
Merginos, dėkui už patarimus.
Ant greitųjų pabraižiau planelį turėtų būti aiškiau.
Žinau, kad reiktų iš karto paderinti su santechniku, bet pradžiai noriu bent žinoti, ko noriu. smile.gif


o pas jus nebus gyvatuko dešinėj sienoj prie dušo? Jei bus, tai ten jau kriauklės geriau nedėt, nepakabinsit veidrodžio jokio. Aš kažkaip vistiek kriauklę dėčiau prie tos sienos tiesiai kai įeini, tada wc pasistumia arčiau durų ir turėtų likti vietos spintelei. Nes juk dušo durys greičiausiai bus stumdomos kažkokios ir nereikia ten joms palikti daug vietos, kad įeit.
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 01 31, 09:43)
o pas jus nebus gyvatuko dešinėj sienoj prie dušo? Jei bus, tai ten jau kriauklės geriau nedėt, nepakabinsit veidrodžio jokio. Aš kažkaip vistiek kriauklę dėčiau prie tos sienos tiesiai kai įeini, tada wc pasistumia arčiau durų ir turėtų likti vietos spintelei. Nes juk dušo durys greičiausiai bus stumdomos kažkokios ir nereikia ten joms palikti daug vietos, kad įeit.


Dėl gyvatuko nežinau dar. smile.gif
O dušo durų nenoriu stumdomų, noriu atidaromų durelių, va dėl to man tos vietos ir reikia. Žodžiu, reikia kalbėti su santechniku, ar iš vis įmanoma padaryti kažką su tais vamzdžiais. O tai teks daryti, kaip pagal projektą. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 31, 13:12)
Dėl gyvatuko nežinau dar. smile.gif
O dušo durų nenoriu stumdomų, noriu atidaromų durelių, va dėl to man tos vietos ir reikia. Žodžiu, reikia kalbėti su santechniku, ar iš vis įmanoma padaryti kažką su tais vamzdžiais. O tai teks daryti, kaip pagal projektą. sad.gif


Aš tai atsisakyčiau atidaromų ir sumažinčiau kriauklę, bet žinau kaip sunku, kai realybė kertasi su svajonėm. Amžina kova tarp grožio ir praktiškumo smile.gif
Bet jūs gal ramiai palaukit santechnikų, matę jie įvairių variantų, patars jums, jei reikės nuleis ant žemės arba ras kokį sprendimą.
Atsakyti
Jei dušo durys stumdomos, tai daugiau visko galima sutalpinti, bet norisi atidaromų.
be abejo, tarsiuosi su santechnikais kaip bebūtų.

O kodėl, carablanca, nerekomenduojat durų? Dėl vietos stokos, ar nepatogu? Ar neišnaudojama erdvė?

Galvoju, gal kreida pasibraižyti bute, kaip atrodytų ir tada su santechnikais perkalbėjus prieiti kokio nors sprendimo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 31, 13:57)
O kodėl, carablanca, nerekomenduojat durų? Dėl vietos stokos, ar nepatogu? Ar neišnaudojama erdvė?


Nežinau, esu tik su stumdomomis gyvenusi, dabar turim vonią. Šiaip tik galvoju mažoj erdvėj tokios patogiau, nes į tą vietą kur užima varstomos durys galima padėt taip norimą spintelę ar dar kažką.

Arba va, kaip čia yra nedidelės varstomos į vidų durys, gal tokios jums tiktų smile.gif

My Webpage

Atsakyti
Sveiki,

gal kas matėte Kaune vos kreminių (ne baltų) plytelių sienoms ir grindims?
norėtųsi tokio efekto su balta santechnika
Atsakyti
O kokia nuomone apie Aquaform duso kabinas g.gif
Visai pasimeciau kokia cia ta kabina rinktis..
O kaip del Grohe maisytuvu? Man Celsyj rekomendavo butent juos ax.gif
Atsakyti
[quote=incultino,2013 01 27, 18:44]
tai vat ir svarstom visus variantus, galbut taip dekoruoti ne visas, o viena siena. Na bet plyteles taip pat valyt reikia, ju tarpai ypac prieziuros reikalauja. o ta dekoruota siena isivaizduoju, kad pasidengia kazkokiu laku nuo dregmes, tai neturetu buti labai sudetinga priziureti... g.gif

Mes vonia dažėm marmarinu ir klijavom plyteles.
/user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 05 vasario 2013 - 19:11
QUOTE(bambyze @ 2013 02 05, 17:29)
Sveiki,

gal kas matėte Kaune vos kreminių (ne baltų) plytelių sienoms ir grindims?
norėtųsi tokio efekto su balta santechnika


Sveiki, mes bauhof pirkome kremines plyteles, su geliu rastu (iskile)
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2013 02 05, 20:26)
Sveiki, mes bauhof pirkome kremines plyteles, su geliu rastu (iskile)

gal galite parašyti plačiau, koks pavadinimas sieninių ir grindinių? Koks dydis, kaina?
Atsakyti
Parekomenduokit prasau kokybiskus bet nebrangiausius pakabinama klozeta ir bide. Buvay Jaukuruose ir toks siaip sau dizaino wc ir bide po 600 lt kainuoja. O kiek dar remai ? Vien dangtis wc 200 lt. Tai man kazka pigesnio noretusi. Bent kur pasirinkimas ju butu. Banginyje vos 3 kompleltai...
Atsakyti