Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Čia dekoratyviniai tinkai
O kaip jus juos valyt žadat vonioj, gi jie nelygūs g.gif

https://www.google.l...kJ8bRtAaD04GQBw
Atsakyti
Merginos,

norėčiau patarimo.
Jau galva susisuko. smile.gif

Yra vonios kambarys. Išmatavimai: 1,8 x 2,28
Durys yra toje sienoje, kuri 2,28 (siena 0,68, tada durys 0,80 ir vėl siena 0,80)

Taigi, noriu sutalpinti dušą, skalbiankę, wc (kabinamą), kriauklę su spintele, gyvatukas.

Mano planas būtų toks:
po kaire įėjus kriauklė su spintele, virš kriauklės kabinamas veidrodis (apie 1 m ilgio), tada už kriauklės pakabinamas wc (turėtų užtekti 80 cm), tada tolimesniam dešiniam kampe dušas ir iš karto po dešine skalbiankė, virš jos gyvatukas.

Norėtųsi aukštos spintelės, kad kuo daugiau sutilptų daiktų, bet tada reikėtų galvoti apie mažytę kriauklytę.
Virš skalbiankės norėtųsi lentynų, bet tada nebeliktų vietos gyvatukui.
o dėl šildomų grindų.. kažkaip galvoju, kad gal ir nereikia..

Gal mergaitės, turit kitokių patarimų, kaip viską išdėlioti.. Vonios kambarys mažutis (4 m2), tai kebloka.

Iš anksto dėkoju už bet kokius pasiūlymus, patarimus, pastebėjimus. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 01 27, 00:34)
Čia dekoratyviniai tinkai
O kaip jus juos valyt žadat vonioj, gi jie nelygūs g.gif

https://www.google.l...kJ8bRtAaD04GQBw


tai vat ir svarstom visus variantus, galbut taip dekoruoti ne visas, o viena siena. Na bet plyteles taip pat valyt reikia, ju tarpai ypac prieziuros reikalauja. o ta dekoruota siena isivaizduoju, kad pasidengia kazkokiu laku nuo dregmes, tai neturetu buti labai sudetinga priziureti... g.gif

Mazoms voniom irengti puikiu pavyzdziu yra cia:
http://digma.lt/inte...vonia-su-langu/
http://digma.lt/inte...throom-remodel/
http://digma.lt/inte...ios-interjeras/
http://digma.lt/inte...oom-remodeling/
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(incultino @ 2013 01 27, 18:44)

Mazoms voniom irengti  puikiu pavyzdziu yra cia:
My Webpage
thumbup.gif

kiek gali kainuoti tokie stalviršiai? blush2.gif mes planuojame į tarpą, savotiška niša, statyti skalbyklę ir stalviršį su kriaukle įmontuota..tik klausimas ar nebus per daug brangu blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 01 27, 01:34)
Čia dekoratyviniai tinkai
O kaip jus juos valyt žadat vonioj, gi jie nelygūs g.gif

Nezinau kaip del tu is nurodytu pavyzdziu valymo, bet..pas mus vonioj nelygus dekoratyvinis tinkas beveik baltas ( su perlamutru), pati valiau su sepeciu po vaiko piesimo mano tusu, lupdaziu ir kita kosmetika, neitiketina, bet taip atsivale kad lygi siena taip neatsivalytu...manau jei dengia ta visa grozi su atitinkama priemone tai problemu net maziau buna su jom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 27, 18:13)
Merginos,

norėčiau patarimo.
Jau galva susisuko. smile.gif

Yra vonios kambarys. Išmatavimai: 1,8 x 2,28
Durys yra toje sienoje, kuri 2,28 (siena 0,68, tada durys  0,80 ir vėl siena 0,80)

Taigi, noriu sutalpinti dušą, skalbiankę, wc (kabinamą), kriauklę su spintele, gyvatukas.

Mano planas būtų toks:
po kaire įėjus kriauklė su spintele, virš kriauklės kabinamas veidrodis (apie 1 m ilgio), tada už kriauklės pakabinamas wc (turėtų užtekti 80 cm), tada tolimesniam dešiniam kampe dušas ir iš karto po dešine skalbiankė, virš jos gyvatukas.

Norėtųsi aukštos spintelės, kad kuo daugiau sutilptų daiktų, bet tada reikėtų galvoti apie mažytę kriauklytę.
Virš skalbiankės norėtųsi lentynų, bet tada nebeliktų vietos gyvatukui.
o dėl šildomų grindų.. kažkaip galvoju, kad gal ir nereikia..

Gal mergaitės, turit kitokių patarimų, kaip viską išdėlioti.. Vonios kambarys mažutis (4 m2), tai kebloka.

Iš anksto dėkoju už bet kokius pasiūlymus, patarimus, pastebėjimus. 4u.gif


o kur ta siena ilgoji priešais duris nieko prie jos nebus, tik tiek kiek kabina iš kampo užims? Tai gal kriauklę dėkit prie tos sieno, turėtų tilpt, o tą sieną šalia wc kur po kaire galit užpildyt aukšta spintele. Ar aš netaip kažką įsivaizduoju g.gif
O lentynas galit kabint ne tiesiai virš skalbenkės, bet toj sienoj tarp gyvatuko ir durų. jei neplačios lentynos ir nedidelis gyvatukas turėtų tilpt.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 27, 19:13)
Merginos,

norėčiau patarimo.
Jau galva susisuko. smile.gif

Yra vonios kambarys. Išmatavimai: 1,8 x 2,28
Durys yra toje sienoje, kuri 2,28 (siena 0,68, tada durys  0,80 ir vėl siena 0,80)

Taigi, noriu sutalpinti dušą, skalbiankę, wc (kabinamą), kriauklę su spintele, gyvatukas.

