Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(veterane @ 2012 12 10, 22:52)
i vonios kambari desim duso paneli, issirinkom daug maz siuos, gal kas kazka panasaus turit ir galit pakomentuoti? tas antras man labiau patinka, bet atrodo, kazkaip labai didelis  unsure.gif  ir dar jei 2asis yra 15 cm, o pas mus padarytas tarpas 15cm, ar nebus per mazas, kad paskui graziai uzsidetu plyteles ir nieko nesimatytu, tas pirmasis tai 20 cm yra taciau ne termostatinis, o gal ir nereikia to termostato  doh.gif

http://pigu.lt/namu_...227#mid=1389227

http://pigu.lt/namu_...026#mid=1389026


Kaip tik turime antraji thumbup.gif taip pat pirkome is pigu.lt, naudojame dar neilgai, siaip labai stilingas, grazus, kas ateina, visi giria biggrin.gif ir tikrai nera didelis, jei norit galesiu padaryti realia foto ax.gif beje, mes panele dejome ant plyteliu, idomiai jus cia sugalvojot i tarpa det, juk siena gali pradeti drekti g.gif aisku galit sandarinti ta tarpa, bet o jei kada reiks nuimti unsure.gif va mes kaip tik zadam nuimti, nes matyt zarnele kur uzsispaudus, nes spaudimo ko tais nelabai yra doh.gif o del termostato, tai mes butent tokio ir ieskojom, nes bent jau pas mus daugiabutyje tai labai nepastovus vanduo, tai saltas tai karstas bega, o dabar jokiu problemu thumbup.gif Tik ispeju, kad jo laukti reiks pakankamai ilgai, pristatymo laika raso vienoki, o laukem 2 menesius doh.gif aisku koliojomes, skambinom kas diena, nedavem ramybes, tai dar ir nuolaida gavome del velavimo thumbup.gif
Atsakyti
SOS!
Pritrūkom plytelių - Lord ceramica F90 FEEL GHIACCIO 20X50.
Buvo pirktos iš "Neidos", bet dabar jie nebedirba su šiuo gamintoju. Gal užmatėt ar girdėjot kas prekiauja Lord ceramica itališkom plytelėm.
Būsiu labai dėkinga už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 12 12, 13:40)
SOS!
Pritrūkom plytelių - Lord ceramica F90 FEEL GHIACCIO 20X50.
Buvo pirktos iš "Neidos", bet dabar jie nebedirba su šiuo gamintoju. Gal užmatėt ar girdėjot kas prekiauja Lord ceramica itališkom plytelėm.
Būsiu labai dėkinga už informaciją.


nzn, per google radau kazkokia firmele negirdeta...bohemiagres...
http://www.spec.lt/c...h?comp_id=10273

dar blogiausiu atveju reiketu bandyti rasyti laiska gamyklai, kad taip ir anaip, pritrukom, neturim pas ka nusipirkti, gal tiesiai parduos, ar rekomenduos ka nors netoliese - Lietuvoj, Lenkijoj....is Lenkijos neturetu buti problemu parsivezti..
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 12 12, 18:35)
nzn, per google radau kazkokia firmele negirdeta...bohemiagres...
http://www.spec.lt/c...h?comp_id=10273



Dėkui, šitą aš irgi radau - parašiau laišką, kol kas nieko neatsakė, ryt bandysiu skambint.
Jei nepagelbės gal ir reikės bandyt rašyt gamyklai g.gif , bet kažkaip nedrąsu dėl kelių plytelių... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 12 12, 18:53)
Dėkui, šitą aš irgi radau - parašiau laišką, kol kas nieko neatsakė, ryt bandysiu skambint.
Jei nepagelbės gal ir reikės bandyt rašyt gamyklai g.gif , bet kažkaip nedrąsu dėl kelių plytelių... blush2.gif


