Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Lina's art @ 2013 01 01, 18:08)
Kiek teko girdeti Ravak firmos vonios labai greit nusibraizo, nors ju dizainas ir kaina visai patraukli:)



O tai kokią akrilinę geriausiai rinktis?kad nenusibraižytų ir negelstų greit,kažin yra tokių g.gif
kaip kaži vonios Sanipro Tullip ar kitokios , gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2013 01 01, 18:08)
Kiek teko girdeti Ravak firmos vonios labai greit nusibraizo, nors ju dizainas ir kaina visai patraukli:)

Aš turiu avocado vonią ir kriauklę. Tikrai didelės priežiūros reikalauja. Dabar name dairomės santechniką, bet kažkaip apie Ravak firmą nebegalvojam g.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2013 01 01, 21:43)
O tai kokią akrilinę geriausiai rinktis?kad nenusibraižytų ir negelstų greit,kažin yra tokių g.gif
kaip kaži vonios Sanipro Tullip ar kitokios , gal kas turit?


Na jei bijote Ravako, tai gal Sanipro is vis nesvarstykite... Pardavejai trina, kad sanipro cekiska produkcija, bet realiai tai yra ceku gamintojo Roltechnik kinietiskas atskiras katalogelis, pilnas pigaus slamsto.
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2013 01 01, 18:08)
Kiek teko girdeti Ravak firmos vonios labai greit nusibraizo, nors ju dizainas ir kaina visai patraukli:)

Naudojom bute Ravak 11 metų, dabar naujam irgi pirkom Ravak, nes bent jau mums visai nesusibraižė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2013 01 02, 12:18)
Na jei bijote Ravako, tai gal Sanipro is vis nesvarstykite... Pardavejai trina, kad sanipro cekiska produkcija, bet realiai tai yra ceku gamintojo Roltechnik kinietiskas atskiras katalogelis, pilnas pigaus slamsto.

man trynė čia vilniuj vienas tų sanipro vadybininkėlis kokia jų produkcija faina doh.gif bla bla bla, kaina buvo kosminė tokios kabinos kurios norėjau, tai radom pigesnį variantą iš Lenkijos parsisiųsti..
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 12 31, 09:12)
čia kaip mes, po ilgų ieškojimų nusipirkom klozetą. norėjom pastatomo, max iki 500 pinigų, bet galiausiai sužiūrėję visas detales, tuos pačius nuleidimo mygtukus, keramiką, dangčio sistemą ir bendrą vaizdą, vistiek nusipirkom gustavsberg už 1000 pinigų doh.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir pas mus dabar Gustavsberg klozetai, pisuaras. Bute irgi turėjom Gustavsberg klozetą, remontas darytas labai seniai, viską reikia keisti, o klozetas dar tarnaus tiems žmonėms ilgai, manau.

Dėl tų maišytuvų, mes visur sudėjom Hansgrohe, tik virtuvėj Blue Water. Hansgrohe mūsų santechnikas labai išgyrė, sakė kiek jo firma dėjusi hansgrohe, dar per daug metų niekas nepaskambino, o tuos prastus vis keičia ir keičia žmonės.

QUOTE(Lina's art @ 2013 01 01, 19:08)
Kiek teko girdeti Ravak firmos vonios labai greit nusibraizo, nors ju dizainas ir kaina visai patraukli:)


jos gelsta.... smile.gif nesirinkčiau...
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 01 03, 13:32)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ir pas mus dabar Gustavsberg klozetai, pisuaras. Bute irgi turėjom Gustavsberg klozetą, remontas darytas labai seniai, viską reikia keisti, o klozetas dar tarnaus tiems žmonėms ilgai, manau.

Dėl tų maišytuvų, mes visur sudėjom Hansgrohe, tik virtuvėj Blue Water. Hansgrohe mūsų santechnikas labai išgyrė, sakė kiek jo firma dėjusi hansgrohe, dar per daug metų niekas nepaskambino, o tuos prastus vis keičia ir keičia žmonės.
jos gelsta....  smile.gif  nesirinkčiau...