Mano planas būtų toks:
po kaire įėjus kriauklė su spintele, virš kriauklės kabinamas veidrodis (apie 1 m ilgio), tada už kriauklės pakabinamas wc (turėtų užtekti 80 cm), tada tolimesniam dešiniam kampe dušas ir iš karto po dešine skalbiankė, virš jos gyvatukas.

Norėtųsi aukštos spintelės, kad kuo daugiau sutilptų daiktų, bet tada reikėtų galvoti apie mažytę kriauklytę.
Virš skalbiankės norėtųsi lentynų, bet tada nebeliktų vietos gyvatukui.
o dėl šildomų grindų.. kažkaip galvoju, kad gal ir nereikia..

Gal mergaitės, turit kitokių patarimų, kaip viską išdėlioti.. Vonios kambarys mažutis (4 m2), tai kebloka.

Iš anksto dėkoju už bet kokius pasiūlymus, patarimus, pastebėjimus. 4u.gif


Patariu kol kas nieko neplanuoti paciai doh.gif , o ieskoti meistro, kuris viska darys ir laukti ka jis pasakys. Juk priklausys kaip galima vamzdzius isvedzioti,kad ir nuolydis butu islaikytas ir prietaisus imanoma butu pajungti. Del meistro kontaktu rasyk i az, galesiu duoti. thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,

gal kam teko susidurt su vispool akmens mases voniom? ar imanoma jas uzsakyti tiesiogiai is Latvijos? ar tik per atstovus lietuvoje?

gal kazkas turi sios firmos vonia? ar patenkinti?

is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2013 01 30, 00:09)
sveiki,

gal kam teko susidurt su vispool akmens mases voniom? ar imanoma jas uzsakyti tiesiogiai is Latvijos? ar tik per atstovus lietuvoje?

gal kazkas turi sios firmos vonia? ar patenkinti?

is anksto aciu uz atsakymus  4u.gif

Aš turiu PAA akmens masės vonią - ji taip pat Latvijoj gaminama. Mes užsisakinėjom per Celsį, gerą kainą pasiūlė. Kokybe ir pačia vonia kol kas esu patenkinta, svarbiausia, kad nėra labai slidi, kas aktualu su vaikais.
O kaži ar gausis tiesiogiai, kai ieškojau vonios ir skaičiau daug supermamos temų, pamenu, kad senoj temoj, kažkas rašė, jog nesigauna pigiau užsakant Latvijoj, o dar su atvežimu problemos. Nors el. laišką juk visada galima parašyt ir užklaust gamintojo.
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 01 30, 13:07)
Aš turiu PAA akmens masės vonią - ji taip pat Latvijoj gaminama. Mes užsisakinėjom per Celsį, gerą kainą pasiūlė. Kokybe ir pačia vonia kol kas esu patenkinta, svarbiausia, kad nėra labai slidi, kas aktualu su vaikais.
O kaži ar gausis tiesiogiai, kai ieškojau vonios ir skaičiau daug supermamos temų, pamenu, kad senoj temoj, kažkas rašė, jog nesigauna pigiau užsakant Latvijoj, o dar su atvežimu problemos. Nors el. laišką juk visada galima parašyt ir užklaust gamintojo.

drinks_cheers.gif
Aš turiu Vispool Gemma. Buvom ir LV pas juos, tikrai ten brangiau pasiūlė.
Pirkau iš Jaukurų. Manau, kad siųskit užklausimus parduotuvėms, tikrai rasit normalia kaina. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, dėkui už patarimus.
Ant greitųjų pabraižiau planelį turėtų būti aiškiau.
Žinau, kad reiktų iš karto paderinti su santechniku, bet pradžiai noriu bent žinoti, ko noriu. smile.gif

user posted image


vonios kambarys, kaip ir minėjau 1,80*2,28 (vienoj sienoj yra durys, toje ilgesnėje, tai kairėj pusėj iki durų 0,68 , durys - 0,80, ir dešiniau durų 0,80)

Į paveiksliukų spalvas, nekreipkit dėmesio. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida*: 30 sausio 2013 - 18:38
QUOTE(Atlantida* @ 2013 01 30, 19:37)
Merginos, dėkui už patarimus.
Ant greitųjų pabraižiau planelį turėtų būti aiškiau.
Žinau, kad reiktų iš karto paderinti su santechniku, bet pradžiai noriu bent žinoti, ko noriu. smile.gif

user posted image
vonios kambarys, kaip ir minėjau 1,80*2,28 (vienoj sienoj yra durys, toje ilgesnėje, tai kairėj pusėj iki durų 0,68 , durys - 0,80, ir dešiniau durų 0,80)

Į paveiksliukų spalvas, nekreipkit dėmesio.  rolleyes.gif


man 1 patiko smile.gif
Atsakyti