Pabandykit uzklaust eurokeramika.lt savininko wink.gif
Jie pas save tai ne daug ekspozicijos turi, bet is katalogu daug ka gali atvezt. ir kainas pasiderint imanoma.
Atsakyti
nezinau ar cia tinkama tema, bet visgi klausimas apie vonia biggrin.gif
vonios grindu plyteles zalios, sienos sviesiai gelsvos...labai noreciau pakabinti koki paveiksleli vonioje, bet niekaip nesugalvoju, kad galetu but pavaizduota ir kokios spalvos deretu g.gif ar pas jus yra koks paveikslas vonioje? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 15 gruodžio 2012 - 01:32
Paveikslus vonioje kabinsiu, tiksliau, turbūt vieną. Kokį nežinau, net neįsivaizduoju biggrin.gif Man patinka abstrakcijos, ne laukas, upelis, pieva, jūra... ax.gif

Labai ieškau kokybiškos medžiaginės dušo užuolaidos. Kur galėčiau rasti ? 4u.gif Google neduoda nieko gero g.gif
Atsakyti
Gal ir juokingai paklausiu, bet man įdomu, kuo skiriasi maišytuvai Oras ar Hansgroge nuo pigių, neaiškių firmų, parduodamų, pvz. Senukuose? Ar verta investuoti į brangesnius maišytuvus?
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 12 17, 06:49)
Paveikslus vonioje kabinsiu, tiksliau, turbūt vieną. Kokį nežinau, net neįsivaizduoju  biggrin.gif  Man patinka abstrakcijos, ne laukas, upelis, pieva, jūra...  ax.gif

Labai ieškau kokybiškos medžiaginės dušo užuolaidos. Kur galėčiau rasti ?  4u.gif  Google neduoda nieko gero  g.gif


Aš irgi nemačiau tinkančių man prie interjero, tai buvau nete atradus, kad prie paprastos dušo užuolaidos prisiūna reikalinga medžiaginę, Tai ir aš taip darysiu. Kai sakysiuos į vonią užuolaidas, tai iš tos pačios medžiagos ir pasidarysiu. Vat tik su jų išplovimu kaip bus. Bet nebandęs nesužinosi.

QUOTE(vedeja @ 2012 12 30, 00:27)
Gal ir juokingai paklausiu, bet man įdomu, kuo skiriasi maišytuvai Oras ar Hansgroge nuo pigių, neaiškių firmų, parduodamų, pvz. Senukuose? Ar verta investuoti į brangesnius maišytuvus?

Techninių skirtumų nepasakysiu. Iš praktikos. Pas mamos maišytuvą į dušą keitėm jau n kartų, pradeda lašėt, neužsisuka sandariai.
Pas mane dabar virtuvėj, nu ne iš tų pigiųjų, bet irgi no name. lotuliukas.gif Tai kažkaip labai užia, kai vandenį leidi.
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2012 12 30, 01:27)
Gal ir juokingai paklausiu, bet man įdomu, kuo skiriasi maišytuvai Oras ar Hansgroge nuo pigių, neaiškių firmų, parduodamų, pvz. Senukuose? Ar verta investuoti į brangesnius maišytuvus?

Ir Oras ir Hansgrohe irgi parduodami Senukuose, o skiriasi tai kokybe, kartridzu, chromu padengimu, korpuso liejimu, jungiamuju daliu kokybe, tarnavimo laiku. Ar verta investuoti sprest tik jum, pagal mane proto ribuose investoti verta.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 12 30, 11:08)
Ir Oras ir Hansgrohe irgi parduodami Senukuose, o skiriasi tai kokybe, kartridzu, chromu padengimu, korpuso liejimu, jungiamuju daliu kokybe, tarnavimo laiku. Ar verta investuoti sprest tik jum, pagal mane proto ribuose investoti verta.

čia kaip mes, po ilgų ieškojimų nusipirkom klozetą. norėjom pastatomo, max iki 500 pinigų, bet galiausiai sužiūrėję visas detales, tuos pačius nuleidimo mygtukus, keramiką, dangčio sistemą ir bendrą vaizdą, vistiek nusipirkom gustavsberg už 1000 pinigų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danbo: 31 gruodžio 2012 - 08:12
Kiek teko girdeti Ravak firmos vonios labai greit nusibraizo, nors ju dizainas ir kaina visai patraukli:)
Atsakyti