mums koks nutikimas su tuo klozetu buvo, ki nusipirkom, tai pastatėm į kampą neišpakavę, tiesa, apžiūrėjom dangtį, ar tikrai sq/qr, pastebėjom, kad nubrozdintas, bet nežymiai tai pagalvojom, kad neverta vežti prašyt pakeisti. galiausiai, po dviejų savaičių pagaliau galėjom statyti klozetą, betvarkant visus sujungimus pastebėjau kažkokią liniją,galvojau, kad ištepta ir tiek, o kai atsukom pažiūrėti kas ten per dryžis, tai pasirodo, kad bakelis buvo sudaužytas! doh.gif svarbiausia, kad pakuotė buvo visai nepažeista, bet bakelio nugaroj trenkta taip stipriai, kad matosi tiksli vieta. vakar iškart ryte nuvežėm atgal į celsį, jie nenorėjo keisti, bet galiausiai susisiekę su atstovu suderino pakeitimą. o dar perkant sakė, kad neverta apžiūrinėt, viskas čia su juo gerai unsure.gif blink.gif

dėl geltonavimo, gelsta nuo šviesos, sako, kad nuo led lempų negelsta akrilas, bet negaliu to patvirtinti, nes dar nepasistatėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 01 03, 14:53)
mums koks nutikimas su tuo klozetu buvo

dėl geltonavimo, gelsta nuo šviesos, sako, kad nuo led lempų negelsta akrilas, bet negaliu to patvirtinti, nes dar nepasistatėm g.gif


visko pasitaiko... mes gustavsberg wc pirkom iš celsio irgi. O pisuaro jie neturėjo, internetinėj radau, tai vadybininkas dar perskambino, kai gavom, kad pažiūrėtume ar viskas gerai, nes sakė būna kurjeriai sudaužo doh.gif

girdėjau, kad gelsta nuo dienos šviesos.... pas kaimynus taip ir nutiko... kadangi turiu langą, net negalvojau apie akrilinę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2013 01 02, 12:18)
Na jei bijote Ravako, tai gal Sanipro is vis nesvarstykite... Pardavejai trina, kad sanipro cekiska produkcija, bet realiai tai yra ceku gamintojo Roltechnik kinietiskas atskiras katalogelis, pilnas pigaus slamsto.

Ačiū,o tai buvau tikrai patikėjus,kad tai čekų. Dabar iš naujo reik galvoti,bet ką tada? Roltechnik gal ? man reikia surast asimetrinę vonią , 160cm ilgio.Siūlė dar lietuvišką Neringa iš Kymą,bet ji didelė atrodo g.gif Ot galvosūkis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2013 01 03, 21:07)
Ačiū,o tai buvau tikrai patikėjus,kad tai čekų. Dabar iš naujo reik galvoti,bet ką tada? Roltechnik gal ? man reikia surast asimetrinę vonią , 160cm ilgio.Siūlė dar lietuvišką Neringa iš Kymą,bet  ji didelė atrodo g.gif  Ot galvosūkis doh.gif


O nenorite akmens masės? Aš turiu PAA asimetrinę Tre Grande 170 x 100 cm. Tikrai vietos pakanka, man net perdaug biggrin.gif Yra ir mažesnių. Labai patenkinta padengimu ir forma.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 01 03, 20:17)
O nenorite akmens masės? Aš turiu PAA asimetrinę Tre Grande 170 x 100 cm. Tikrai vietos pakanka, man net perdaug  biggrin.gif  Yra ir mažesnių. Labai patenkinta padengimu ir forma.

Reikės pažiūrėti,akmens masės patinka,tik kaina kartais nelabai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 01 03, 15:51)
visko pasitaiko... mes gustavsberg wc pirkom iš celsio irgi. O pisuaro jie neturėjo, internetinėj radau, tai vadybininkas dar perskambino, kai gavom, kad pažiūrėtume ar viskas gerai, nes sakė būna kurjeriai sudaužo  doh.gif

girdėjau, kad gelsta nuo dienos šviesos.... pas kaimynus taip ir nutiko... kadangi turiu langą, net negalvojau apie akrilinę  ax.gif

off topic`ui, mes jau buvom nusivylę, kad jie taip apdaužo ir paskui bando išsisukti, bet kadangi pakeitė, dar kai reali akcijos kaina buvo apie 1150, mums nuleido iki 1000- švenčių proga, nusprendėm, kad vistiek pas juos gal pirksim ir kitą santechniką, nors buvom supykę prieš tai blush2.gif
dėl geltonumo, iš dalies ir džiaugiuosi, kad neturim lango vonioje, vis mažiau problemų cool.gif
Atsakyti